SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 19-04-2023 03:41:17

joshuacarney
Člen
Registrovaný: 19-04-2023
Příspěvky: 1

Svářečky UTA 200

Zdravím Vás,
jsem majitelem svářečky UTA 200, ale chybí jí vypínač. Předchozímu majiteli se rozbil, tak jej proklemoval čokoládou.
Může te mně prosím napsat, jaký typ tam mám koupit? Dočetl jsem se, že VS32, ale těch je bohuže několik. Můžete prosím hodit nějaký odkaz případně nabídnout?
Díky moc

Offline

 

#2 21-04-2023 13:15:40

zlobr
Člen
Místo: Slapany
Registrovaný: 01-02-2020
Příspěvky: 48

Re: Svářečky UTA 200

Originál je dvourady,vejde se tam i trirady.Mel by mít 2 polohy. Sehnal jsem ho na bazosi,tak přeji hodně štěstí při hledání.

Offline

 

#3 21-04-2023 21:53:40

bourač
Člen
Místo: Doksy, Máchovo jezero
Registrovaný: 01-06-2009
Příspěvky: 4722
Web

Re: Svářečky UTA 200

UTA 200 používá jen dvě fáze, té třetí mi bylo líto že nemá nic na práci tak jsem dozadu přibastlil zásuvku na 230V.
Jak jsem řešil vypínač už si nepamatuju, UTA spokojeně užívá důchodu v regálu.
Vytáhl jsem jí jen jednou před lety když byla ta 40°C vedra - to invertory nedaly.


Likvidace ocelových konstrukcí. Excelentní paliči železa. A nově také dřevorubci.
Plasmy. Přímočaré pily ocasky. Ruční orbitální pila (za studena). Utahováky. Sbíjecí kladiva. Plošiny. Jeřáby.
Vaření obalenou elektrodou (Lorch).
Práce ve vysokých výškách a v hlubokých hloubkách. Práce v jedovatých a výbušných atmosférách. Nic levného.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče