SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 24-02-2012 18:48:29

kaktusbiker
Člen
Místo: Olomouc
Registrovaný: 24-02-2012
Příspěvky: 25
Web

CO2 nebo invertor na 24CrMo4

Ahoj,

snad jsem nezaložil nějaké vlákno které zde již je. Prošel jsem celé forum a našel asi tři vlákna kde se bavíte o 24CrMo4 ale nedozvěděl jsem se z toho to podstatné. Chci si vyrobit pár rámů na Fixie (dráhový rám kola ) Vpodstatě vše je navrženo stroje zařízeny (freza, soustruh....) jediné co mi chybí je správně vybrat svářecí stroj. Svařovat bude táta který kdysi svářel několik let na šachtě a ma to dost v ruce jenže se již už nedrží v oboru takže nevíme co vybrat. Tedy chci se zeptat jaký stroj vybrat. Jaký pracovní postup dodržet ( Předehřev ? kolik stupňů někde jsem četl 750 někde 150, Chlazení ? na vzduchu nebo v obalu, .... atd) Můžu si vyrobit i pec místa na to mam dost. Jaká svářecí metoda a drát, elektroda prostě vše co víte a jste ochotní se podělit. Moc si vážím vašeho času a děkuji za jakékoliv cenné rady.

Rozměry používaných trubek budou 25-45 mm o tloušťce 1-3 mm


Český výrobce nálepek Kühtreiber na čínské svářečky TIG 200 AC/DC, ale co svařuje slušně smile

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče