SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 11-03-2008 18:49:53

RadekVK
Člen
Registrovaný: 04-08-2007
Příspěvky: 7

Rada a pomoc AEK 180

prosím o radu případně o pomoc všech zkušených , dostal se mi do rukou  Mig zařízení AEK 180   - Delta Třebíč , toto zařízení můžu vlastnit pokud to má ovšem cenu , a je vůbec k něčemu . Vlastním jednofazový Mig  TELVIN  a parkrát se mi ho podařilo uhnat . Svařuju plechy o tloušťce 3-5 mm a sem tam někdy navařuju hřídele na průměr . Pokud by to bylo možné potřeboval bych o tom to zařízení vědět nějaké tech. data a popřípadě jestli by šlo získat schéma zapojení .   Předem všem děkuju   Radek VK

Offline

 

#2 26-03-2008 17:58:17

admin
Administrator
Registrovaný: 07-06-2006
Příspěvky: 1167
Web

Re: Rada a pomoc AEK 180

Radku, tady je potřeba trochu varovat před provedením podavače u této mašiny. Nevím jak ten konkrétní model, ale AEK DELTA Třebíč zpočátku používaly podavače vlastní konstrukce. Namísto vinuté pružiny byl přítlak řešen planžetou. Nebylo to moc spolehlivé. Síla přítlaku se nastavovala velmi obtížně, takže to buď prokluzovalo, nebo naopak drtilo drát. Ale je možné, že už je tam klasický podavač s vinutou pružinou na přítlaku.

Jinak, co mám za reference, tak 180-ky měly docela příjemné svářecí vlastnosti.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče