SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 13-12-2009 19:20:40

ckalov13
Člen
Registrovaný: 13-12-2009
Příspěvky: 1

Uprava zvaračky KS 350 pre zváranie metotou TIG

Vlastnim zvaračku KS350.Chcel by som ju rozšíriť o možnosť zvarať Tigom. Uvažoval som o vf.zapalovaní obluka,regulaciu predfuku +dofuku plynu a nožné ovládanie prúdu + zapalovanie olúka.Je možné brať výsup aj striedavého prúdu pre zvaranie hliníka?
Pre zapalovanie škrtnutím prestavba nie je problém,chcel by som kvalitnejšie prevedenie.Dá sa amaterský vyrobiť yo sučiastok takato nadstavba,poripade ak poznáte výrobcu takejto nadstavby dajte mi vedieť.Výrobca tejto zváračky umiestnil aj výstup na nadstavbu pre MAG.Nebolo by zlé to využiť existuje nadstavba s podavaanim drôtu.Som strojar a nie elektrikar preto vas prosím o radu.Dopredu vďaka za každý príspevok.

Offline

 

#2 13-12-2009 21:08:00

semancko
Člen
Místo: Prešov
Registrovaný: 05-12-2008
Příspěvky: 206

Re: Uprava zvaračky KS 350 pre zváranie metotou TIG

No na to VF mam k dispozicii HFU400 od omicronu, ale to je iba to zapalovanie, ostatne veci by si musel riesit inak. Pripadne napasovat TIG30, ak ho niekde zozenies.

Editoval semancko (13-12-2009 21:09:37)


Vysnivany TransTig 1600 big_smile

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče