SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 27-07-2009 17:26:15

marekh
Člen
Registrovaný: 05-05-2009
Příspěvky: 19

Zváračka pilových listov

potreboval by som poradit so stykovou zvaračkou VTS Bratislava typ ZP 2.2, nevie nahodou niekto ako by som spravne zavaril a žihal pilove list 35 x 1,  25 x 1?????????velmi by mi pomohlo keby niekto vedel ako to nastavit, ci uz zvaranie alebo zihanie

Offline

 

#2 27-07-2009 22:24:46

admin
Administrator
Registrovaný: 07-06-2006
Příspěvky: 1167
Web

Re: Zváračka pilových listov

Na Svarinfu vyšel článek Svářečka pásových pil ZP 2.11. Je to předchůdce ZP 2.2 a moc rozdílů tam asi nebude. Je tam vyfocena i tabulka pro nastavování parametrů a je tam odkaz na naskenovaný návod k obsluze.

Offline

 

#3 28-07-2009 20:00:57

marekh
Člen
Registrovaný: 05-05-2009
Příspěvky: 19

Re: Zváračka pilových listov

Dakujem za typ, ale nejde mi stiahnut manual........skoda......budem skusat dalej

Offline

 

#4 28-07-2009 21:03:33

admin
Administrator
Registrovaný: 07-06-2006
Příspěvky: 1167
Web

Re: Zváračka pilových listov

A proč by nešel? Normálně to funguje. Ono to chce jen číst. V tom článku není přímý link na soubor, ale jen do sekce Ke stažení a tam je nutné soubor najít a stáhnout. Přímý link by byl tento http://www.svarbazar.cz/phprs/download. … mp;sekce=3  jenže v budoucnu se ty sekce budou dále členit a tak ten link nebude funkční napořád.

Offline

 

#5 28-07-2009 21:33:31

marekh
Člen
Registrovaný: 05-05-2009
Příspěvky: 19

Re: Zváračka pilových listov

sorry.........uz sa mi to podarilo......dakujem ale aj tak som tam nenasiel to co som hladal
viem ako sa stahuje........ale nechceelo ma to pustit k stahovaniu........mala technicka chyba, ale uz je odstranena

Offline

 

#6 29-07-2009 10:49:37

admin
Administrator
Registrovaný: 07-06-2006
Příspěvky: 1167
Web

Re: Zváračka pilových listov

Skvělé. Doufám, že to pomůže. Myslím, že by bylo přínosné, kdybyste sem pak napsal nějaké zkušenosti a případně doporučení pro svařování pásových pil stykovou svářečkou. A kdyby k tomu byly i nějaké obrázky, bylo to žůžo.

Offline

 

#7 30-07-2010 16:34:05

jeremik
Člen
Registrovaný: 30-07-2010
Příspěvky: 1

Re: Zváračka pilových listov

Dobrý den před týdnem jsem koupil svářečku na pásové pily ZP2.11.Stáhl jsem si i manuál, ale i po jeho přečtení bych měl na ty co už mají s tímto strojem zkušenosti dva dotazy. V manuálu na str. 6 se píše, že se páka nastavení velikosti zkrácení při stlačení se po upnutí pásu má vrátit do nulové polohy. Na str. 13,kde je popsán postup od a do h toto uvedeno není.  Myslím si, že správné je páku vrátit do polohy 0 ,ale rád bych si to ověřil. Na str. 11 , kde se píše o žíhání je psáno,že tlačítko žíhání se má v intervalech mačkat až 30krát. Když jsem pracoval s páječkou BP 1 stačilo přeplátovaný spoj  nechat zčervenat jen jednou. Mám tomu rozumět tak, že u ZP2.11 musíme spoj nechat zčervenat třicetkrát ,nebo je to jen chyba v tisku? Za odpověď předem děkuji,protože nechci postupovat metodou pokus- omyl.

Offline

 

#8 06-10-2021 03:33:40

hromik
Člen
Místo: Jihlava
Registrovaný: 04-02-2012
Příspěvky: 1

Re: Zváračka pilových listov

admin napsal(a):

A proč by nešel? Normálně to funguje. Ono to chce jen číst. V tom článku není přímý link na soubor, ale jen do sekce Ke stažení a tam je nutné soubor najít a stáhnout. Přímý link by byl tento http://www.svarbazar.cz/phprs/download. … mp;sekce=3  jenže v budoucnu se ty sekce budou dále členit a tak ten link nebude funkční napořád.

Zdravím. Nevíte kdo tam dal ten návod?.CHybí tam strana č.9.o přípravě pilových pásů.Dostala se ke mně červená svářečka ZP 2.11,provozuji kmenovou pásovou pilu a chtěl bych pásy zkusit svářet.Už mně nebaví to pořáde poštou někam posílat.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče