SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 05-04-2010 22:59:19

jezek.obecny
Člen
Registrovaný: 05-04-2010
Příspěvky: 1

Kuthreiber KITin HF

zdravím všechny co máte zkušenosti s těmito stroji. Chci se zeptat, jestli tyto svářečky umí dávkovat plyn dle nastaveného svařovacího proudu? A nebo ventil ve stroji jen zapíná-vypíná a množství plynu je dáno nastavením průtoku na ventilu na flašce?

díky za reakce

petr j.

Offline

 

#2 06-04-2010 21:22:20

Marek37
Člen
Registrovaný: 15-02-2010
Příspěvky: 100

Re: Kuthreiber KITin HF

Je to jak píšeš, ventil ve svářečce pouze zavírá - otvírá, množství plynu si neumí nadávkovat žádná svářečka, to si musíš nastavit sám na redukčním ventilu.

Offline

 

#3 07-04-2010 20:52:18

killer
Zablokovaný
Registrovaný: 19-09-2007
Příspěvky: 549

Re: Kuthreiber KITin HF

Zkušenost s těmito stroji není kdovíjak dobrá, někdo na to nedá dopustit, ale co slýchám z provozů tak na to akorát svářeči nadávají. Součástky asi nic moc kvalita za tu cenu a svařovací vlastnosti na doma postačí.


Servis, revize, MIG/MMA/TIG/PLASMA/SPOTTERY - svářeč amatér.
Hlášky z praxe: "Včera bylo pozdě!" "Neexistuje nejde" "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů" "Já jsem tak dobrej, kdybych byl ještě lepší, tak mě zakážou!"

Offline

 

#4 15-04-2010 00:09:11

fofo
Člen
Registrovaný: 02-12-2007
Příspěvky: 160

Re: Kuthreiber KITin HF

Mam 1900HF a co sa tyka spolahlivosti tak ziadna slava. Fungel nova zvaracka mi proste nefungovala, ale pisal som tu otom takze si to staci najst. Kvalita spracovania a spolahlivost sa z Rainbowkou porovnat nedaju. Ale pomer cena / vykon a vybava je velmi zaujimavy. Zvaracku s pulzom v tej cene asi u ziadneho ineho vyrobcu nenajdeme. Zvaracie vlastnosti su viac nez solidne, ako som uz spomenul tak aj pulz pouzivam hlavne ked navaram tenke na hrube a pod. Vela moznosti nastaveni parametrov, chyba mi pamat do ktorej by som si mohol ulozit jednotlive programy (nastavene parametre) a neskor ich jednoduchum stlacenim cudlika zvolil. Pouzivam ju skutocne len na doma takze mi to za tie peniaze vyhovuje a keby nie tej poruchovosti tak som max. spokojny.

Offline

 

#5 29-04-2010 20:23:02

X-Blade
Člen
Registrovaný: 29-04-2010
Příspěvky: 1

Re: Kuthreiber KITin HF

Nevíte někdo jak je to se svářečkami KITIN a GAMA podle vzhledu bych řek že jsou od stejného vyrobce. Jak tu tak čtu tak KITIN HF je poruchovi, ale nikde jsem tu nečet jak je na tom GAMA 1900 HF.

Offline

 

#6 29-04-2010 21:36:06

Zaja
Člen
Registrovaný: 19-01-2010
Příspěvky: 70

Re: Kuthreiber KITin HF

X-Blade napsal(a):

Nevíte někdo jak je to se svářečkami KITIN a GAMA podle vzhledu bych řek že jsou od stejného vyrobce. Jak tu tak čtu tak KITIN HF je poruchovi, ale nikde jsem tu nečet jak je na tom GAMA 1900 HF.

No my máme v práci GAMA 1900 HF a hned během tří měsíců byla tato svářečka 2x na opravě. Co my říkal jeden známej co prodává ve svařovací technice tak u KITIN HF "odchází" vysokofrekvenční modul a u GAMA zase tento vysokofrekvenční modul "ruší" nastavení některých parametru od výrobce (něco na základní desce). Tak já nevím vše může být....."jedna bába povídala"

Offline

 

#7 18-05-2010 18:47:39

fofo
Člen
Registrovaný: 02-12-2007
Příspěvky: 160

Re: Kuthreiber KITin HF

Radek09 napsal(a):

Našel jsem docela zajímavé dálkové ovládání k TIGu.
http://www.ckworldwide.com/amperage_controls.htm

Nezda sa ti ze si tak trochu odveci ? Mimo diskusie??? OT!!!

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče