SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování

Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !

Navštivte také:     SVAR BAZAR      SVAR INZERT      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARBAZAR - internetový bazar svářeček      SVARINZERT - akční nabídky svářecí techniky      SVARINFO - magazín o praktickém svařování

#1 12-03-2020 12:15:09

Forest
Člen

Poptávám sváření metodou MIG131 hliník-Praha,HK okolí <20km

Dobrý den,

hledám někoho v Praze nebo Hradci Králové a okolí, kdo by mi byl schopen a ochoten kvalitně svařit následující dvě hliníkové trubky (přesné rozměry zjistím zítra ale trubka cca 40x3-6mm) metodou MIG 131. Důrazně podotýkám, že vzhledem k charakteristice svařovaného předmětu není technicky možné použít TIG (hrozí škody vzniklé vlivem deformace či zkroucení). Nejde mi o pohledovku, povrch si obrousím a začistím sám, nicméně potřebuji aby nebylo pórovité, těsnilo a drželo - prostě fungovalo.

Jedná se o dmychadlovou skříň turbodmychadla, pracovní tlak <3 barů, teplota <300°C.

Budu vděčný i za doporučení na někoho, kdo by byl schopen tak prosím neváhejte i doporučit.

V případě potřeby nemám problém připravit na svár (úkos 30+30°, hrana 2 mm nebo dle Vašeho požadavku).

http://4est.wz.cz/SMAZAT/MIG131.jpeg

Neváhejte se mi ozvat na telefonní číslo:
http://4est.wz.cz/nr.jpg

PS: jsem připraven zaplatit, nechci to za "dobrý den", doklad nepotřebuji, pouze kvalitní svár

Editoval Forest (12-03-2020 12:16:55)

#2 13-03-2020 20:13:10

pawka
Člen

Re: Poptávám sváření metodou MIG131 hliník-Praha,HK okolí <20km

jestli to není ze zinku tak bych nevidel v tigu problém

plamen je plamen
omi204,js90n,uda160
miga tiga ac/dc
plamen je plamen

#3 13-03-2020 22:36:00

Atlan
Člen

Myslim ze by ste v dnesnej dobe mali mat ine starosti ako kto vam toto zavari. Napr kupit jedlo a sediet doma.

#4 14-03-2020 01:22:56

michal84
Člen

Tiez si myslim ze tig je na toto najvhodnejsi prave koli 100% zvaru. Uz som par takychto veci zavaril prave tigom a nikdy sa nic nestalo (zatial). Zvaral som vyfukovu cast twinscroll turba kde priamo vyrobca dovoluje zvaranie obalu. Kompresorovu cast som varil tiez bez problemov. Vystupna cast je dost daleko od "slimaka" tak by som sa o tepelne deformacie az tak nebal. Skor by som sa bal keby to varil niekto migom - aby si to nemusel znova rezat/brusit a skoncis aj tak u tigara....

Zápatí

REKLAMA na SvarFóru

O SvarFóru + Pravidla