SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#276 25-02-2021 10:18:11

Martys
Člen
Registrovaný: 30-12-2020
Příspěvky: 19

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Řešil jsem problém s hořákem Parker 26 s ovládáním proudu na rukojeti, přidával doleva, což je nesmysl jak ergonomicky, tak podle popisu na kolečku 1-10 potenciometru. Prohodil jsem teda vodiče hnědý a bílý
původní zapojení
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/10074_konektor.jpg
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/10074_zapojeni.jpg
Po prohození vodičů
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/10074_20210225_0949141.jpg
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/10074_3.jpg
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/10074_4.jpg

Editoval Martys (25-02-2021 10:24:46)

Offline

 

#277 25-02-2021 19:37:59

Rellik
Člen
Registrovaný: 20-09-2011
Příspěvky: 2547

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Ono záleží jak si to kolečko vyložíš... Já to beru tak, že větší číslo je větší omezení proudu. Ty to bereš obráceně... Každý jak si to určí jak se k tomu postaví a naučí hlavně používat... smile U svařování stejně když s tím točíš, tak ty čísla nevidíš... Poznáš to na oblouku - buď přidá nebo ubere... A podle toho točíš na tu nebo tu stranu... wink Jinak pokud tu propojku odstraníš, uděláš z toho "UP-DOWN" hořák... wink Nebude fungovat ale regulace...


JET TIG II + Parker SGT 18, Speedglas 9100X, KOWAX 730ARC, PARTNER TIG 200 DC PULSE, Spartus MASTERMIG 200 + LORCH ML2400
Není nic co by nebylo možné, stačí jen najít tu správnou cestu.
http://dv-foto.cz https://rellik.rajce.idnes.cz/

Offline

 

#278 27-02-2021 20:36:51

Martys
Člen
Registrovaný: 30-12-2020
Příspěvky: 19

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

UP-DOWN zní zajímavě, akorát jak je zapojený nevím, chová se to analogově i bez propojky. Objednal jsem tady
https://www.svarecikukla.cz/tlacitko-sp … u-up-down/ ,dám vědět jak to dopadlo smile
Osobně dávám přednost ovládání pedálem, který jsem upravoval, třeba někomu pomůže krátký návod.
Používám tento: https://weldes.cz/pedaly-ovladaci/351-o … 0-400.html
už se to tu řešilo, to plechové křupání způsobuje velká vůle čepu, asi 0,5 mm. Rozhodl jsem se plech tigem zavařit a převrtat na průměr 5,4.
Když se pálí čínská barva, dost nepěkně to smrdí.
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/10074_20210224_174516.jpg
Další věc je modrá vazelína v ozubení, lepidlo, doporučuji odstranit a dát hodně řídkou, pak seřídit vzdálenost od pastorku třema šrouby tak, aby nebyla vůle a ani to nedrhlo. Pak potenciometr, má takový nepříjemný papírově šustivý zvuk a na něm na neizolovaných dlouhých nohách dva kondenzátory, které ho můžou skratovat. Oblouk začal ve třech čtvrtinách dráhy vypadávat, dal jsem místo něj tento: https://www.gme.cz/pc16mlk050
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/10074_pedal.jpg
Teď chodí pedál úplně hladce. Zbývá seřídit spínání  mikrospínače hořáku tak, aby sepnul uprostřed mrtvého chodu pedálu přihýbáním pružiny
https://www.youtube.com/watch?v=mB03AsPvBks
Po těchto úpravách řekl bych luxus

Offline

 

#279 27-02-2021 20:45:36

Rellik
Člen
Registrovaný: 20-09-2011
Příspěvky: 2547

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Na UP-DOWN  nemusels nic kupovat... Stačilo zrušit to propojení a chovalo by se tak i to tlačítko s potenciometrem.... wink Nicméně je možné, že nově dělané svářečky to mají už jinak. Tohle píšu se zkušenosti cca 6 měsíců zpět...


JET TIG II + Parker SGT 18, Speedglas 9100X, KOWAX 730ARC, PARTNER TIG 200 DC PULSE, Spartus MASTERMIG 200 + LORCH ML2400
Není nic co by nebylo možné, stačí jen najít tu správnou cestu.
http://dv-foto.cz https://rellik.rajce.idnes.cz/

Offline

 

#280 27-02-2021 21:05:28

Martys
Člen
Registrovaný: 30-12-2020
Příspěvky: 19

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Aha, tak pozdě... Ten pin 4 se chová analogově i bez propojky, když spojím s pin 5 (5V) plný knedlík, s pinem 3 (GND)nic. Uvidíme, třeba je v tom tlačítku UP DOWN nějaký fígl smile

Offline

 

#281 28-02-2021 09:49:49

momák
Člen
Registrovaný: 08-10-2011
Příspěvky: 427

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

No,jsem osobně zvědavý,jestli ti tlačítko up-down,bude fungovat na mašince.Koupil jsem ho taky  a nicméně mi nefunguje,ale už jsem o tom založil vlákno.Tak prosím poreferuj co a jak,ještě ho mám a byl bych rád,kdyby mi na něco bylo.


MIG/MAG Delta DTD 210+hořák Binzel MB 15 AK 4m,Fronius TP 1500+kabely 3a4m,Speedglas 9002X..

Offline

 

#282 03-03-2021 21:54:40

Martys
Člen
Registrovaný: 30-12-2020
Příspěvky: 19

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Tak tě nepotěším, tlačítko UP DOWN na Jettigu nefunguje, vstup je pouze analog 0 - 5V, pokud funguje dobře pedál nebo potenciometr (ehm trimr) na hořáku tak je to stejně lepší. Famatér v tvém vláknu měl pravdu. O tlačítku poreferuju tam

Offline

 

#283 22-05-2021 13:04:07

crussader
Člen
Registrovaný: 12-01-2021
Příspěvky: 72

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Zdar chlapi, kupoval niekto tuto masinu priamo z polska, cez fachoviec? Ide mi o to ci je to spolahlivypredajca a ci s pripadnym nakupom niesu problémy. Rozmyslam kupit to na firmu bez dph,vychadza to potom tusim na 450€ co sa mi zda velmi fajn na tuto masinku 🤔

Editoval crussader (22-05-2021 13:04:58)


Kitin 150 + TBi17V; Makin 200 P HF AC/DC + SR26 UD

Offline

 

#284 22-05-2021 22:23:27

zlobr
Člen
Místo: Slapany
Registrovaný: 01-02-2020
Příspěvky: 48

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Tento týden jsem ji v pondělí objednal,zaplatil,ve čtvrtek dorazila.Komunikace mailem,za mě mužů doporučit.

Offline

 

#285 23-05-2021 21:20:38

Discovera
Člen
Místo: Olomouc
Registrovaný: 07-06-2009
Příspěvky: 1421
Web

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Hlavně aby Vám fungovali k Vaši spokojenosti a nemuseli je reklamovat. Kvalita a servis je opravdu hrozná.

Offline

 

#286 04-06-2021 10:03:57

Raptor
Člen
Registrovaný: 04-06-2021
Příspěvky: 18

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Zdravím Páni, kde je servis na Slovensku (okolie Nitry) pre túto mašinku ? Objednať by sa dala v Poľsku - to nie je problém , ale čo keď sa pokazí ?


STEL START 3,5; GeniMIG 250 LCD;Parkside PPS40 B2; KWX820ARC++

Offline

 

#287 04-06-2021 12:14:41

Juráš
Člen
Registrovaný: 20-11-2020
Příspěvky: 94

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Když se pokazí, koupí se nová. Není to stroj dělaný na dlouhodobý provoz, tedy očekávat  aby výrobce, respektive překupník, zajišťoval pozáruční servis, je poněkud naivní, jako u rolexek z vietnamské tržnice.
O servisovatelnost jsem se při výběru taky hodně zajímal a zjistil jsem, že jistota je pouze u zavedených značek, které tu mají přímé obchodní zastoupení, tedy ne jen zprostředkování nákupu.
Myslím, že se vyplatí pár tisícovek přidat a koupit spolehlivější stroj zavedeného výrobce, byť bude mít méně fíčur, zato všechny budou funkční a využitelné.

Offline

 

#288 05-06-2021 11:40:41

Tom_
Člen
Místo: Těšínsko
Registrovaný: 10-01-2018
Příspěvky: 547

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Ja ten stroj mam a zatim v pohode. Co mi rikal jeden zdejsi clen, tak ja mam jeste verzi na ktere se moc nesetrilo, takze soucastky uvnitr pouzite jsou velmi slusne. Ted uz to pry zacali ojebavat.

Offline

 

#289 05-06-2021 20:52:51

Raptor
Člen
Registrovaný: 04-06-2021
Příspěvky: 18

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Podľa čoho by som mohol poznať kvalitnú AC/DC zvaračku ? Mysim že v niektorom z príspevkov niekto spomínal , že by mala mať vačšiu hmotnosť. Napr. keď porovnám Solution 200 AC/DC - 8 kg a tento JET MINI - 15 kg - rozdiel je značný. Ale dá sa podľa toho orientovať alebo je to aj tak jedno ? Je v dnešných "netrafakových" TIG AC/DC zvaračkách nejaká konkrétna  sučiastka čo robý väčšiu hmotnosť a súčasne vyššiu kvalitu zváračky ?


STEL START 3,5; GeniMIG 250 LCD;Parkside PPS40 B2; KWX820ARC++

Offline

 

#290 05-06-2021 23:18:36

Discovera
Člen
Místo: Olomouc
Registrovaný: 07-06-2009
Příspěvky: 1421
Web

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Dnešní svářečky od Fachowce jsou za mě (a né jen za mě bohužel) velice nekvalitní a hojně poruchové a je jedno jestli je to MIG nebo TIG. Ti co si je koupí musí doufat, že jim bude šlapat bez problémů ale jakmile odejde měl by počítat s ruskou ruletou (servis 50 na 50 pokud se podaří svářečku dostat do servisu k Fachowcovi). Je to rok co tyhle stroje jsou solidní verky a nemají nic společného s těmi co tu místní členové X roků vlastní a jsou spokojeni. Teď jej nahradil (a je otázkou na jak dlouho -> dokud se i tato nezhorší -> to je na výrobci zda nebude odlehčovat) IDEAL (u tigu je to Expert TIG 220 a jeho dražší verze s PFC ala MINI verze). Jsou to nesrovnatelně kvalitní stroje jak po fyzické stránce, tak i po funkční.

Editoval Discovera (06-06-2021 14:15:33)

Offline

 

#291 06-06-2021 00:04:30

passarotrovao
Člen
Registrovaný: 12-11-2019
Příspěvky: 120

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

discovera z toho, co jsem viděl, že tecnotig je vyprodán. Expert tig 220, kromě toho, že je dražší, má téměř poloviční hmotnost oproti tecno tig (13 kg vs 21 kg). Relik zdůraznil váhový faktor u střídavých / stejnosměrných strojů. Můj 170 LA kitin váží asi 6 kg, čínské svářecí stroje od aliexpress, které mají faktor 250 ampérů a vypadají jako zápalkové krabice s hmotností menší než 5 kg. Neměl by odborný tig vážit více? Jaký je váš názor na hmotnost stroje a jeho konstrukční kvalitu?

Editoval passarotrovao (06-06-2021 00:07:38)

Offline

 

#292 06-06-2021 07:14:08

Discovera
Člen
Místo: Olomouc
Registrovaný: 07-06-2009
Příspěvky: 1421
Web

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Váha není jediný faktor ovlivňující kvalitu stroje a určitě si nebudu vybírat stroj co je za každou cenu nejtěžší. Ideal Tecnotig 205 je straší IGBT provedení oproti Expertigu 220 a má v sobě přes celou skriň na obou stranách proti sobě PCB. U expertig 220 je mnohonásobně menší a novější....to nelze moc dobře srovnavat. Oba jsou velice kvalitní a stabilní a opět opakuji, že pokud je zdroj kvalitně navržen dokáže vydržet i s  méně kvalitními součástkami. Myslet si , že pouze vaha stroje udává kvalitu by bylo naivní. Např Jet Tig první generace má pouze skříň váhu téměř 6,5kg! A Jet Tig 2 kolem 4,5kg.

Editoval Discovera (06-06-2021 14:17:31)

Offline

 

#293 06-06-2021 19:27:03

passarotrovao
Člen
Registrovaný: 12-11-2019
Příspěvky: 120

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

discovera  Hmotnost není určujícím faktorem kvality stroje, ale může být indikátorem záměru výrobce snížit náklady. Například místo toho, abychom přinesli mosazné kleště na hmotu, přineseme lisované ocelové kleště na hmotu, použijeme poddimenzované kabely, ušetříme na motoru podavače atd ...

Mám pájecí stroje, kde deska je hlavně smds, které jsou lehčí než běžné verze komponent, s upgradem silnějších komponentních strojů. Hmotnost však může také naznačovat nedostatek komponentů pro určitou sílu. Pamatujte, že s LCD se snadno manipuluje při přechodu ze 120 ampérového zařízení na 250 ampérů v jedné otáčce potenciometru.

Takže se ptám, zda mám stroj s 12 kg střídavého proudu / stejnosměrného proudu 200 ampérů, je to normální nebo ne?

Editoval passarotrovao (06-06-2021 19:29:48)

Offline

 

#294 06-06-2021 20:47:02

pafik1605
Člen
Místo: matička stověžatá
Registrovaný: 04-03-2013
Příspěvky: 2661

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

passarotrovao napsal(a):

discovera  Hmotnost není určujícím faktorem kvality stroje, ale může být indikátorem záměru výrobce snížit náklady. Například místo toho, abychom přinesli mosazné kleště na hmotu, přineseme lisované ocelové kleště na hmotu, použijeme poddimenzované kabely, ušetříme na motoru podavače atd ...

Mám pájecí stroje, kde deska je hlavně smds, které jsou lehčí než běžné verze komponent, s upgradem silnějších komponentních strojů. Hmotnost však může také naznačovat nedostatek komponentů pro určitou sílu. Pamatujte, že s LCD se snadno manipuluje při přechodu ze 120 ampérového zařízení na 250 ampérů v jedné otáčce potenciometru.

Takže se ptám, zda mám stroj s 12 kg střídavého proudu / stejnosměrného proudu 200 ampérů, je to normální nebo ne?

Když se tak ptáš, tak ses s tím asi setkal a bude to normální čím dál víc, zvlášt u levnejch strojů, kde šetřej na všem, co se dá (i nedá).
Běžná váha dobrého 200A střídavého stroje je kolem 20 kilo.

Offline

 

#295 07-06-2021 13:49:40

Raptor
Člen
Registrovaný: 04-06-2021
Příspěvky: 18

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Discovera napsal(a):

Dnešní svářečky od Fachowce jsou za mě (a né jen za mě bohužel) velice nekvalitní a hojně poruchové a je jedno jestli je to MIG nebo TIG. Ti co si je koupí musí doufat, že jim bude šlapat bez problémů ale jakmile odejde měl by počítat s ruskou ruletou (servis 50 na 50 pokud se podaří svářečku dostat do servisu k Fachowcovi). Je to rok co tyhle stroje jsou solidní verky a nemají nic společného s těmi co tu místní členové X roků vlastní a jsou spokojeni. Teď jej nahradil (a je otázkou na jak dlouho -> dokud se i tato nezhorší -> to je na výrobci zda nebude odlehčovat) IDEAL (u tigu je to Expert TIG 220 a jeho dražší verze s PFC ala MINI verze). Jsou to nesrovnatelně kvalitní stroje jak po fyzické stránce, tak i po funkční.

Discover - ďakujem za tvoje info, ale ohľadne tých zváračiek IDEAL píšeš pochvaly na tomto fore len ty a mysím , že od iných členov fóra som si to nevšimol. Odkiaľ máš informácie ? Dnes som telefonoval priamo do "Fachovec.com" - predajca nevedel o tom , že by sa poslený rok niečo menilo na týchto strojoch. ( Ak by sa však bolo naozaj niečo menilo( k horšiemu), nečakám že by sa priznal) Ak by som mal zaujem o tú novú IDEAL Expert - akého dodávateľ by si doporučil ? Na Slovensku som ich nevidel v žiadnom E_shope.


STEL START 3,5; GeniMIG 250 LCD;Parkside PPS40 B2; KWX820ARC++

Offline

 

#296 22-08-2021 17:57:54

Discovera
Člen
Místo: Olomouc
Registrovaný: 07-06-2009
Příspěvky: 1421
Web

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Nařádí technik ukončil prodej značky Welder Fantsy by Fachowiec vzhledem k extrémní poruchovosti a ignoranství ze strany "výrobce" cokoliv řešit.  A samozřejmě i svářečka z tohoto vlákna je bohužel velká loterie a nemá smysl zákazníkovy zasílat třetí stroj a čekat kdy i tento zdechne (rozmezí i klidně pár týdnů po sobě nebo i týdne).

Offline

 

#297 23-08-2021 00:15:22

TaggerxXx
Člen
Registrovaný: 28-01-2012
Příspěvky: 595

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Discovera ďakujem za post ! O niečo si mi uľahčil výber zváračky  TIG acdc už ju vyberám asi dva roky big_smile vždy ma chytí taká fáza. A vždy balansujem medzi Welder Fantasy a Jasicom. Už dlhší čas sa šíri internetom že WF už niesu take ako boli hlavne čo sa týka poruchovosti.

Offline

 

#298 23-08-2021 18:18:29

Discovera
Člen
Místo: Olomouc
Registrovaný: 07-06-2009
Příspěvky: 1421
Web

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Raptor : Informace mám přímo z vlastní zkušenosti (včetně polského servisu! ) jak z mých svářeček co jsem měl od WF Fachowiec, tak i ze strojů co mi prošlo pod rukama (servis) a i osobně od zoufalých čerstvých majitelů těchto svářeček, kterí ke mě na dilnu dorazily s nefunkčníma werkama !  A samozřejmě přímo vracející se nové stroje od zákazníků z NRDTCHNK.
             Byl bys najivní, kdyby sis myslel, že ti Fachowiec řekne ano máme problém....to že je to více jak rok co stojí za houuno (obvzláště bílo-šedé zázraky) je opět z vlastní zkušenosti co mi prošlo pod rukami.

Prodejce na Slovensku zn. IDEAL ti neporadím. Tady je Naraditechnik (posílá i na SR) a mrtě ebay, Ali a aukro prodejců.

Editoval Discovera (23-08-2021 18:19:50)

Offline

 

#299 23-08-2021 18:38:53

ihlan
Člen
Místo: Obec Ihĺany
Registrovaný: 11-05-2012
Příspěvky: 3418
Web

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Discovera napsal(a):

Raptor : Informace mám přímo z vlastní zkušenosti (včetně polského servisu! ) ....
A samozřejmě přímo vracející se nové stroje od zákazníků z NRDTCHNK.
             Byl bys najivní, kdyby sis myslel, že ti Fachowiec řekne ano máme problém....to že je to více jak rok co stojí za houuno (obvzláště bílo-šedé zázraky) je opět z vlastní zkušenosti co mi prošlo pod rukami.
Prodejce na Slovensku zn. IDEAL ti neporadím. Tady je Naraditechnik (posílá i na SR) a mrtě ebay, Ali a aukro prodejců.

Bolo by super hned na zaciatku napisat ze to niesu JET TIG mini cervene ale ze su to tie divne biele masiny
a dat tento post do ciste Fachowiec a nie do tohto model a robit tak masivnu antikampan

ja poznam 4 ludi co si ten stroj kupili za posledny 1-2roky a ani jeden problem nemal ale nekupoval
to u tvojho kamosa Petra NDT ale kupovali tie stroje rovno u poliaka sam osobne dost casto komunikujem
s Rafalom ohladne dostupnosti nejakeho stroja response time je 1-3dni a dostanem vzdy odpoved na vsetko.
a to som obycajny zakaznik a nie re-seller/dealer ti maju asi inych support ludi...

V inom vlakne si pisal ze IDEAL bezi z linky Everlastu tak asi hodne povedat ze Everlast ma JET TIG MINI
v zelenom tak ze ako .... leze to inej linky pre EVerlast ako IDEAL big_smile ?
https://www.everlastgenerators.com/prod … i-tig-200t

potom pride nejaky kefir pred hodinou zaregistrovany a bude pisat kraviny ze niekde ani nevie kde cital ze WF
su zle stroje uz by si stym Disco mohol prestat ...

WF JET MINI bolo dlho nedostupne je mozne ze si to dali vyskladat nejaku seriu/sarzu niekde inde
a tym padom suciastkova zakladna a prevedenie dolezitych veci dosiek mozno mohlo mat nejaky problem

ale myslim si  ze nejde o designovu chybu (museli by to mal 1-2r stare stroje tiez!) a Fachowiec si na toto da pozor
Pozri na Zltu cesku zvaracku (sam mas skusenost tvoj TCHAN) to ma modely 100r za opicami a stale sa im kazi sproste zapalovanie, aj ceska siet predajcu zvaraciek dotrepal nejake zvaracky
mal stym problemy pomaly to potichu stiahol.
Stat sa to moze ale hazdat tam celu znacku je uz sprepacenim trapne.
Hlavne ked cele forum vie ze si podstate predlzeny reklamny baner NDKtechnik + Rellik ktory sa trosku stiahol.
Preco tieto oznamy nerobi rovno Peter lebo by to bola platena reklama ? je tu predavac z Choboly je to predajca Omicronu je tu predajca pasov ak to ma popise a vie to odargumentovat admin ho neblokne

PS: Idealy sledujem polske menu som nechcel Anglicke by som bral ale ja mam ineho dodavatela rovno z polska (nie EMICU)
dosiel email kde IDEAL zo Slovenska tak tu https://www.badek.pl/ ale nechcem menit temu ale uz som nemohol mlcat.

PS2: Welder Fantasy nieje vyrobca je to Brand rovnako ako Magnum/Dnipro/Kraft&Delle/Parkside
su to stroje objednane pre importera/predajnu siet lokalnej/retailovej znacky
Nerobim si iluzie ze JET TIG 2/3 a JET MINI su totalne odlisne stroje a mozno aj designeri ale stale su to
v cenovej kategorii pre hobbikov relativne nadupane stroje vs to co je bezne dostupne na CZ/SVK trhu.

Editoval ihlan (23-08-2021 19:36:06)


Link : Stavba kompresora www.bit.ly/2fywe1u  Lacne hobby CO2 zvaracky www.bit.ly/2EO3SQk Kukly www.bit.ly/2eSAlrB
Hladam zvaracku do XXX http://bit.ly/2wDObaP Pasove Pily www.bit.ly/2iOcpXj TIG www.bit.ly/2KdU02O
som pichlavy od narodenia a co je horsie picham z kazdej strany rovnako wink

Offline

 

#300 23-08-2021 19:45:04

Discovera
Člen
Místo: Olomouc
Registrovaný: 07-06-2009
Příspěvky: 1421
Web

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

Ihlane já to nehodlám rozebírat ani ti to vyvracet...je mi celkem jedno jestli si je někdo koupí nebo ne. ALE  házím tam i JET MINI červenou...opravdu nemám na mysli jen bílo-šedé....ne nebyl to omyl.  Z množství svářeček prodaných to není podle mě omyl ani vadná várka (i vnitřnosti mluví za vše). A žádná antikampaň to není.  Petr vrátil zbyle neprodané mašiny  a skončil, protože prostě sám vidí, jaké jsou s nimi problémy.
Ale jak říkám klidně si jí kup...nikomu to nevymlouvám jen konstatuji. A jestli tvý známý si jí koupili a jsou OKA, tak fajn smile já nevím co ti na to říct...

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče