SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 27-01-2020 17:53:40

stepanh
Člen
Registrovaný: 16-05-2019
Příspěvky: 40

vyplnovani svarecskeho prukazu

Na ANB jim nefunguje forum...tak to kopiruju tady, treba nekdo bude vedet:


----
Dobry vecer,

Udelal jsem si ZK i uredni kurz 135. Mam svoji firmu (sro) kde sam sebe zamestnavam. Chci se optat, ve svarecskem prukazu bych mel vyplnit tedy na strane 24 svoji firmu/razitko - datum od... a 'po' vyskrtnout jestli to chapu dobre

Druhy dotaz zni - pokud budu delat zakazku pro klienta na jeho lokaci/dilne/stavbe, tak toto musim vyplnit a nechat podepsat na strane 22.

Pochopil jsem to dobre? Trochu me totiz mate na str. 22 ten ' podpis a razitko zamestnavatele'  ...kdyz to je jen zakaznik a ne zamestnavatel.

Predem dekuji za odpoved.

SH

Offline

 

#2 27-01-2020 20:04:06

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4392

Re: vyplnovani svarecskeho prukazu

Dotazy v Diskuzním fóru na cws-anb fungují zcela normálně, teď jsem tam byl. Téma vyplňování Svářečských průkazů svářečských Certifikátů je tam sice probíráno mnohokrát, ale není problém vznést nový dotaz podle konkrétních podmínek.

Offline

 

#3 28-01-2020 09:28:56

stepanh
Člen
Registrovaný: 16-05-2019
Příspěvky: 40

Re: vyplnovani svarecskeho prukazu

no, ted jsem zkousel pridat novy dotaz a dostanu 500 Internal server error...stejne jak vcera. Nicmene, pohledam...

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče