SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 23-10-2021 20:08:29

awpe
Člen
Registrovaný: 07-10-2020
Příspěvky: 4

IWELD TIG 2400 AC/DC PFC nebo Spartus pro tig 225p ac / dc

Zdravim, sveho casu nestihl jsem si koupit Welder Fantasy Jet Tig II 250, soucasne cena na teto stroje je mnohem vyssi nez nekdy takze zacal jsem hledat jine varianty.

Ma nekdo zkusenosti s IWELD TIG 2400 AC/DC PFC ktery obcas se prodava pod nazvem Spartus pro tig 225p ac / dc?

Offline

 

#2 10-10-2022 19:41:54

vlkator
Člen
Registrovaný: 10-10-2022
Příspěvky: 19

Re: IWELD TIG 2400 AC/DC PFC nebo Spartus pro tig 225p ac / dc

Ahoj, nedávno jsem tento zdroj měl v ruce od Iweldu. Překvapivě dobrá tigovka. Překvapilo mě kolik nastavení tam je možno doladit a fakt v širokém měřítku. Zapalovala hezky, vařila taky dobře. Dal bych trochu pozor na to, že Spartus může být uvnitř horší. Iweld si ještě stále nechává dělat na zdrojích úpravy od původní Čínské konstrukce!

Nedávno se ke mě náhodou dostala tigovka Iweld 220 AC/DC, která byla chybně pro Iweld vyrobená v základní Čínské verzi uvnitř. A ta mi pomocí HF dokázala na 15m vypínat monitor a rušit zařízení kolem big_smile, pak jsme vzali originální Iweld tig 220 AC/DC s úpravami, které iweld požadoval po Čínanech a bum, HF nezhasíná monitor, minimální rušení atd atd. Takže ten Iweld mohu doporučit!

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče