SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#26 12-06-2011 08:03:10

oldaster
Člen
Registrovaný: 21-02-2009
Příspěvky: 175

Re: Přibližná cena svářecího kurzu

Přes ÚP by to neměl být takový problém,tam na to peníze mají.Ovšem něco za něco.Buď si musíš najít někoho,kdo ti dá tzv. příslib,že tě bude zaměstnávat minimálně po dobu jednoho roku,anebo se jim zavážeš,že začneš podnikat v daném oboru a zřídíš si ŽL.Jinými slovy...po dokončení kurzu vypadněš z pracáku a přestaneš otravovat soudruhy úředníky.Co se týká cen těch kurzů,kolega jaczub má rozhodně pravdu,ty ceny se tak pohybují.Taky je pravda,že se ty ceny dají ještě ,,ukecat",a to podle toho,jak dlouho tam budeš chtít být.Pokud se cítíš na to,aby ses připravil na zkoušku během 14. dnů,tak se (aspoň u nás v Přerově) dá s majitelem školy dohodnout na slevě.Kdysi jsem si jen tak z plezíru chtěl udělat ZK 135 a byl jsem ve škole 4 dny,úspěšně složil zkoušku a zaplatil 5000Kč.


Migatronic Pilot 200 AC/DC,
Migatronic Pilot 2400 HP
Alfin ATA 350 Puls 2 Mobil
Esab Buddy Arc 180

Offline

 

#27 12-06-2011 18:24:18

jaczub
Člen
Místo: Jihomoravský kraj
Registrovaný: 28-04-2009
Příspěvky: 67

Re: Přibližná cena svářecího kurzu

Jen upřesním, pokud se kurz dělá přes ÚP, neukecáš čas ani dobu kurzu! Pokud je na kurz stanovený měsíc, tak tam holt musíš měsíc chodit. Stejné je to s cenou, i ta je pevně daná dohodou o provedení rekvalifikace mezi pracákem a školou. Navíc ti zřejmě neudělají rekvalifikaci hned, ale až budou mít naplněnou kapacitu kurzu. Třeba hned za týden, anebo taky za 3.

Offline

 

#28 12-06-2011 20:05:54

oldaster
Člen
Registrovaný: 21-02-2009
Příspěvky: 175

Re: Přibližná cena svářecího kurzu

Jasně,přes pracák to nejde ukecat a ani není důvod.Platí to celé a navíc kontroluje účast.Cena se dá ukecat pouze když si to platíš sám.Asi jsem se špatně vyjádřil.A co se svářečské školy týká (Přerov),tam je narváno pořád,spíš se tu čeká,až to schválí ÚP.


Migatronic Pilot 200 AC/DC,
Migatronic Pilot 2400 HP
Alfin ATA 350 Puls 2 Mobil
Esab Buddy Arc 180

Offline

 

#29 28-06-2011 21:22:23

Radek09
Člen
Registrovaný: 29-03-2010
Příspěvky: 85

Re: Přibližná cena svářecího kurzu

DUSAN EWE napsal(a):

Takze predsa sme sa niekam posunuli smile Pravdu mam uplnu a nie ciastocnu. Otazka bola ci je to mozne predlzovat certifikaty o dalsie dva roky? No a ja robim normalne skusky podla 287-1 a takisto vydavat certifikaty vramci firmy ale pouzitelne pre dokumentaciu. A mam opravnenié na metody 111, 135 a 141. materialy S355 , S420, S460. Zajtra prilozim foto certifikatu. Moje certifikaty su akceptovane po celom svete smile

Proč prosím při tvojí profesi a znalostech píseš v prvním příspěvku nesprávné informace?
Tato norma ma opravnuje robit skusky zvaracov podla 287-1 a takisto im vydavat interne certifikaty, ktore su pouzitelne len vramci firmy. Keby chcel ten zvarac odist, ten certifikat mu inde neplati.    .................???????????????????
Moje certifikaty su akceptovane po celom svete.  ...............????????????????

Editoval Radek09 (29-06-2011 18:20:03)


Nic není nemožné!

Offline

 

#30 06-09-2011 15:07:31

DUSAN EWE
Člen
Registrovaný: 14-12-2010
Příspěvky: 32

Re: Přibližná cena svářecího kurzu

pretože to tak je smile

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče