SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 18-09-2022 10:06:52

Juraj.A
Člen
Místo: Tekovská Breznica
Registrovaný: 30-09-2013
Příspěvky: 494

Multifunkčné zariadenie Most Fanmig J5

Ahojte, napriek tomu že sa jedná o multifunkčnú zváračku, rozhodol som sa príspevok zaradiť sem. Ak niekto túto video recenziu ešte nevidel, snáď mu k niečomu pomôže. Myslím si osobne, že je to celkom pekná ukážka vlastností a možností nielen zváračky samotnej, ale aj príslušnstva k nej.

https://www.youtube.com/watch?v=YrGYdmOQ2gA

Offline

 

#2 20-12-2022 10:16:53

Ladis
Člen
Registrovaný: 08-12-2012
Příspěvky: 14

Re: Multifunkčné zariadenie Most Fanmig J5

Pěkná svářečka, zaujala. Docela až tak, že uvažuju o výměny mé KIT 4100 za tuto. Důvodem je, že nevyužiji její potenciál, velký kabel, hmotnost, velikost, ... Sem tam si v dílně smrknu. Možná bych si uděla i radost s pulzem. Ale to už vymýšlím bejkárny.
Na směsi krásný svár.

Offline

 

#3 20-12-2022 13:18:24

Juraj.A
Člen
Místo: Tekovská Breznica
Registrovaný: 30-09-2013
Příspěvky: 494

Re: Multifunkčné zariadenie Most Fanmig J5

Ladis napsal(a):

Pěkná svářečka, zaujala. Docela až tak, že uvažuju o výměny mé KIT 4100 za tuto. Důvodem je, že nevyužiji její potenciál, velký kabel, hmotnost, velikost, ... Sem tam si v dílně smrknu. Možná bych si uděla i radost s pulzem. Ale to už vymýšlím bejkárny.
Na směsi krásný svár.

No a aj napriek pozitívnej recenzii som si kúpil niečo celkom iné. Konkrétne Pantermax Tig 222dc

https://www.youtube.com/watch?v=mu854UZXtCg&t=21s

Prišla mi ešte minulý týždeň v pondelok, ale okrem toho, že som ju rozbalil, prečítal návod a aspoň zapol do siete a popozeral si nastavenie podľa popisu som ešte nemal čas ju vyskúšať. Snáď medzi sviatkami.
Dôvod, prečo som sa rozhodol pre túto zváračku bol jednak ten, že Co2 zváračiek mám doma niekoľko, aj odbočkových a aj invertorovú a potom bola takmer nová, 1-2 krát použitá, s dokladom o kúpe za veľmi dobrú cenu. Keď som ju rozbaloval, ešte bolo cítiť káble typickým pachom novoty. Takže snáď niečo vydrží. yikes

Editoval Juraj.A (20-12-2022 13:22:21)

Offline

 

#4 20-12-2022 16:08:30

m.evil
Člen
Registrovaný: 22-10-2007
Příspěvky: 2125

Re: Multifunkčné zariadenie Most Fanmig J5

Zváračka dobrá .
Kolega si ju chválil .
Na Poľským allegro vyjde o stovku lacnejšie.
https://allegro.pl/oferta/polautomat-mi … 9897185552

Offline

 

#5 21-12-2022 20:34:23

Ladis
Člen
Registrovaný: 08-12-2012
Příspěvky: 14

Re: Multifunkčné zariadenie Most Fanmig J5

Juraj.A napsal(a):

Ladis napsal(a):

Pěkná svářečka, zaujala. Docela až tak, že uvažuju o výměny mé KIT 4100 za tuto. Důvodem je, že nevyužiji její potenciál, velký kabel, hmotnost, velikost, ... Sem tam si v dílně smrknu. Možná bych si uděla i radost s pulzem. Ale to už vymýšlím bejkárny.
Na směsi krásný svár.

No a aj napriek pozitívnej recenzii som si kúpil niečo celkom iné. Konkrétne Pantermax Tig 222dc

https://www.youtube.com/watch?v=mu854UZXtCg&t=21s

Prišla mi ešte minulý týždeň v pondelok, ale okrem toho, že som ju rozbalil, prečítal návod a aspoň zapol do siete a popozeral si nastavenie podľa popisu som ešte nemal čas ju vyskúšať. Snáď medzi sviatkami.
Dôvod, prečo som sa rozhodol pre túto zváračku bol jednak ten, že Co2 zváračiek mám doma niekoľko, aj odbočkových a aj invertorovú a potom bola takmer nová, 1-2 krát použitá, s dokladom o kúpe za veľmi dobrú cenu. Keď som ju rozbaloval, ešte bolo cítiť káble typickým pachom novoty. Takže snáď niečo vydrží. yikes

Díky za info. TIG mně lákal, ale preferuju svařovací výkon, možnost bodnout díly k sobě a mít blokovanou jen jednu ruku hořákem. Spíš jsem až v úžasu, jak pěkný svár se podařilo v testu udělat. Svařovat hliník by jistě taky bylo fajn, ale je to pro mně jen sci-fi. Drahý koníček bez přesahu do reálné praxe na dílně. To raději zajedu k někomu, kdo to umí a dělá denně. Na povaření ponku, vrat a vše kolem baráku a půjčovny nářadí. Tenké i silnější plechy. Já jsem vyrost na starých Esabech, které jsem si šteloval na ucho. Novinka jsou synergie, natož pulz. Pulz mě láká, ale nejraději bych vyzkoušel pár svárů. Klidně i stoupačku, jestli to bude ono. Ale jak je zde zvykem, 10 svařečů, 15 názorů. Chceme krásný sváry, které naše drahé polovičky neocení. Ve světě soudruzi nehledí moc na to jak to vypadá. Když to upadne, povaříme znova smile

Závěrem......když si pouštím video na Youtube znova a znova, mám větší a větší slinu (na směsku to pojede jedna báseň) smile

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče