SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování

Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !

Navštivte také:     SVAR BAZAR      SVAR INZERT      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARBAZAR - internetový bazar svářeček      SVARINZERT - akční nabídky svářecí techniky      SVARINFO - magazín o praktickém svařování

#1 20-02-2021 23:03:16

esox3
Člen

Kompresor TAGRED TA 360

Zdravim, máte niekto doma tento kompresor? Chcel by som ho kúpiť no v jednej recenzii som našiel info, že v skutočnosti je objem vzdušníku 40 litrov a nie uvádzaných 50. Viem, že je to čína a dá sa zohnať to isté aj pod inými značkami, ale... Ak by ho niekto mal, tak by som ho poprosil zmerať ten vzdušník a aspoň približne spočítať objem. Ak je tam rozdiel 10 litrov, tak to je už celkom dosť veľký čínsky preklep.

Ďakujem

#2 23-02-2021 21:09:52

Brembo
Člen

Re: Kompresor TAGRED TA 360

Ja som mal Gude s vraj 50l vzdušníkom-velmi podobný tomu Targetu.. No  pravdu povediac,nikdy som neskumal,či má alebo nemá 50l. Tak ten Target ani z dialky nebude mat 3kW,max 2,2 kW ked vobec-Gude mal písaných 2,2kW. Ale zo skuseností s čína Watmi viem,že určite nemal ani 2kW-s velkými pochybami 1,8kW,aspon tak dedukujem zo skuseností s čínskym náradím. Spravidla som nameral maximálne 2/3 udávaného príkonu,neked len polovicu. A ten Target ti nedá ani tých 380l/min dokonca pri 8baroch. Gude dal nejakých 250l/min pri 2 baroch-ten istý agregát. Na tie papierové udaje zabudni. Gude mi naplnil vzdušník z 0 na 10 bar za 1 min 50 sekund-tak neviem,kde driemaju tie 0,8 kW navyše a viac než 130l/min. Bude to to isté ako Extol,Gude Schepach.

Editoval Brembo (23-02-2021 21:23:25)

Zápatí

REKLAMA na SvarFóru

O SvarFóru + Pravidla