SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 16-09-2011 20:44:00

Miroslavek
Člen
Registrovaný: 26-08-2011
Příspěvky: 25

Výběr Co, poraďte

AHoj, zvažuji o koupi nové svářečky a jako začátečník vás prosím o radu. Chtěl bych vařit hrubší materiály ( max. do tlouštěk 8mm) ale taky i nějakou tu plechařinu u auta a podobně...jediná svářečka na které jsem vařil tak byla Compact 329 a tak zatím nemám možnost porovnávat....několikrát dokola jsem pročítal forum a hledal názory, ale i tak se stále nemohu rozhodnout...začal jsem uvažovat o svářečkách od Omicronu, ESAB a nebo o zmiňovaném compactu...chci spolehlivou svářečku která se mi  "nevys*re a taky s lehce dostupným materiálem.....jsem ochoten investovat max 30 000, ale jsem mladý a nechci šlápnout vedle a tak vás moc prosím o vyjádření, děkuji...


OMI 205, Triodyn RK320

Offline

 

#2 16-09-2011 21:04:47

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4407

Re: Výběr Co, poraďte

Ono ani tak moc nebude záviset na typu svářečky jako na kvalitním a dostupném servisu. Takže hodně uvažovat, od koho zdroj koupíte. U naprosté většiny zdrojů dostupných na netu je vidět, že parametry se v jednotlivých skupinách moc neliší. Existují svářečky v provedení hobby a v provedení profesional. Na tomto fóru najdete v diskusích i několik prodejců, ti dobří ale stejně prohlásí, že si musíte vybrat z celkové nabídky sám. Nikdo si nevezme na triko případné výtky ke "špatným" radám.

Offline

 

#3 16-09-2011 21:50:13

pavol.sk
Člen
Místo: Prievidza
Registrovaný: 21-04-2010
Příspěvky: 3043

Re: Výběr Co, poraďte

pokial to bude daco od esabu alebo omicronu tak za 30 litorov sa zly stroj ani kupit neda

Offline

 

#4 17-09-2011 21:02:45

zdeště
Zablokovaný
Registrovaný: 30-04-2010
Příspěvky: 819

Re: Výběr Co, poraďte

Dobrý den,
http://www.svarecky.com/jak-nakoupit-svarecku/
přeji úspěšný nákup.
Zdeště


servis,oprava, svářečky,bodovky,plasmy
...dobrý servis, přítel vašich svářeček...

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče