SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 24-01-2023 21:49:22

Ucen
Člen
Registrovaný: 11-05-2019
Příspěvky: 14

Billik uniMig 250 r.v.1995

Dobry den,

kupil som uniMig 250 od Billika z roku 1995, chlapik to predaval lebo sa to pokazilo a uz do toho nechcel investovat peniaze, ako porucha bolo uvedene, ze to nema vykon a nechce to zvarat.
Chcel by som sa spytat ci niekto nemate skusenosti s tymito zvarackami co na nich odchadze, ked som to rozobral a laicky pozrel vypada to tak, ze to uz niekto skusal opravovat ale asi nemal dostatocne znalosti.
Nenasiel by sa tu niekto kto by mal k tomu schemu ? Ten kto to skusal opravovat alebo niekto pred tym to dost "doprplal" a niektore suciastky uz nemaju citalelny popis, tiez niektore cesty na plosnom spoji su nahradene drotikmi.
Ak sa to nebude dat opravit budem to musiet zosrotovat ale je mi to luto, lebo mi to pride ako podstiva masina co by mohla este par rokov potiahnut. Nie som ziadny profi zvarac len domaci kutil.
Kolega v praci sa trochu rozumie do opravy elektroniky tak to skusim prediskutovat s nim co by sa s tym dalo robit.

Dakujem za rady.

Offline

 

#2 24-01-2023 22:26:41

Joe66
Člen
Místo: Vranov nad Toplou-Presov
Registrovaný: 20-04-2010
Příspěvky: 1665
Web

Re: Billik uniMig 250 r.v.1995

Ked sa to nebude dat opravit pre nerentabilnost  ,ze sa s tym neaky elektrotechnik nebude chciet bavkat. Tak ti do toho da dosku riadiacej jednotky z inej zvaracky . Do starsieho bilika som uz raz davno daval-prisposoboval  dosku  z  formiky .Kedze som ju mal zadarmo.  Ze moznosti je viac . big_smile


Kutil s.r.o.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče