SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 20-03-2008 23:44:40

JiříII.
Člen
Registrovaný: 20-03-2008
Příspěvky: 3

MASTER Profi 208 Compact nebo Cebora MIG 2235/T ?

Zdravím všechny.Poradí mi někdo?Nevím co ze dvou výše popsaných COček vybrat.Ta první je slovenská.Našel jsem prodejce vzdáleného až 250km a mám obavy v případě vyřizování reklamace případné poruchy.Ta druhá je o 4000,-dražší ale velmi slušný servis i dodavatel je nedaleko.Parametry mají asi tak stejné.Nebo vybrat něco jiného?Děkuji.

Offline

 

#2 26-03-2008 18:05:02

admin
Administrator
Registrovaný: 07-06-2006
Příspěvky: 1167
Web

Re: MASTER Profi 208 Compact nebo Cebora MIG 2235/T ?

Dovolím si vyjádřit přesvědčení, že nejbližší prodejce stroje Compact Profi Master 208 je od Vás daleko méně vzdálen než 250 km. Jejich prodejní síť je velmi hustá. Tedy pokud zrovna nesídlíte třeba za polárním kruhem smile Zkuste se poptat přímo u výrobce. Rádi Vám sdělí, kde nejblíže vás je možné si jejich výrobek koupit.

Pokud ale přeci jen bude prodejce hodně daleko, běžte do té Cebory. Obě značky nejsou nic podřadného a tak blízkost servisu a prodeje náhradních a spotřebních dílů je myslím tím rozhodujícím faktorem.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče