SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 03-08-2009 19:58:33

Warlockvw
Člen
Registrovaný: 03-08-2009
Příspěvky: 717

Domaca zvaracka-invertor KEMPPI Minarc 140

Rad by som si precital nejake nazory na tento invertor,kupil som ho pouzivany,ale je vo velmi dobrom stave...
Elektrodou som sa naucil inak zvarat len pred casom s nim,predtym len nejake male drobne opravy...Zvaram MIG/MAG,papiere na ZM-1,ZT-3...
Nejake info o praci v CR alebo zahranici,keby niekto vedel vopred dakujem:-)Robil som v Nemecku-Schmitz-kamionove muldy a navesy,Taliansko-zvaranie mostovych nosnikov,Rakusko...

Diky za ohlasy

Offline

 

#2 03-08-2009 20:50:06

MAG Welder
Člen
Registrovaný: 29-11-2008
Příspěvky: 126

Re: Domaca zvaracka-invertor KEMPPI Minarc 140

Tak tady snad značka KEMPPI mluví sama za sebe, ne.Pokud byla i nějaká rozumná cena, tak je to super koupě do které bych šel bez rozmyslu i já.Jinak se trochu podivuji nad tím svařováním mostních nosníků s oprávněním Z-M1....:-)

Offline

 

#3 04-08-2009 07:55:03

Warlockvw
Člen
Registrovaný: 03-08-2009
Příspěvky: 717

Re: Domaca zvaracka-invertor KEMPPI Minarc 140

Kupil som ju za 400 EUR...komplet.Planujem kupit teraz horak na TIG s ventilom na plyn aby som mohol doma TIGovat.No s tou Z-M1 to bolo tak,ze som robil vo firme v Taliansku,kde sa vyrabali komponenty na most...palenie,vrtanie atd.Ja som zvraral male konstrukcie,ramy a pod.Vypadol chlap a mna dali ze nech si to skusim a tak som to potom zvaral ja...aj ked som nemal na to st.skusku...zvarali sa vecsinou pozdlzne kutove zvary-6-10mm

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče