SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 13-02-2013 08:30:24

Pruduch
Člen
Registrovaný: 15-05-2008
Příspěvky: 733

Zajímavý dodavatel materiálů

Vzhledem k tomu, že jsem nedávno sháněl různé materiály v malobalení (viz jiné téma) narazil jsem na docela zajímavou firmu u německých soudruhů. Kromě pájek a tavidel klasických (stříbro, mosaz, hliník) mají i špeky typu vysokopevnostních pájek, bimetalových pásků na tvrdokovy a podobně, a to vše v "kusovkách" nebo relativně rozumném malobalení. Proto jsem se nakonec rozhodl založit nové téma a nedal to do tématu hliník. Dodání bylo rychlé za celkem rozumné ceny, platba paypalem, pohoda.  Třeba se tato informace někomu hodí.

http://www.sonderlote.de/

PS: Možná by nebylo špatné, kdyby se v tomto tématu sešly další tipy na zajímavé dodavatele. Občas člověk něco zoufale shání a neví kam se obrátit...

Editoval Pruduch (13-02-2013 08:54:56)

Offline

 

#2 13-02-2013 16:02:50

Szabitch
Člen
Místo: Liberec(ko)
Registrovaný: 23-07-2009
Příspěvky: 501

Re: Zajímavý dodavatel materiálů

Jak jsem psal jinde mohu doporučit firmu fluxamat, když jsem objednával dost to spěchalo - snažili se co nejrychleji vyhovět i když jsem objednával jen 0,25 Kg.

www.fluxamat.cz


Migatronic PI 250 AC/DC
AlfaIn ATA 350 Puls 2 Mobil
Lorch Handy 180
Speedglas 9100XX, Speedglas 9100XX + cleanair

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče