SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#51 Dnes 09:57:46

bobobo
Člen
Registrovaný: 20-08-2009
Příspěvky: 4157

Re: Základni kurz versus státnice

Nemůže , jak bys to chtěl bez těch papírů zkontrolovat ??? I ten příchozí komisař si nejprve-dříve vezme vypracované příručky , vypracuje si "doma" otázky ze všech oddílů a teprve potom přijede . Vezme ty připravené otázky , pochopitelně je neznám , sebere PVJ a jde po celém podniku . Kouká na provoze , ve skladech , v kancelářích , kde si vzpomene a ptá se lidí . Neptá se na jména , jen jakou má fukci a zeptá se , co dělá a proč . Pak někdy odjede , někdy zůstane déle a vypracuje na základě odpovědí na otázky a stavu celkové dokumentace posouzení , zda jsi ve shodě s ISO , či ne-li . A ty si potom na své stránky jeho zprávu a certifikát vyvěsíš . Uvědom si , že zákazník se po dohodě může přijít osobně podívat do výroby .
Také jsem měl jednu celodenní návštěvu od zástupce Hornbachu . Běhal jsem kolem něj od rána do večera . Posadil ho do kanclu k poči , aby si mohl prohlédnout celou dokumentaci ISA a on jak postupoval , se ptal a já mu odpovídal a dokladoval .
Dostali jsme ocenění dodavatele B !! no a když jsem odešel , vypadli z Hornu hned . I kvůli výrobě k nim jsem zastavil výrobu . Byla okamžitě vedením svolána schůze celého podniku , a tam na mne všichni řvali od vedení po dělnictvo . Byl to zážitek ....

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče