SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#26 17-12-2010 20:43:47

atishajn
Člen
Místo: NR kraj
Registrovaný: 30-05-2010
Příspěvky: 1416

Re: Schema Gama 1xxx

kolego Vont , daj sem neaku novu schemu ked mas ... IO   lM324 a SG3525 , UC 384X  su uz zastrale , mas aj novsie ?

Offline

 

#27 18-12-2010 22:47:02

ezopaci
Člen
Registrovaný: 28-10-2008
Příspěvky: 107
Web

Re: Schema Gama 1xxx

To Vont: klidek, myslim ze chlapi reagovali trcohu podrazdene opravnene, protoze tvuj predchozi prispevek

vont napsal(a):

gamy nejsou nijak složitého zapojení a elektronik si s nimi poradí i bez schémat.Už jsem jich měl několik v rukách a s různými závadami-a jde to.

je uplne, ale uplne na ho.... Moc noveho si nam tim nerekl. smile
Jestli mas schemata, jsme urcite v ocekavani tvych dalsich prispevku. smile

Editoval ezopaci (18-12-2010 22:47:26)


Tomas
BauBau trafo + "lehky tuning" smile
https://photos.app.goo.gl/DKwMLQ0AUgSwuSsh2

Offline

 

#28 19-12-2010 09:59:57

vont
Zablokovaný
Registrovaný: 08-12-2010
Příspěvky: 77

Re: Schema Gama 1xxx

to ezopaci-máš naprostou pravdu,mnozí reagovali ještě nesrovnatelně mnohem více podrážděněji(řečeno doslova zaobaleně)-když mimo forum,ale přímo na můj email posílali přímo "výstrahy" abych se vůbec neopovažoval zveřejňovat nějaká schémata-a argumenty měli někteří velmi pádné.Vlastně v dnešní době se není čemu divit-schéma je pro elektronika to čím jsou noty pro muzikanta-a tím bych mnohým poškodil jejich dobrou živnost.
          A konstatováním o jednoduchosti Gamy jsem rozhodně neměl na mysli nic špatného-prostě jsem chtěl nějak zahájit vstup do fora(ono je totiž nejdůležitější opravit příčinu závady a ne jen její důsledek-dle některých rad na foru-totiž když se jen vymění zničené koncáky,ale neopraví se byť drobná závada v buzení,po zapnutí bude zase jen dýmový efekt)-ale nyní již vidím,že to opravdu nepůjde=nechci si přidělávat další problémy.Omlouvám se.:vont


Napadání a lživé a bezdůvodné očerňování provozovatele fóra. Ban.

Offline

 

#29 19-12-2010 14:47:25

prezident
Člen
Místo: Brno
Registrovaný: 25-12-2008
Příspěvky: 228

Re: Schema Gama 1xxx

vont napsal(a):

to ezopaci-máš naprostou pravdu,mnozí reagovali ještě nesrovnatelně mnohem více podrážděněji(řečeno doslova zaobaleně)-když mimo forum,ale přímo na můj email posílali přímo "výstrahy" abych se vůbec neopovažoval zveřejňovat nějaká schémata-a argumenty měli někteří velmi pádné.Vlastně v dnešní době se není čemu divit-schéma je pro elektronika to čím jsou noty pro muzikanta-a tím bych mnohým poškodil jejich dobrou živnost.
          A konstatováním o jednoduchosti Gamy jsem rozhodně neměl na mysli nic špatného-prostě jsem chtěl nějak zahájit vstup do fora(ono je totiž nejdůležitější opravit příčinu závady a ne jen její důsledek-dle některých rad na foru-totiž když se jen vymění zničené koncáky,ale neopraví se byť drobná závada v buzení,po zapnutí bude zase jen dýmový efekt)-ale nyní již vidím,že to opravdu nepůjde=nechci si přidělávat další problémy.Omlouvám se.:vont

Vítám nového uživatele. Pokud máte nějaká schémata a strach s jejich zveřejněním , tak mi prosím pošlete balík schémat na jsu@email.cz .Sám jsem x schémat zveřejnil a zaslal, aby někomu pomohli. Pokud se to někomu nelíbí, tak je to jeho problém. Kulatně řečeno s tím tak maximálně nemusí souhlasit. Nevím co jste myslel tím, že Vám někdo vyhrožoval, ale nedovedu si to moc představit. To jako, že to tu hlídá nějaká tajná policie servisních středisek, nebo něco podobného :-) ? Pokud opravdu něco máte a jste ochoten se podlit, tedy něco pošlete, tak předem děkuji

Editoval prezident (19-12-2010 15:07:43)


MMA/TIG GAMA145 SVARBAZAR EDITION, HFU400 + WP17V, doplněn el.mg.v. předfuk dofuk
MIG/MAG BT-GW150, doplněn el.mg.v. předfuk dofuk
MMA/TIG Barevná krabice 200AC/DC

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče