SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 23-09-2008 19:34:16

vkalina
Člen
Registrovaný: 07-04-2008
Příspěvky: 266

Samostmívací kukla

Zdravím, řeším jakou samostmívací kuklu si mám pořídit k MMA svařování, o TIGU neuvažuji, vařím invertorem, pouze doma, takže nechci investovat nějaké horentní sumy, ale výběr na trhu je značný a mě jde spíše o to jaké hodnoty by pro domácí kutilské sváření měla mít. Nerad bych koupil něco, po čem budu druhej den koukat jak vyvoraná myš. Díky za Vaše názory. Opravdu mi nejde o zdravotní efekt, tolik toho zase nenavařím, ale chci aby to bylo funkční.


BERLAN BWIG180

Offline

 

#2 23-09-2008 20:15:56

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4410

Re: Samostmívací kukla

Asi jsem v posledních letech ve firmě vyzkoušel všechny samostmívací kukly, které jsou u nás a v sousedním Německu na trhu. Mohu zodpovědně říci, že jsem nenašel vyložený šmejd. Prakticky každá kukla s rozsahem 9 - 13 vám poslouží pro domácí kutění zcela bezpečně. Z praktických důvodů bych mírně upřednostnil kukly napájené i výměnnou baterií.

Offline

 

#3 23-09-2008 20:40:19

PavelK
Člen
Místo: Veselí nad Moravou
Registrovaný: 02-08-2008
Příspěvky: 24

Re: Samostmívací kukla

Ahoj, skoro rok používám doma kuklu za cenu 2000,- a v pohodě. Je to ta solární, ale za ty prachy...........

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče