SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:     SVAR BAZAR      SVAR INZERT      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARBAZAR - internetový bazar svářeček      SVARINZERT - akční nabídky svářecí techniky      SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 21-09-2019 08:34:26

zelyvel
Člen
Registrovaný: 21-09-2019
Příspěvky: 1

zkušenosti s KOWAX IQ 160

Ahoj, rád bych se zeptal, zda tu má někdo praktické zkušenosti se strojem KOWAX IQ 160. Na trhu je již nějakou dobu, ve foru je o ní však popsáno málo. Nemám tím na mysli levnější verzi bez IQ označení, která je podle informací zde z fora přibližně na úrovni Einhellu, ale právě tuto IQ verzi, která by měla mít spoustu věcí na vyšší úrovni. Cenově vychází +- podobně jako migmag stroje od Omicronu, Kuhtreiberu, má však možnost elektrody.

Kamarád jí v mém okolí má cca 1 rok, ale vařil s ní jen párkrát, já sám mám drobné zkušenosti pouze s DACOMIG, takže nemůžeme posoudit odborně ani jeden.

Zajímá mě celkové zhodnocení od někoho, kdo tomu rozumí, tedy jak to vaří a jak je to s použitým součástkami a provedením.

Díky moc za jakékoliv postřehy a zkušenosti.

Offline

 

Zápatí

REKLAMA na SvarFóru

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 137  -  2020


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče  ♦  Svářečky MIGO a ELDYS