SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 17-07-2009 12:43:10

demo
Člen
Registrovaný: 09-06-2009
Příspěvky: 19

univerzalnost horaku....?

Zdravim vsechni
Mam takovou otazku. Je mozne normalne pouzit dnesni horaky ( vymena) na starsi masiny jako jsou
PP250 Bez Bratislava nabo WMP 200. Pokud bych chtel treba nekdy koupit novy.
Dekuji za predem za radu

Offline

 

#2 17-07-2009 15:46:00

killer
Zablokovaný
Registrovaný: 19-09-2007
Příspěvky: 549

Re: univerzalnost horaku....?

Jo lze, třeba BINZEL vyrábí normálně hořáky s tzv. ZEZ koncovkou. Stačí se optat v nějaké specializované prodejně.


Servis, revize, MIG/MMA/TIG/PLASMA/SPOTTERY - svářeč amatér.
Hlášky z praxe: "Včera bylo pozdě!" "Neexistuje nejde" "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů" "Já jsem tak dobrej, kdybych byl ještě lepší, tak mě zakážou!"

Offline

 

#3 22-07-2009 15:40:54

admin
Administrator
Registrovaný: 07-06-2006
Příspěvky: 1167
Web

Re: univerzalnost horaku....?

A nebo ty svářečky přestavět na EURO koncovku. Ale ty PP250 i WMP 200 už Eurokoncovky měly, tedy alespoň co si pamatuju jejich provedení v 90-tých letech. Pak není vůbec co řešit. Hořák tam bude pasovat každý, plynem chlazený s odpovídající zatižitelností.

Offline

 

#4 22-07-2009 16:57:14

killer
Zablokovaný
Registrovaný: 19-09-2007
Příspěvky: 549

Re: univerzalnost horaku....?

Tak ted teda mam trochu zmatek, ale zatim jsem nevidel PPcka nebo WMPcka predelany na euro z vyroby, jako predelavku dodatecne sem videl ale tovarne vyrabeny s Eurokoncovkou ?


Servis, revize, MIG/MMA/TIG/PLASMA/SPOTTERY - svářeč amatér.
Hlášky z praxe: "Včera bylo pozdě!" "Neexistuje nejde" "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů" "Já jsem tak dobrej, kdybych byl ještě lepší, tak mě zakážou!"

Offline

 

#5 26-07-2009 13:12:52

demo
Člen
Registrovaný: 09-06-2009
Příspěvky: 19

Re: univerzalnost horaku....?

Taky myslim, ze ne. Mozna nejake kusy vyrabene pozdeji. Ale nevim dokdy se tyto masiny ( WMP 200) vlastne
vyrabeli. Ja mam stroj konkretne z roku 1980. A zatim slape. Ale povim Vam teda to je tiha, a ten rozmer. No nic bude to dilenska masina. Vtepne je jak ji popisujou v manualu....cituji....predosti tohoto stroje su male rozmery...
hehe na ti dobu samozrejme. Ale i tak se mi to jevy jako poctivy dobry stroj.

Offline

 

#6 27-07-2009 17:21:11

killer
Zablokovaný
Registrovaný: 19-09-2007
Příspěvky: 549

Re: univerzalnost horaku....?

demo napsal(a):

Taky myslim, ze ne. Mozna nejake kusy vyrabene pozdeji. Ale nevim dokdy se tyto masiny ( WMP 200) vlastne
vyrabeli. Ja mam stroj konkretne z roku 1980. A zatim slape. Ale povim Vam teda to je tiha, a ten rozmer. No nic bude to dilenska masina. Vtepne je jak ji popisujou v manualu....cituji....predosti tohoto stroje su male rozmery...
hehe na ti dobu samozrejme. Ale i tak se mi to jevy jako poctivy dobry stroj.

No jo tak na tu dobu to bylo asi jako pro nas ted invertor smile


Servis, revize, MIG/MMA/TIG/PLASMA/SPOTTERY - svářeč amatér.
Hlášky z praxe: "Včera bylo pozdě!" "Neexistuje nejde" "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů" "Já jsem tak dobrej, kdybych byl ještě lepší, tak mě zakážou!"

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče