SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 03-09-2018 10:57:25

babic.matus
Člen
Registrovaný: 03-09-2018
Příspěvky: 2

Nefunkčný posuv drôtu

Dobrý deň prajem.. mám doma C02 zváračku.. Einhell 150A Turbo, vo vnútri na papieriku je písaný dátum 1998 takže asi vtedy bola vyrobená.. zváračke nefunguje posuv drôtu.. keď som dal dole ochranný kryt všimol som si tri voľné konektory.. jeden je na tej menšej cievke neviem či je to primárne vinutie alebo sekundárne ale oproti tomu druhému mu je raz tak menšia.. takže to asi bude podľa mňa sekundárne vynutie.. no a ďalšie dva voľné konektory sú jeden na jednej strane od chladiča diód a druhý na tom druhom plechu chladiča diód.. našiel som jeden vypadnutý káblik.. a je na ňom napísané niečo ako R0+ alebo RD+ asi to bude skôr RD+, vedeli by ste mi prosím možno aspoň touto cestou pomôcť kde by tam káblik mohol ísť..? Prosím niesom odborník, no rozobral som si auto lebo som sa ho chystal vyvariť a zváračka mi povedala nie.. Budem veľmi vďačný za všetky rady.. Keby bolo treba fotky aj všetko možné čo by ste potrebovali poskytnem.. Ďakujem veľmi pekne.. S pozdravom Matúš

Offline

 

#2 03-09-2018 15:16:23

Marek1975
Člen
Místo: Trstín
Registrovaný: 01-11-2017
Příspěvky: 36
Web

Re: Nefunkčný posuv drôtu

Dohladaj si schemu, mala by byt tuna niekde na stránke a chod drot za drotom, zvaracka nie je zlozita, mal by si to mat do hodiny hotove


Kühtreiber KITin 165, "klon z úpravami " OMI 165"

Offline

 

#3 03-09-2018 17:04:44

Charon
Člen
Místo: Praha
Registrovaný: 17-08-2014
Příspěvky: 1457

Re: Nefunkčný posuv drôtu

V nějakém mém starším příspěvku je schema posunu včetně maluvky tištáku a zapojení svářečky Gude a to je to samý.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče