SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#26 24-10-2016 10:32:55

zahajskej
Člen
Registrovaný: 07-01-2015
Příspěvky: 291

Re: Deformácia ocele pri zváraní

A to jako ty karosářské tmely, kterými je propatlané každé auto jak zvenku, tak zevnitř, do pěti let popraskají? Hmm, i tmely, které byly používány na šáde (š105-120), či favoritech, přežily celé auto, nemluvě o dnešních technologiích. Takže toho tmelu bych se určitě nebál. Já jsem používal tento https://www.eva.cz/zbozi/DRO04160/ms-pr … mel-315ml/

Offline

 

#27 24-10-2016 10:44:28

Radim
Člen
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17-12-2008
Příspěvky: 4477

Re: Deformácia ocele pri zváraní

Ucho napsal(a):

Radim napsal(a):

Pokud bude ten polyuretan venku vystaven slunci a atmosférickému prostředí, tak ztvrdnutí a začínající křehkost za 5 - 10 let považuji za vcelku reálný odhad.

Tak to hej, hádam ešte aj skôr, ale od začiatku je to myslené ako podklad pod farbu, takže bude to pod polyuretánovou farbou, tam by to teda mohlo vydržať prakticky celú životnosť bránky.

No, i mohlo, ale to se uvidí, až to bude.

Offline

 

#28 24-10-2016 10:46:28

Radim
Člen
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17-12-2008
Příspěvky: 4477

Re: Deformácia ocele pri zváraní

zahajskej napsal(a):

A to jako ty karosářské tmely, kterými je propatlané každé auto jak zvenku, tak zevnitř, do pěti let popraskají? Hmm, i tmely, které byly používány na šáde (š105-120), či favoritech, přežily celé auto, nemluvě o dnešních technologiích. Takže toho tmelu bych se určitě nebál. Já jsem používal tento https://www.eva.cz/zbozi/DRO04160/ms-pr … mel-315ml/

Ale on nebude tmelit povrch jaklů jako na autě, ale utěsňovat štěrbinu mezi dvěma jakly či jinými nosníky.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče