SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#151 03-09-2013 15:47:52

tomape
Člen
Registrovaný: 10-01-2012
Příspěvky: 1320

Re: Práce v zahraničí

JosefH: a plat?????


Invertor GAMA 165, plazma Berlan, MIG-MAG Fronius, řezák Harris+30m hadice.

Offline

 

#152 04-09-2013 17:01:43

ceslik
Člen
Registrovaný: 04-09-2013
Příspěvky: 6

Re: Práce v zahraničí

Čau chlapi,tak co tady čtu o mzdě,sorry ale je mi na blití taky dělám svářeče s 10 letou praxí v jedné nejmenované firmě,která se zabývá výrobou nerezovych bazénů.mám úřední zkoušky na tig 141 hl 45,státní zkoušku na mag,papír na kapilarní zkoušky,denně se udělá i 40-50m sváru a kdybych neměl,děti a nebyl ženatý,tak to stojí za velkou tragédii!no snad bude lépe,chystám se někde odcestovat.

Offline

 

#153 20-09-2013 19:21:38

habes
Člen
Místo: CH
Registrovaný: 20-09-2013
Příspěvky: 3

Re: Práce v zahraničí

ahoj ve spolek,
jen bych rád podotknul že na tom obrázku je  u plechu P jako "plate" výraz "pipe" označuje též potrubí

MAG Welder napsal(a):

Romanne12, už jsi nějaký certifikát svařeče někdy viděl?Jinak by jsi tohle tady tak jistě netvrdil.Zkouška na plechu opravdu opravňuje svařovat i trubky.Pro svařování trubky v poloze PF je nutno mít zkoušku na plechu v poloze PE.
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/769_a.jpg


SPEEDGLASS 9100XX + Adflo

Offline

 

#154 23-10-2013 10:31:37

solar.club.717
Člen
Registrovaný: 18-08-2013
Příspěvky: 4

Re: Práce v zahraničí

čau lidi hledám člověka třeba svářeče co by byl schopen postavit systém potrubí v zahraničí možná inženýr možná stačí středoškolák..musí umět číst výkresy a 2D 3D izometrii, důležitý je jazyk ang nebo d. psaní st. deníků

nástup ihned podmínky na tel. 775990036

Offline

 

#155 01-11-2013 08:16:57

karhart
Člen
Místo: Kadaň
Registrovaný: 03-02-2011
Příspěvky: 28
Web

Re: Práce v zahraničí

POPTÁVKA
SVÁŘEČE DO ZAHRANIČÍ
pro provozy v Německu, Belgii a Holandsku pro příští rok

Složení part:
- svářeč s osvědčením ČSN/EN 311, 135, 141, BW6, BW8, BW21

- vlastní vybavení není podmínkou
Popis prací:
- svařují se potrubní trasy pro chemický, potravinářský a energetický průmysl
- svářeč: od 17,- do 25,- EUR/hod.

Rozsah:
- od několika desítek metrů až po vybudování několika svazkových potrubních tras - různé zakázky

- jazykové znalosti nejsou podmínkou - doprovází překladatel nebo znalý pracovník místní řeči

- mohou se hlásit i samostatní svářeči, zámečníci

- poptáváme pouze solidní firmy a soukromníky

Další informace:
- možnost práce i celoročně v zahraničí
- ubytování zajištěno
- splatn ost: od 14 do 30 dnů

Profil zákazníka: fyzická osoba z Ústeckého kraje

Děkuji za nabídku.   


dobry den chlapi  nemuzu sehnat kontakt na tento inzerat  nevite nekdo o tom vic  je to na www.kovo.net   ale je tam placena registrace   diky kdyztak kontakt muj je  karhart@email.cz  nebo telefon 730732472  diky

Offline

 

#156 01-11-2013 17:05:05

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4410

Re: Práce v zahraničí

Karhart - nějak nevím, který inzerát máte na mysli. Zkuste sem dát jeho celou adresu, kdo to má za vás v těch stovkách inzerátů hledat. Obvykle stačí na inzerát kliknout a máte k dispozici kontaktní adresu. Ale dá se hledat i trochu složitěji. Placená registrace na daném serveru se přece dá lehce zvládnout.

Online

 

#157 01-11-2013 17:10:07

karhart
Člen
Místo: Kadaň
Registrovaný: 03-02-2011
Příspěvky: 28
Web

Re: Práce v zahraničí

jirkati napsal(a):

Karhart - nějak nevím, který inzerát máte na mysli. Zkuste sem dát jeho celou adresu, kdo to má za vás v těch stovkách inzerátů hledat. Obvykle stačí na inzerát kliknout a máte k dispozici kontaktní adresu. Ale dá se hledat i trochu složitěji. Placená registrace na daném serveru se přece dá lehce zvládnout.

je to na www.kovo.net   v leve casti je sloupek a je tam svareci prace  rozkliknout to a tam mezi tema inzeratama je i tady ten ale bez adresy a telefonu protoze se tam musi clovek zaregistrovat   ale jestli to jde  tak jsem na to zvedavej

Offline

 

#158 01-11-2013 18:14:13

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4410

Re: Práce v zahraničí

Já tedy v tom levém sloupku Svářecí práce nemám, ale právě jsem zjistil, že nám (firmě kde pracuji) už vypršela čtvrtletní registrace. Takže zatím nepomůžu, sorry.

Online

 

#159 01-11-2013 19:22:27

karhart
Člen
Místo: Kadaň
Registrovaný: 03-02-2011
Příspěvky: 28
Web

Re: Práce v zahraničí

jirkati napsal(a):

Já tedy v tom levém sloupku Svářecí práce nemám, ale právě jsem zjistil, že nám (firmě kde pracuji) už vypršela čtvrtletní registrace. Takže zatím nepomůžu, sorry.

v pohode nic se nedeje   je to na www.kovo.net  v levem sloupecku PRACE PRO FIRMY/KOOPERACE  na to kliknes a dole SVARECSKE PRACE  na to kliknes a tam se ti objevi inzeraty  sjedes trochu niz a tam je ZELENY RAMECEK S CERVENYM POZADIM A V BILEM RAMECKU BILE NAPSANO  TIP   SVAREC DO ZAHRANICI    ale jak jsem napsal  nevadi nic se nedeje  ale i za to dekuji

Offline

 

#160 01-11-2013 19:35:28

Unihero
Člen
Registrovaný: 14-06-2010
Příspěvky: 707

Re: Práce v zahraničí

proč se hrnout do ciziny když je u nás práce dost i celkem dobře placené..

Offline

 

#161 01-11-2013 21:06:07

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4410

Re: Práce v zahraničí

Kontaktoval jsem provozovatele stránek www.kovo.net s dotazem jak se může svářeč se ŽL dostat k informacím. Před chvílí mi napsal, že pro ten případ mají možnost registrace za 1000 Kč na rok, příp. 1300 Kč na dva roky. Pokud si tedy někdo cení získání požadovaných informací pro své podnikání dostatečně vysoko tak má jednoduchou možnost je získat. Dneska se prostě i za informace platí. Jenom tady všichni radíme zadarmo.

Online

 

#162 02-11-2013 21:44:24

Unihero
Člen
Registrovaný: 14-06-2010
Příspěvky: 707

Re: Práce v zahraničí

jirkati napsal(a):

Kontaktoval jsem provozovatele stránek www.kovo.net s dotazem jak se může svářeč se ŽL dostat k informacím. Před chvílí mi napsal, že pro ten případ mají možnost registrace za 1000 Kč na rok, příp. 1300 Kč na dva roky. Pokud si tedy někdo cení získání požadovaných informací pro své podnikání dostatečně vysoko tak má jednoduchou možnost je získat. Dneska se prostě i za informace platí. Jenom tady všichni radíme zadarmo.

já myslím že ty kdyby jsi měl kasírovat za odpovědi tak si myslím že mají děti tvých dětí a jejich dětí a ty děti těch dětí do konce života postaráno co se týče finančního zajištění smile

Offline

 

#163 02-11-2013 22:34:06

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4410

Re: Práce v zahraničí

Víš Unihero já si své znalosti a vědomosti na onen svět nevezmu, stejně by mi tam byly houby platné. A tak budu i nadále studovat a studovat a ověřovat si znalosti praxí. A když bude v čem radit, tak se budu snažit. Holt nejsem ten správný kapitalista, abych si za informace nechal platit. Ale myšlenka je to zajímavá, hi hi.

Online

 

#164 11-11-2013 13:55:17

Magdalena
Člen
Registrovaný: 11-11-2013
Příspěvky: 1

Re: Práce v zahraničí

Svářeči do Rakouska
Personální agentura Trenkwalder hledá v tuto chvíli svářeče do Rakouska pro výrobní závod Siemens, Graz. Požadavky: vyučení v oboru svářeč nebo zámečník (výuční list), platné certifikáty: EN 287-1 135 P BW 1.1 S t12 PF ss nb, EN 287-1 135 P FW 1.1 S t12 PF ml, dlouholetá zkušenost se svařováním silných plechů (koutové svary), schopnost dorozumět se německy, ochota přestěhovat se do Grazu. Práce ve 3-směnném provozu. Plat dle kolektivní smlouvy.
V případě zájmu mne kontaktujte Magdalena Dvořáková m.dvorakova@trenkwalder.com, +420 603 198 936

Offline

 

#165 12-11-2013 12:52:57

dadasss
Člen
Registrovaný: 12-11-2013
Příspěvky: 5

Re: Práce v zahraničí

Ahoj všem tady :-) Nevím jestli pro muj problém je tady to pravé vlákno ale zkusím to. před dvoumi měsíci jsem jsem úspěšně dodělal certifikát na tig černou trubku a to z popudu mého kamaráda a zároven majitele svářečské firmy to on mě přislíbil práci ale nijak to nedopadlo.Buh ví proč. Tak že jsem ted doma protože jsem předchozí práci ukončil a moje místo už dávno není moje.Tak že jsem si vesele zaplatil něco co bych rád dělal ale nemám kde.  Jde mě o to že po škole samozřejmě z člověka svářeč není svářím slušně ale dobře vím že k dokonalosti to má daleko a čím déle to nedržím v ruce tím z toho mám horší pocit. Tak se na vás tady obracím s prosbou o nasměrování k nějaké práci pro svářeče začátečníka, nejde mě o bůh ví jaký výdělek, potřebuju sebe a rodinu uživit a zároven získat zkušenosti na něčem co mě baví, díky!!!

Offline

 

#166 12-11-2013 16:02:46

tomape
Člen
Registrovaný: 10-01-2012
Příspěvky: 1320

Re: Práce v zahraničí

Černá trubka a tig není moc dobrá kombinace. Daleko větší zájem je o nerez ve spojení s tigem. Na černý železo je lepší MIG-MAG a elektroda.


Chtělo by to ovšem od tebe více onfo: odkud jsi, je problém dojíždění? Jak daleko jsi ochoten za prací dojíždět?


Invertor GAMA 165, plazma Berlan, MIG-MAG Fronius, řezák Harris+30m hadice.

Offline

 

#167 12-11-2013 17:56:34

dadasss
Člen
Registrovaný: 12-11-2013
Příspěvky: 5

Re: Práce v zahraničí

Jasně , certifikát byl udělán na míru pro budoucího zaměstnavatele tak že jsem neměl tehdy důvod více spekulovat nad budoucím zaměřením , označení je 287-1 141T BW 6 S t5,0 D52,0 H-L045ss nb .Jsem z Mělníka a dojíždění není problém v případě delších vzdáleností bych to řešil asi nějakou ubytovnou.

Offline

 

#168 12-11-2013 18:23:02

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4410

Re: Práce v zahraničí

Dadasss - vaše zkouška je celkem typická pro použití v energetice, kde se takto svařuje naprostá většina ručních svárů na varných systémech. Zkuste tedy přímo elektrárnu v Mělníku nebo jejich dodavatelské firmy.

Editoval jirkati (12-11-2013 18:23:20)

Online

 

#169 12-11-2013 22:12:14

dadasss
Člen
Registrovaný: 12-11-2013
Příspěvky: 5

Re: Práce v zahraničí

Jirkati díky za typ to mě už dříve také napadlo a skutečně jsem se i s pár dodavateli svářecích prací pro místní kolosy kontaktoval ale vždy veškeré jednání ztroskotalo na téměř nulové praxi . Dobře si uvědomuji že požadavek dvou a víceleté praxe není rozmar firem a přesně
  vědí co potřebují a co mohou očekávat. Mě nezbývá než najít někoho kdo na zkušenostech nebude tolik lpět a bude mít trochu trpělivosti.

Offline

 

#170 13-11-2013 09:36:10

bejmar
Člen
Místo: Klášterec nad Ohří
Registrovaný: 26-10-2008
Příspěvky: 183
Web

Re: Práce v zahraničí

Dadasss: No když už de do tuhýho a nemůžu najít práci tak hledám přes inzeráty. Na mělnicku třeba tady http://www.dobraprace.cz/781979-svarec-tig.html
http://www.careerjet.cz/whledej/nabidky … ;sort=date
http://cz.indeed.com/jobs?q=Sv%C3%A1%C5 … ;sort=date
Jinak trubky ti domu nepřivezou tak počítej s tím že budeš lítat po světě.Taky tu nehledej žádný zaměstnanecký jistoty všechno je za chvíly postavený a pak už nepotřebujou a musíž shánět práci jinde.Co se týče cen tak skoro každej Slovenskej pasák ti nabídne kolem 14Eur Češi většinou tak 9Eur.Poslední dobou čim dál častěji slyším že někde lidem nezaplatily a to hlavně v Němecu tak bacha.Jo a že ti půl roku někdo platí tak to neznamená že to dostaneš i další měsíc. Znám i lidi který dělali pro Ses Tlmače na Ledvicích a 2,3 roku dobrý a pak byl problém (Na konci stavby většinou problém bejvá) a do teď jim dlužej peníze za 2-3 měsíce.Pak sou Firmy který se vyloženě živý tím že za ně živnostníci udělaj práci a oni jim nezaplatěj- dobrý když někam vlezeš je ptát se hned kolegů jak dlouho pro ně dělaj a jestli je vše OK.Stavebnictví je jeden velkej bordel a to nejenom u nás například se mi stalo že sem jel na Elektrárnu do Kolína udělal sem zkoušky pak sme šli na sváču a potkal sem tam bratry slováky který mi zdělily že ten němec jim dluží peníze za tři měsíce nečekal sem ani minutu a jel domů(přesto že sem od Čecha přes kterýho sem tam jel dostal čestný pasácký slovo že mi to když tak dá ze svýho)
Někdy tě to vyjde levněji nežli věřit slibům.Jestli chceš dělat jako zaměstnanec tak se můžeš zeptat třeba tady http://www.cezenergoservis.cz/  http://www.eopru.cz/cz/index.php?navID=8
Búhví jaký prachy nečekej, ale tomuhle blázinci se vyhneš.
Jinak u svářeče potrubí pro elektrárny neexistuje něco jako dobrej nebo horší svářeč buď ti vycházej rentgeny nebo ne a deš vod válu.Takže nikde neřikej že nemáš praxi nepustily by tě ani ke vstupním zkouškám (cena zkoušek např na prunéřov 8 tis kč mat P91)
Já samozřejmě taky nebyl na začátku dobrej a začínal sem u Legiosu, kde se opravujou sváry po ceočkářích, ale tam bych nechodil páč dlužej 2,7 miliardy tak nevim jestli by platily, v tý době sem tam měl 230kč.
AŤ se daří....


Jinak koukal sem že pasáci pro legios stále hledaj ovečky. Tak jestli máš odvahu a žaludek na ty vychcoše tak to tam můžeš zkusit.
Pokud si teda ve svařování nevěříš. http://www.profesia.cz/prace/technojob/ … ign=Indeed

Editoval bejmar (13-11-2013 10:25:28)

Offline

 

#171 13-11-2013 11:23:49

franišek
Člen
Registrovaný: 10-05-2011
Příspěvky: 636

Re: Práce v zahraničí

jirkati napsal(a):

Víš Unihero já si své znalosti a vědomosti na onen svět nevezmu, stejně by mi tam byly houby platné. A tak budu i nadále studovat a studovat a ověřovat si znalosti praxí. A když bude v čem radit, tak se budu snažit. Holt nejsem ten správný kapitalista, abych si za informace nechal platit. Ale myšlenka je to zajímavá, hi hi.

A taky cesta do pekla je dlážděna dobrými skutky. Tak at se ti po ní dobře jde

Offline

 

#172 13-11-2013 15:03:54

dadasss
Člen
Registrovaný: 12-11-2013
Příspěvky: 5

Re: Práce v zahraničí

Bejmar , díky za vyčerpávající info . Tak jdu rozesílat životopisy každopádně když by tady někdo měl jakýkoliv nápad budu jedině rád protože k veškerým agenturám a jiným dohazovačům práce moc důvěry nemám zatím díky !!!

Offline

 

#173 13-11-2013 19:17:53

jole
Člen
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 26-05-2010
Příspěvky: 535

Re: Práce v zahraničí

franišek napsal(a):

A taky cesta do pekla je dlážděna dobrými skutky. Tak at se ti po ní dobře jde

?????? Jole.

Offline

 

#174 13-11-2013 19:34:28

Petr
Moderator
Registrovaný: 10-02-2007
Příspěvky: 703
Web

Re: Práce v zahraničí

Zkuste se optat ve svářečské škole v Mělníce (JK WELD) třeba budou něco vědět smile smile

Offline

 

#175 13-11-2013 20:39:27

dadasss
Člen
Registrovaný: 12-11-2013
Příspěvky: 5

Re: Práce v zahraničí

Tam jsem kurzík dělal a tudy cesta asi nevede, další nápady ? díky !

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče