SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 12-02-2012 14:39:47

momák
Člen
Registrovaný: 08-10-2011
Příspěvky: 427

Svařovací kukla Kemper Autodark

Dobrý den,rád bych se zeptal,jastli někdo z vás nemá zkušenosti se kuklami této znacky,máme v práci jen odsávání Kemper,ale na netu jsem našel i nějaké samostmívací kukly od této firmy.Nepatří mezi ty nejlevnější a mají snad i údajně bezbateriovou kazetu,která navyžaduje údržbu.Tak by mě zajímalo,jestli se tyto kukly řadí mezi opravdu kvalitní a spolehlivé profi-kukly.Děkuji předem za vaše názory.S pozdravem Momák...


MIG/MAG Delta DTD 210+hořák Binzel MB 15 AK 4m,Fronius TP 1500+kabely 3a4m,Speedglas 9002X..

Offline

 

#2 04-03-2012 16:24:18

jafi
Člen
Registrovaný: 15-02-2012
Příspěvky: 491

Re: Svařovací kukla Kemper Autodark

momák napsal(a):

Dobrý den,rád bych se zeptal,jastli někdo z vás nemá zkušenosti se kuklami této znacky,máme v práci jen odsávání Kemper,ale na netu jsem našel i nějaké samostmívací kukly od této firmy.Nepatří mezi ty nejlevnější a mají snad i údajně bezbateriovou kazetu,která navyžaduje údržbu.Tak by mě zajímalo,jestli se tyto kukly řadí mezi opravdu kvalitní a spolehlivé profi-kukly.Děkuji předem za vaše názory.S pozdravem Momák...

Akurat mi vcera hadam buduci svokor ukazoval kuklu Kempper ale bez kazety, cize nieje samostmievacia, je vyborna v tom ze sa dvihnut cierne sklo a je tam obyc. pri ktorom mozes brusit,ale ak chces da sa tam dokupit samostmievacia kazeta, ale ta stoji vyse 100 €, on tu kuklu zohnal za 59 € celkom vyborna cena za taku znacku

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče