SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 22-08-2008 16:41:20

Brumla
Člen
Registrovaný: 22-08-2008
Příspěvky: 1

začátečnicky..

dobrý den, tak jsem se k Wigu dokopal po 25 leté praxi s elektrodou, ale i autogenem taky.. četl jsem o Transpocket 1500, tu mám, že je na vykopávky, tak jsem si objednal Magic Wave 2200 Job.. a kdybych už 15 let nebyl amaterský ovladatel PC včetně domácí PC sítě.. řek bych.. že to snad ani nejde normálně spustit do provozu, návod má cca 150 stran.. hrůza.. je na tento zdroj nějaký jednoduchý návod na začátek.. nebo si mám koupit skanzenový hořák pro TP 1500 ???.. jinak moje profese jsou opravy prům. kotlů...  Na oficielní kurz jsem objednán až na říjen, tak bych si o volných chvilkách udělal fóóra:-)

Offline

 

#2 22-08-2008 21:21:35

fofo
Člen
Registrovaný: 02-12-2007
Příspěvky: 160

Re: začátečnicky..

No ten traspocket 1500 od froniusu nieje ziadna vykopavka a nahodou je to sice drahy, ale zato ultrakvalitny stroj. Jeden taky mame vo firme a keby vedel rozpravat co ten uz vsetko prezil, tak ho zavru do blazinca. Sluzi uz asi 5 rokov a nato ze ma za sebou X padov z lesenia rovno na zem frci na 100%. Co mu mozem vytknut je asi to ze nechce ist z elektrocentraly. Da sa s nim zvarat aj metodou TIG, ale bohuzial nema HF ani solenoidovy ventil. Takze pri metode TIG urcite neposkytne ziaden komfort.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče