SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 15-04-2015 23:17:41

Ramone
Člen
Registrovaný: 15-04-2015
Příspěvky: 2

Svářečské oprávnění TIG

Ahoj,
prosím o tip. Sháním svářečskou školu, kde to nebude jen zaplacený rychlokurz, ale kde se opravdu naučím/doučím a budu se moci učit s profíkem z oboru. Již nějakou dobu svařuji a rád bych se vrhnul na práci ofiko, hledám, kde si oprávnění udělat. Jsem z okolí Mladé boleslavi, takže cca do 100km, cena nerozhoduje, hlavně kvalita! Díky

Offline

 

#2 16-04-2015 09:43:26

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4441

Re: Svářečské oprávnění TIG

Docela mě svým dotazem překvapujete, protože máte v Mladé Boleslavi Svářečskáou školu firmy Schinkmann s.r.o. , která vždy patřila k těm opravdu dobrým. Navíc má velice flexibilní systém výuky, takže vyhoví skutečně snad každému požadavku. Žádná svářečská škola na světě vás nenaučí svařovat tak, abyste přišel do firmy a suveréně zvládal požadavky výroby. Na toto téma je tady mnoho příspěvků, kde byste se dozvěděl, že svařování jsou kromě papírů hlavně zkušenosti. A ty ve Svářečské škole nezískáte. Vypracovat se na dobrého svářeče trvá těm opravdu schopným minimálně dva roky, těm průměrným i čtyři roky a mnoho absolventů Svářečských škol se nenaučí dobře svařovat nikdy. Svářečská škola dodá základy. Tu svářečskou "stavbu" si každý svářeč musí postavit sám.

Offline

 

#3 16-04-2015 14:24:19

martinv
Člen
Místo: jablonec nad nisou
Registrovaný: 21-02-2015
Příspěvky: 106

Re: Svářečské oprávnění TIG

Do 100 km jeste treba Artweld Jablonec . vlastni zkusenost a naprosto super od teorie po praxi proste super.

Offline

 

#4 16-04-2015 17:40:50

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4441

Re: Svářečské oprávnění TIG

Artweld už má pobočku i v Liberci.

Offline

 

#5 16-04-2015 19:02:46

martinv
Člen
Místo: jablonec nad nisou
Registrovaný: 21-02-2015
Příspěvky: 106

Re: Svářečské oprávnění TIG

Jo vlastne to je fakt.co sem byl ted na kurzu tak nam delal praktika ucitel pro liberec.

Offline

 

#6 16-04-2015 22:12:24

Ramone
Člen
Registrovaný: 15-04-2015
Příspěvky: 2

Re: Svářečské oprávnění TIG

Děkuji za tipy, neříkám že firma Schinkman s.r.o. nepatří ke špičce jen mám rád vždy více informací, bohužel jsem zatím nepotkal člověka co by v Mladé Boleslavi školou prošel, proto se ptám. Vím že je svařování o zkušenostech, co si člověk neudělá sám to se nenaučí, proto svářím, co to jde, nicméně jsem to myslel spíš tak, kde budu moci rozvést své dosavadní zkušenosti.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče