SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování

Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !

Navštivte také:     SVAR BAZAR      SVAR INZERT      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARBAZAR - internetový bazar svářeček      SVARINZERT - akční nabídky svářecí techniky      SVARINFO - magazín o praktickém svařování

#26 16-10-2018 10:42:54

pat
Člen
Místo: Č.R.

Re: Fronius TransPocket 1500

RCP jakou máš brusku na trubky?  https://www.expondo.cz/msw-pasova-bruska-760-mm-6043

znáš to tak to vypadá normálně jen jestli to vydrží? Zase moc penízku se mi utrácet nechce

#27 16-10-2018 10:44:51

jirkati
Moderator
Místo: Liberec

Bourači, klídek, každý máme právo na svůj názor. Nobody is perfect.
Lorch na dílně slouží ve firmě už 11 let bez poruchy. Jednou ročně ho servisák otevře, vyfouká, zkontroluje šroubované spoje, změří izolační odpory, napíše protokol. Mašinka jede na 1,5 směny, denně. Jo, ještě na všech svářečkách kontroluje přesnost měřidel, vozí si i zatěžovací odpor v pixle s olejem a tenzometr na kontrolu přítlaku na stacionární bodovce.

#28 16-10-2018 11:22:44

pat
Člen

Bourači a co je to zač ten LORCH ? Jako značka  je dobrá ale třeba u čevených je velký rozdíl mezi Transpoketem a MW. já mám třeba v garáži migatronic KDX a nedá se srovnat se Sigmou

#29 16-10-2018 13:14:25

Famater
Člen
Místo: Hradec Králové

Pánové, to máte tak.Úplně jiný pohled budou mít gynekolog nebo milenec( jako uživatel) na stejnou věc. Tak je to i s pohledem na svářečky. Nemyslím si, že je třeba se navážet do Stylese. Za mě: Kdybych se svářením živil jako např. RCP, nebo Pat tak bych jistě měl svářečku jiné kvality a nejspíš také Froniuse. Při výběru bych zvažoval jiné paremetry, nebo jejich pořadí, kde by se cena dostala více do pozadí.

TP1500, KITin 170LA, JLT250 ACDC,vodní chlazení vl. výroby, hořák SR18, Binzel SR26 s pot., Plasma CUT55, autogen PB-kyslík
Křemíková 3fáz 200A vl. konstrukce

#30 16-10-2018 14:13:03

styles
Člen

K # 24. Vyjma toho paranoidního ubožáka se můžete zeptat zabijáka nebo na lampárně!!! Proč jste tady vůbec začínal s příspěvkem 18? Jen abyste tady provokoval a napadal? Myslím že toto provokování  je vaše nejvyšší odbornost. Jinak nevidím k účasti sebejmenší důvod-když jste TP 1500 ještě nikdy neměl!  Nebo jste se tady jen vlezl pochlubit==že jste již snad konečně dospěl tím, že jste si koupil Lorch? Vy měníte názory stejně jako ponožky. Nedávno jste se tady v jiném vláknu bil jako lev a zase napadal stylese pro to miniaturní Dnipro a stavěl jste jej na nejvyšší příčky. Před tím Kitin a nikdy nezapomenu jak jste před několika léty pěl doslova ódy na toho vašeho červeného Fimera. Vždyť takoví jako vy přece žádnou radu od servisáka nepotřebují-když se chovají  suveréjně znaleji než všechny servisy v ČR a nejraději by je školili! Ale možná jste jen tak neskonale mrzutý proto. Že jste doposud svařoval samými žďorby a trpěl jste přitom-tak teď se to možná zlepší! Přeji hodně úspěchů a co nejdříve s miláčkem cestu do servisu-zasloužíte si to a pak hlavně opravdu znalého servisáka=já bych už nikdy nic od vás nevzal.

#31 16-10-2018 20:23:23

rcp
Člen

jezisi, pozeram ze po sichte si dam este jednu sichtu tu big_smile

k lorchu - co mam nejake referencie, su to spickove stroje, porovnatelne so strojmi Fronius, EWM, Kemppi, ... - obzvlast na mig/mag som pocul len chvaly

k bruske na trubky - nemam ziadnu, nepotrebujem - na to su tu chalani, ktori robia len to a maju na to kompletne vybavenie - ja si tak max. nieco pribrusim, prisposobim uhlovou bruskou, pripadne pasovkou
na brusenie kratkych vyvodov pouzivaju rozne pasove brusky od Suhner-a, pripadne klasicke uhlove brusky roznych znaciek, pripadne este par pneumatickych fortun
na brusenie celych 6m rur tu bol (uz nie je) specialny stroj "milion rokov stary" - 3 pasove brusky, popred ktore sa pomaly posuvala cela trubka, pricom sa pomaly tocila okolo svojej osi a pomaly sa posuvala aj vpred. Na konci uz vysla kompletne obrusena/vylestena trubka.   
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/2227_vypredaj0012.jpg

pat: neviem, co je zle na transpockete - sam som nejaky cas pouzival Transpocket 1500 vo verzii TIG (s ventilom na argon a na skrtacku) a nemal som voci nemu ziadne vyhrady
potom so ho dal otcovi na elektrody, a doteraz stale bez problemov funguje - ma nejakych 12-13 rokov (ten TransPocket big_smile )
co som sa stretol na montazi so zvaracmi-elektrodarmi, tak si ho tiez pochvalovali - velmi oblubena bola veta, ze skuseny zvarac zavari cimkolvek, ale s transpocketom moze zvarat aj amater big_smile.

famater: to si trafil presne, nieco podobne som pisal v prispevku #22 "to mas ako s tymi autami - pre servisaka budu vsetky rovnake - kasna, volant, motor a 4-kolesa
ale pre toho, kto kazdy den autom najazdi 500 kilometrov, bude medzi roznymi znackami velky rozdiel - v komforte, bezpecnosti, spolahlivosti - presne ako pise bourac - rozdiel medzi BMW a Daciou ..."

akurat ze styles je shopny na dotaz Profesionální TIG svářečka na montáže s vodním chlazením http://www.svarforum.cz/forum/viewtopic … 27#p130527
doporucit vseobecne lacnu cinsku alternativu, pricom doteraz nedokazal ani upresnit model - asi tych cinskych tigoviek s vodnym chladenim moc nebude big_smile
kazdy sa obliekame kabatom, na aky mame - je jasne, ze domov si nikto nebude kupovat zvaracku za 4000-6000€ (myslim, ze ani ja som nikomu domov nedoporucoval ziadneho froniusa), na druhej strane doporucovat niekomu, aby sa ako zivnostnik spolahol na nejaku cinsku alternativu, ze mu vydrzi dlhodobo a spolahlivo na motazi zvarat 11 hodin denne je tiez mimo realitu.

dalej sa k stylesovi a jeho prispevkom v tejto teme nema vyznam vyjadrovat

Editoval rcp (28-10-2018 22:37:27)

Fronius MagicWave 3000 Job + FK 2500 FC + TTW 3000AF
Fronius MagicWave 230i + CU600t + THP300i + TTB300A/P
Fronius TransSteel 2200 + MTG 2100
Fronius Vizor 4000 AIR Professional, Fronius Vizor 3000 AIR Professional, Speedglas 9100XXi

#32 16-10-2018 21:22:19

bourač
Člen
Místo: Doksy, Máchovo jezero
Web

pat napsal(a):

co je to zač ten LORCH ?

obyčejnej invertor MMA, byl jsem tady u mého hlavního obchodníka (Artveld) měl tam několik mašinek různé provenience od 4tisKč až po cca 20tis za Lorcha.
Ty levné jsem zavrhl a vyloudil dobrou cenu tady u tohoto. Dle prodavače to montují němci v německu - což pro mne zatím stále je jakási záruka kvality, a odůvodnění ceny.

pate - Sigma?? To mi připomíná ten slogan na butik s hadrama = Tchibo big_smile tam přece prodávají kávu. big_smile

Likvidace ocelových konstrukcí. Excelentní paliči železa.

#33 16-10-2018 22:37:17

pat
Člen

bourači Sigma je  lepší  model od Migatronic. Je to našlapaná mašina http://shop.migatronic.cz/hlavni-oddele … pulse?=623

RCP ----já mám TP třetího jeden zařval po pádu s balkonu a druhý povodně v roce 1997  neříkám  že je to špatný na elektrodu super. Jako na montáže vařím s nim určo více než s MW dokonce mám jeden v práci a ten má i pulz a zabudovaný ventil .Když oddálíš hořák tak  má i závěrečný proud. a řízení amper v hořáku. Ale ten tig je tedy nic moc. To už se mi lépe vaří s Alfa-in 200.

#34 16-10-2018 22:46:39

rcp
Člen

pat napsal(a):

RCP ----já mám TP třetího jeden zařval po pádu s balkonu a druhý povodně v roce 1997  neříkám  že je to špatný na elektrodu super. Jako na montáže vařím s nim určo více než s MW dokonce mám jeden v práci a ten má i pulz a zabudovaný ventil .Když oddálíš hořák tak  má i závěrečný proud. a řízení amper v hořáku. Ale ten tig je tedy nic moc. To už se mi lépe vaří s Alfa-in 200.

ja som mal presne toho posledneho, co pises - s pulsom a ventilom - dokonca sa mi doma este povaluje k nemu horak - samozrejme, ze sa nemoze porovnavat s transtigom/magicwave - ale na elektrodu je to spickova masina
pred nim som mal modreho kuhtreibera 1900 LT-V - na tiga tam nebol nejaky zasadny rozdiel okrem spolahlivosti (raz mi prestal fungovat elm. ventil - to dali v trebici do poriadku, raz umrela uplne - to uz nedali dohromady ani v trebici), ale otec, ked zvaral elektrodou, neskutocne na toho kuhtrebera nadaval a toho transpocketa si nevedel vynachvalit

Editoval rcp (16-10-2018 23:28:34)

Fronius Vizor 4000 AIR Professional, Fronius Vizor 3000 AIR Professional, Speedglas 9100XXi

#35 16-10-2018 23:11:15

pat
Člen

To je dobrá mašinka já stim  jezdim montovat

#36 17-10-2018 09:01:47

styles
Člen

Tak to se zase sešla skupinka, která může diskutovat o čemkoliv-vše znají a jsou největší hvězdy. Uvědomte si vy hvězdy, že na většině světových odborných fór mají zásadu(a vidím že více jak dobrou a přínosnou), že příspěvky které nesměřují k problematice ze založení vlákna moderátoři hned a nekompromisně mažou a tak takoví jen pindalové hrubiáni a tlučhubové se tam nechytají!!! Ale to vy asi ani nevíte. Možná by toto byl více jak dobrý způsob vedení i tohoto fóra a snad by se z tohoto spíše facebooku stalo konečně odborné fórum. A pak by konečně i tady zmizel prostor pro nějaké urážení a napadání, neboť kdo nemá co říci k dané problematice, ten by se tam ale vůbec "nechytal". Nebudu poukazovat na žádné konkrétní takové forum, ale tam mají vlákna několik max pár desítek příspěvků a pak jej moderátor zamkne a né jako tady-nekonečně stránek třeba o lejnu a po letech je kde jaký pindal co se nudí obnoví a pokračuje ve svém neomezeném plácání! Pak tady někteří radili nováčkům ať si prvně přečtou celé fórum!!!! Když něco potřebuji vyhledat na zahraničních odborných fórech tak je to jednoduché-většinou pár příspěvků přímo k věci a mám to-ale tady, když si někdo kdo to nutně potřebuje dá vyhledat závadu TP1500-tak kromě několika příspěvků zkraje, kde se dozví, že schéma určitě nesežene a něco i problematice oprav těchto strojů-tak dále navíc bude muset číst nekonečné kecy-chlubení se že jeden snad z největších odborníků na demolice v republice už konečně přestal k tak odborné práci používat Fimera, Kitina i Miniaturní Dnipro a koupil si už alespoň Lorcha. Dále se tu dozví že styles je paranoik a debil-což jej při problémech s TP 1500 ale vůbec nezajímá, no a že pat a mat opět září-tentokrát ne ve večerníčku, ale na rádoby odborném fóru. Pánové administrátore a moderátore-nenastal už čas změnit konečně také toto fórum od základu??? Pokud se nebudou přísně filtrovat příspěvky které vybočují hodně od tématu, tak nikdy nezabráníte tomu, aby to skončilo špatně-neboť tady jsou všichni největší odborníci. No to že jste proto v minulosti vždy vyhodili oba aktéry se zcela minulo účelem-spousta opravdu odborníků se už do takového prostředí nechtělo vracet(nebudu už zase jmenovat-ale hodně dobrých elektroniků to odneslo a už si tu o elektronických problémech strojů není skoro s kým popovídat)-ale pro plácaly a Pytlíky to nebyl žádný problém-zaregistrovali se pod jiným nickem a plácají stále dále!!! Kromě jasných pozitiv by forum přišlo o hlavní nešvár. který vždy nakonec končí hrubiánstvím a napadáním vlastně z ničeho, bez záminky a už permanentně(jako Bourač, kterému styles už několikrát "šlápl" na kuří oko) ,no a pak ta skupina pindalů, která z toho dělá facebook! Toto vlákno založil nešťastný člověk, kterému odešel TP1500-v několika příspěvcích v úvodu se doveděl, že schéma určitě nesežene a něco o problematice oprav těchto strojů-a jak to končí-no jako tady velmi často-nastoupily tu tu hvězdy a vlákno o problémech oprav Transpocketu končí po napadání a urážkách stylese-který se snažil objasnit problematiku nakonec chvástáním těch výtečníků. No raději ať si poměří pinďoury-a hned budete vědět kdo je větší chlapák! A ty kecy ty nemají chybu. Třeba ten Kutreiber (předpokládám  že Kitin)-kterého nedokázali opravit ani v Třebíči(to zní jasně-tak dokonalý člověk musí přece zákonitě i tak dokonale zničit stroj, že jej ani výrobce už neopraví=prostě dokonalost sama) ve výrobním závodě!!! Doufám, že to někdo od nich četl. Doslova je urážíte a s takovými kecy jste se teď u všech kteří jen trochu rozumí technice řádně ztrapnit-hvězdo! Kitiny patří provedením elektroniky k těm nejjednodušším strojům a dokáže je opravit skoro každý učeň-a vy tady urážíte výrobce že jej nedokázali opravit ve výrobním závodě! Vzpamatujte se. Opravdu "božské" myšlení. Škoda že jste tento bluf nenapsal o trochu dříve, neboť to by vám i bourač "nakopal " zadek, neboť Kitin byl jeho nejlepší stroj a na ně nedal dopustit-stejně jak na tu hračku=to miniaturní Dnipro. No teď už má Lorcha a řadí se už jinde-vyrostl! Opravdu se divím, proč tak moc lidí více než rádo ze sebe dělá to co nejsou-kdybyste raději zůstali jen u problémů s tím svým svařováním-o čemž doufám snad i hodně víte, udělali byste lépe. Prostě takových neuznaných hvězd je i tady škoda-zkusím napsat panu prezidentovi, aby i zdejší všechny rádoby hvězdy(teď nemyslím ty opravdové, kteří byť je ze sebe nedělají jimi bezesporu jsou) také vyznamenal za zásluhy. No myslím že na řád Bílého lva to sice ještě není, ale mohl by vám udělit určitě řád Velké huby-ten si již plně zasloužíte.

#37 17-10-2018 09:34:43

pat
Člen

Mi se zdá , že jediný kdo je tady navíc jsi Ty. Je to o svařováni  a ne servisech. Mám také pocit ,že pořád na někoho utočíš. Já to vidím že když mám potřebu se někoho na něco zeptat tak to udělám a je mi jedno  kde to píši. Soudny člověk si to přečte a nebo nepřečte, něco zakazovat  a nebo vyhazovat je mimo mísu. Kdy by se vyhazovalo tak tu budeš chodit sám

#38 17-10-2018 10:22:34

styles
Člen

pane chytrý-znáte tu filozofickou otázku-co bylo první, zdali vejce nebo slepice?? Nevím co to může být za člověka který napíše-cituji"... jediný kdo je tady navíc jsi Ty. Je to o svařováni  a ne servisech." Milý pane-bez svářečky byste si tak mohl tou elektrodou štárat v oku nebo v uchu. Bez svářečky byste si tu ani nemohl vyskakovat! A ta svářečka je o technice a o těch(dle vás) hlupácích co ji uměli navrhnout, vyrobit a také ji dokážou v případě poruchy opravit-ale to vám(ačkoliv jste tak neskonale chytrý) ale naprosto nic neříká. Ale dle vašeho zvráceného rozumu a myslení jsou pro takové výtečníky jako vy elektronici zbyteční!! No to vám tleskám-dejte se vyšetřit, neboť ta vaše sebestřednost už také potřebuje zásah. A vy jste navíc tak sebestředný, že vám je všechno jedno a takovou zcestnost tady radíte i jiným-jako například ve vláknu o radách pro zavaření bloku motoru, na které se ptal dle mě opravdu solidní člověk-ta vaše rada neměla chybu. Od plácání, napadání a urážení tady jsou sociální sítě a ne technická fóra.
Ale poradím vám-tak mě už nečtěte a pokud nepřekonáte nutkání-tak hlavně takto zcestně neodpovídejte. Také ani já bez vás "nemohu existovat" a s tím dvojdomkem máte pravdu-raději bych jej se ztrátou prodal. Nechystáte se už dát se vysvětit?

#39 17-10-2018 10:53:24

pat
Člen

Hale mi když se to posere svářečka zavezu to do Ostravy do Froniusu  ( co se týká MW) Když se mi posral T P 1400 tak letěl pod stul a šel jsem si koupit druhou. Tak se mnou to asi kšefty neuděláš. Kolik si navařil v životě bloku motoru Ty? Já když  něco vařím na návěsu tak ho mechanik ani neodpojí. Asi ví co dělá  To jsem napsal Rellíkovy. Jen odelp baterku. Když  praskne guma a třeba prorazí nádrž vypustím  a vyřežu co nesrovnám ,pak hodím latu. Naposledy mi tam ještě zbyteček nafty hořel. Netřeba hledat problémy tam kde nejsou.
Styles   proč tak toužíš po uznání? Vždyt máš určo plno spokojených zákazniku, Proč stále napadáš ? Přečti si  něco nazpátek a uvidíš  kdo koho uráži a napadá.

#40 17-10-2018 11:14:44

styles
Člen

Ale copak-že byste i vy potřeboval elektroniky? No-vida to prozření. Ale opravdu jsem se lekl, že mi třeba budete tvrdit, že vy zavaříte i bez svářečky. No-přeptám se ve Froniusu-jaký jste zákazník. A já už další kšefty(tedy já tomu říkám slušně práce) nepotřebuji-mám dost až nevím často co začít dříve. Takže nemějte obavy.
A mám číst i nazpět v jiném vláknu! No nestyďte se a jsem rád. že si alespoň něco začínáte uvědomovat. Ještě k tomu napadání=já bych si v životě nedovolil napsat jako vy-tedy naopak, že já svářeče nepotřebuji. Jak sám píšete-soudný člověk-tak i já si narozdíl od takových jako vy si dobře uvědomuji že ty svářeče naopak potřebuji. Kdyby nikdo nekazil svářečky tak bych neměl na chleba(tedy v této oblasti, neboť jinak dělám komplet elektroniku a to by mě nezničilo). Zkuste se zamyslet, chovat soudně a rozumně a dojdete ke stejnému závěru-alespoň doufám a možná by i náš problém rázem vymizel. A najděte i nové soudné kamarády.

#41 17-10-2018 13:53:45

atishajn
Člen
Místo: ČeskoSlovensko

No stylesi , tvoje litánie  nevedú nikam ... Servis autorizovaný , je iný aj na diely !!!  Ty tu stále chceš len opravovat  AMATERSKY ...  A aký máš prístup  dielom na FRONIUS ?  Ked nevies ani vrak opravit ...

http://www.svarforum.cz/forum/viewtopic … 14&p=2

Editoval atishajn (17-10-2018 13:56:59)

#42 17-10-2018 15:12:02

styles
Člen

Ale-pane Celitko i vy?? A vy už umíte Gamu opravit na součástku, nebo ve svém autorizovaném servisu stále jen vyměňujete celé desky? No už jste mě dost dlouho nenapadl a  nepoučoval-ale budiž. Nejde zapomenout na vaše velkomazáctví-když jste tady jednomu členovi po prvních příspěvcích řekl,že mlaďoši mají držet hubu, když se baví staří mazáci!! A mě tehdy hrozně štvalo, jak ti rádoby největší odborníci plácali takové nesmysly-no jako mazáci na vojně. Vlákno které vzpomínáte byl můj spor s Oldou, který tady tak dlouho machroval, až to nevydržel pan Štěpánek a od plic mu řekl svoje-neboť Olda napáchal hodně nepříjemností. No a admin je za nedorozumění oba vyhodil. Zatímco-odborník-pan Štěpánek tímto zanevřel na celé fórum-bezpáteřní Olda dále zde vystupoval pod několika nicky a dále okouzloval. Tato více jak divná "oprava" zdroje Transpocketu-no to byl majsterštik jako od Hudíniho a nikdy ani jak slíbil nic neposlal-a vím i proč. Pravdu o Oldovi napsal i pan Štěpánek na svých stránkách a víte jak to dopadlo-dobrák Olda na něj poštval právníky-no bez chyby!!
A vůbec nerozumím otázce-jaký mám přístup k dílům Fronius?? Nevím ani o opravě jakého vraku mluvíte-no vám bylo vždy těžké porozumět. Pokud se jedná o můj příspěvek výše ohleně oprav TP1500-tak v tom případě o věci nemáte ani páru a nediví se už ničemu, když nesdílíte to co jsem napsal. Víte Transpocket není Gama-ale co tady mám ještě těm "největším odborníkům" povídat-když ani netuší o čem mluví. Nebo že byste se už zlepšil a už uděláte Gamu na součástku a dokonce už děláte i Transpockety? Tak to gratuluji-musím se zase podívat jednou na vaše stránky-no a možná se budu zase jen divit.   

Ještě někdo další si chce rýpnou do stylese-prosím. Elektronikou a také invertory jsem se živil celý život a dobře vím o čem mluvím. Dělám ji stále i teď a nemám nejmenší potřebu někomu něco dokazovat, či si tady přihrávat nějakou práci(tady pro většinu jsou to pouze kšefty. Doufám, že si teď i přisadí i další Slovák-ten odborník, který tady tvrdil aby mu další člen poslal invertor, že on jej dokáže dokonale proměřit aniž by jej musel otevřít(měl plombu). Nebo ten další výtečník s tím chopperem?  Tak prosím, ale nemyslete si, že styles je pitomec a že mu okouzlujícími kecy budete kálet na hlavu. Možná právě tím, že mi tady nikdy nešlo u ty tzv kšefty(fuj to je slovo)-tak jsem si mohl dovolit zůstat svůj, neboť jsem neměl potřebu nikomu lézt do análku!!! Takže ještě někdo-komu jsem řekl pravdu, nebo s ním nesouhlasil-dobře vím že takové věci se neodpouštějí!

#43 17-10-2018 21:42:49

Joe66
Člen
Místo: Vranov nad Toplou-Presov
Web

No ked uz mas taku prax Stylesi tak by si nam ostatnym mohol konecne povedat kdezeto mas tu opravovnu lebo zatial su to len reci pripominajuce pivnicneho opravara ktoreho malo kto pozna

Kutil s.r.o.

#44 17-10-2018 22:30:43

pat
Člen

Stylesi   Já nevím co jsi vystudoval,  ale chováni máš hrozné s každým tady něco řešíš. Jestli jsi elektronik tak jsi frajer a klobouk dolu  já bych to vzděláni nikdy nedal. Jestli jsi  šašek  co si tady honí triko to tady asi nezjistíme. Znám  hodně  rádo by  elektroniku , ale vzděláním třeba  zedník. Ti si jen myslí že něco umí. Jen je mi divné že se pořád  schovávaš .Napiš tady chlapům odkud jsi a kde máš dílnu. Já jsem tady odkaz několikrát dal. Nemám se za co stydět.

#45 17-10-2018 22:58:25

styles
Člen

Zato Joeho každý pozná-podle toho neobvyklého zápřahu! Kdo mě potřebuje, ten se ke mě dostane a takovýmto hulvátům a plácalúm se nepotřebuji zpovídat a žádné dle vás kšefty navíc nepotřebuji a více než dosud mě už snad ani nemůžete urazit.
A pat by alespoň neměl urážet zedníky-ti přece za nic nemohou. Proč sháníte stylese, když jste psal že pro mě žádný kšeft nemáte a vlastně vy přece ani žádné elektroniky nepotřebujete-tak co najednou taková změna. A opravdu netoužím už ani po telefonických ani po emailových vulgárnostech. Jen jednou jsem já hlupák odpověděl svým emailem hulvátovi Bourači a pak jsem se nestačil divit co mi chodilo.Naprosto mi stačí to co tady s vámi zažívám v "přímém přenosu" a už se mi z toho dělá špatně. Ale vy si klidně dávejte odkazy-vy přece stále sháníte kšefty. A pokud něco řeším-tak pouze s plácaly. Jo a děkuji za šaška-nic lepšího už v sortimentu nemáte?

Editoval styles (17-10-2018 23:16:41)

#46 17-10-2018 23:16:05

Joe66
Člen
Místo: Vranov nad Toplou-Presov
Web

Styles ja som sa pytal normalnu slusnu otazku a Ty si zase neodpovedal -ako vzdy . A inak ten zaprah bol ked som po robote zobral makacov aj domov poorat mamine zahradu + susedom a mimochodom za tym zaprahom som ani nebol ja ale moj zamestnanec  ale aj to som pisal v clanku,ze sa stale opakujes ako papagaj . No ale ked sa hanbis za svoju robotu kde robis tak nevadi uz sme to pochopili aj za teba smile

Kutil s.r.o.

#47 17-10-2018 23:35:40

pat
Člen

Styles já už vím kdo jsi   https://www.youtube.com/watch?v=YsIq_73Z0w8

#48 17-10-2018 23:40:08

rcp
Člen

styles napsal(a):

............ Třeba ten Kutreiber (předpokládám  že Kitin)-kterého nedokázali opravit ani v Třebíči(to zní jasně-tak dokonalý člověk musí přece zákonitě i tak dokonale zničit stroj, že jej ani výrobce už neopraví=prostě dokonalost sama) ve výrobním závodě!!! Doufám, že to někdo od nich četl. Doslova je urážíte a s takovými kecy jste se teď u všech kteří jen trochu rozumí technice řádně ztrapnit-hvězdo! Kitiny patří provedením elektroniky k těm nejjednodušším strojům a dokáže je opravit skoro každý učeň-a vy tady urážíte výrobce že jej nedokázali opravit ve výrobním závodě! Vzpamatujte se. Opravdu "božské" myšlení. Škoda že jste tento bluf nenapsal o trochu dříve,.......

predpokladam, ze tuto cast svojich exkrementov si adresoval mne - takze v kratkosti:

opravit ide samozrejme vsetko, otazkou je co taka oprava bude stat a ci vobec taka oprava stoji za to - v tom case, v tej situacii bolo pre mna jednoduchsie a financne vyhodnejsie kupit TransPocketa 1500 TIG - nahradil som skrtacku sktackou, obe maju puls, transpocket je v rezime MMA o niekolko tried lepsi, ma potenciometer na tigovom horaku, ....., kitin mi pri zapnuti takmer vzdy vyhodil istic, co sa mi u transpocketa nikdy nestalo, .....

mimochodom, nikde som nepisal, ze v trebici nedokazali opravit - pisem, ze v trebici neopravili (dovod mas uvedeny o dva riadky vyssie) - posli mi adresu, mrtvolu toho kitina ti poslem gratis - mozno z jeho dielov opravis dalsie tri froniusy ..... budem na neho hrdy ....

v ziadnom pripade nepodcenujem vyrobcu, verim tomu ze by mi cinani vyrobili aj noveho cerveneho kitina, ak by som si ho zaplatil - nakoniec ako znalec urcite vies, ze okrem modrych vyrabali aj zlte, pod znackou tiger welding http://www.tiger-welding.eu/index.html

ak som vyrobcu urazil, hlboko sa osravedlnujem - akurat neviem ktorym smerom  sa mam pri ospravedlnovani uklanat - smerom na trebic alebo smerom na velky cinsky mur?

Editoval rcp (18-10-2018 08:52:25)

#49 17-10-2018 23:46:58

rcp
Člen

Joe66 napsal(a):

Styles ja som sa pytal normalnu slusnu otazku a Ty si zase neodpovedal -ako vzdy . A inak ten zaprah bol ked som po robote zobral makacov aj domov poorat mamine zahradu + susedom a mimochodom za tym zaprahom som ani nebol ja ale moj zamestnanec  ale aj to som pisal v clanku,ze sa stale opakujes ako papagaj . No ale ked sa hanbis za svoju robotu kde robis tak nevadi uz sme to pochopili aj za teba smile

styles zasadne neodpoveda - skus si precitat zpetne jeho prispevky

zamlzi, skritizuje to, s cim nesuhlasi, neponukne ziadnu alternativu, kopu vseobecnych kecov, vypovedna hodnota 0

osobne som ho v inej teme vyzval, aby objasnil svoje tvrdenia, dolozil svoje obvinenie voci mne, upresnil jeho vlastne doporucenie, ...
http://www.svarforum.cz/forum/viewtopic … 14#p130614
a ticho ........

ako by napisal bourac - stary sumec sa ponoril do bahna a vynoril sa v inej teme ....

Editoval rcp (18-10-2018 00:13:26)

#50 18-10-2018 10:38:08

styles
Člen

Když mě kolega(který měl tady s tímto „odborným“ fórem také hodně podobnou velmi špatnou osobní zkušenost) už dávněji nabádal, abych odsud raději vypadl a raději nevířil vodu tady těm místním plácalům-rádoby málem kandidátům věd, kteří by z fleku mohli jít ty invertory navrhovat. Netušil jsem, jak takoví přistižení placalové dovedou být mstiví, arogantní a hnusní. Ono je to také tím, že tady to má málo společného s odborným fórem, je to spíše facebook a sociální sítě byly právě na míru stvořeny pro takové a proto jsou tak populární a přetížené. A s takovými excelenty-málem bohy se ani nemá cenu hádat. Jak to správně kdysi řekl pan Werich:“Když se někdo hádá s blbcem více jak minutu-tak to se už hádají vlastně dva blbci.“  Dokonce jsem nevyslyšel kolegu, když mi včera říkal, že proti tlupě přistižených a potrefených paviánů nemá jedinec sebemenší šanci! Říkal jsem, jen ať si ječí a koušou. Ale dostalo mě to, jak se včera večer ten excelentní hulvát s koštětem začal navážet do mojí rodiny-no to už je přes čáru-bez sebemenších zábran. Toto je už zcela pod jakoukoliv úroveň a toto nemíním dále snášet!!! Takže se bavte dál-chudáci inteligenti už beze mě! No-podléhám hrubému nátlaku-určitě budete mít radost a dále bez odporu můžete plácat ty své scestné rádoby chytrosti i o elektronice.  Právě pouze na sociálních sítích ze sebe dokážou ti největší ubožáci udělat ty největší hvězdy. Ale pozor-jak se vrátíte do reality tak zase budete jen ti ubožáci.

HOWGH

Zápatí

REKLAMA na SvarFóru

O SvarFóru + Pravidla