SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 07-08-2008 22:13:56

Placa
Člen
Registrovaný: 07-08-2008
Příspěvky: 1

Hasičák

Zdravím všechny, přečetl jsem si tady hodně témat o hasičáku předělaném na tlakovou láhev. Taky jsem se rozhodl to tak udělat, ale problém je v tom že na netu jsem nikde nenarazil na to že by ho někdo prodával (ještě ten starý s kohoutem) ani žadnou firmu nebo tak která by to dělala. Asi hledám špatně, ale kdyby mi tu někdo hodil nějaký odkaz nebo kontakt tak bych se nezlobil. Pokud možno firmy po zlínském kraji. Díky

Offline

 

#2 08-08-2008 06:45:00

m.evil
Člen
Registrovaný: 22-10-2007
Příspěvky: 2125

Re: Hasičák

Stači zajsť do zbernych surovin,alebo do firmy kde opravuju hasiace pristroje.Alebo kupiť na inzerát.

Offline

 

#3 14-08-2008 23:10:29

fisa
Člen
Registrovaný: 21-06-2008
Příspěvky: 17

Re: Hasičák

Placa napsal(a):

Zdravím všechny, přečetl jsem si tady hodně témat o hasičáku předělaném na tlakovou láhev. Taky jsem se rozhodl to tak udělat, ale problém je v tom že na netu jsem nikde nenarazil na to že by ho někdo prodával (ještě ten starý s kohoutem) ani žadnou firmu nebo tak která by to dělala. Asi hledám špatně, ale kdyby mi tu někdo hodil nějaký odkaz nebo kontakt tak bych se nezlobil. Pokud možno firmy po zlínském kraji. Díky

Kolik jseš ochoten investovat do hasičáku? Samozřejmě je plnej.


KITin 170 LA, plasma BERLAN

Offline

 

#4 15-08-2008 12:55:33

Krysolet007
Člen
Registrovaný: 22-05-2008
Příspěvky: 9

Re: Hasičák

Rohatec (u Hodonína) sice neni uplně Zlínský kraj, ale daleko to taky neni. V tamním kovošrotě sněhové hasičáky mají 20Kč/kg.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče