SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#26 29-01-2020 01:01:36

reeca
Člen
Místo: Kamýk nad Vltavou
Registrovaný: 25-01-2020
Příspěvky: 10
Web

Re: seřízení čtyřkladky

Zdravím, opravdu nemá nikdo dlouhodobou zkušenost s provozováním motoru podavače na opačný smysl otáčení? Celý podavač ji mám doma, podrobil jsem ho zkušebnímu otáčení s PWM řízením a bržděním na obě strany, podle mě bez znatelných rozdílů. Při PWM frekvenci 122,55Hz, nebo 245,10Hz se motor točí plynule a má poměrně sílu již od střídy signálu cca 5,5%, což odpovídá přibližně udávané minimální rychlosti 1,8 m/min (2,3 m/min na prázdno; 1,4 m/min při zatížení rolny tlakem prstů - podavač zatím není ve svářečce, ale na stole :-)) Pro zajímavost při nižší frekvenci PWM 30,64Hz je kroutící moment trochu větší, ale chod začíná být lehounce trhaný a při vyšší frekvenci 490,20Hz se kroutící moment snižuje a charakteristický zvuk při PWM řízení je intenzivnější. Od frekvence 122.55Hz je chod motoru plynulý bez známky cukání. Uvedené frekvence, které jsem testoval vycházejí ze základního kmitočtu použitého mikrokontroléru a jeho interní děličky.

Jedná se konkrétně o tento podavač http://reeca.cz/pictures/s-l1600.jpg (při připojení polarity červená +, černá zem se otáčí motor pravotočivě a tudíž rolny pod drátem levotočivě, podávání drátu je tedy z prava do leva (cívka na pravo od podavače, hořák nalevo od podavače)). Jediné, co mě napadá, že se při tomto "správném" otáčení mohou povolovat matky zajišťující výměnné rolny. V ideálním případě pro svou zástavbu bych jej ale potřeboval na levé straně svářečky, tudíž pro správné podávání jej budu muset otáčet levotočivě. Má s tím někdo zkušenost a dokázal by mi dát odpověď?

Díky...

Pokud by někoho zajímaly další podrobnosti, tak k buzení motoru používám pro test modul osazený integrovaným driverem ST VNH3SP30, zkušebně zapojené k Adruino UNO a 24V beru z 12V baterie přes StepUp DC-DC konvertor. http://reeca.cz/pictures/MotorFeederFirstTest_small.jpg

Editoval reeca (29-01-2020 01:26:17)


Příležitostný hobby svářeč, kutil, programátor, 3D tisker, nadšenec...

Offline

 

#27 29-01-2020 18:30:57

Juggernault
Člen
Místo: Karlsbad
Registrovaný: 19-12-2010
Příspěvky: 1146

Re: seřízení čtyřkladky

Každej lepši motor ma tachodynamo/sensor
regulace bude kolem 20-45kHz ... určitě ne Hz.

šroubek co drží rolny přes podložku je dotáhlej ke středu a rolna za něj normálně nijak nezabírá takže by se povolovat neměl . Pak je jedno kam se to točí.


Chtel bych nějakou hobby svářečku do garáže na smrkání prahu u auta a nejaký výfuk ale rád bych aby stím šel i nerezový a možná taky hliník a kolejnice vařit.

Offline

 

#28 29-01-2020 21:13:51

reeca
Člen
Místo: Kamýk nad Vltavou
Registrovaný: 25-01-2020
Příspěvky: 10
Web

Re: seřízení čtyřkladky

Juggernault napsal(a):

Každej lepši motor ma tachodynamo/sensor
regulace bude kolem 20-45kHz ... určitě ne Hz.

šroubek co drží rolny přes podložku je dotáhlej ke středu a rolna za něj normálně nijak nezabírá takže by se povolovat neměl . Pak je jedno kam se to točí.

Děkuji za ujištění ohledně směru otáčení, akorát s frekvencí PWM si dovolím nesouhlasit. Obecně platí (a je to zmíněné i na tomto fóru https://www.svarforum.cz/forum/viewtopi … 55&p=8 odstavec #185), že robusnější motory, jako jsou motory větších podavačů a stěračové motory, se řídí frekvencí PWM kolem 100-200Hz a malé DC motorky frekvencí kolem 1kHz. Mimochodem i použitý a poměrně propracovaný driver od STMicroelectronics má PWM limit 10kHz (https://www.st.com/resource/en/datasheet/vnh3sp30-e.pdf). Při praktické zkoušce jsem vyzkoušel ještě vyšší frekvence – cca 31kHz nezvládne použitý driver motoru od firmy ST, cca 4kHz už byla snaha motoru se rozjet v nižších otáčkách, ale střída byla někde kolem 10% minimálně a rozhodně neměl motor sílu a naopak se poměrně dost hřát použitý driver, při cca 1kHz už se motor točil v pohodě, ale silně pískal a pod střídu 7% neměl vůbec sílu a zastavil jsem ho rukou. Takže mi vychází ideální frekvence cca 122Hz při rozsahu střídy 5,5 - 100% (1,8 - 18m/min).

Editoval reeca (29-01-2020 21:17:19)


Příležitostný hobby svářeč, kutil, programátor, 3D tisker, nadšenec...

Offline

 

#29 30-01-2020 09:27:17

KMU1
Člen
Registrovaný: 08-11-2009
Příspěvky: 460

Re: seřízení čtyřkladky

Reeca má pravdu. při 45kHz by proud do motoru-indukčnosti byl směšně malý. Je třeba si uvědomit, že s motorem "točí ampérzávity" a proud narůstá od nuly pomalu, pak to spíš připomíná řízení vyhlazeným napětím a tady se snižujícím napětím klesá moment.

Offline

 

#30 30-01-2020 13:43:32

Juggernault
Člen
Místo: Karlsbad
Registrovaný: 19-12-2010
Příspěvky: 1146

Re: seřízení čtyřkladky

https://www.mediafire.com/convkey/23e9/iy3pnv0l0zgb4k84g.jpg

https://www.mediafire.com/convkey/fd87/jksmltvdr3zml4z4g.jpg

Néé že bych to měřil ...


Chtel bych nějakou hobby svářečku do garáže na smrkání prahu u auta a nejaký výfuk ale rád bych aby stím šel i nerezový a možná taky hliník a kolejnice vařit.

Offline

 

#31 30-01-2020 14:21:36

reeca
Člen
Místo: Kamýk nad Vltavou
Registrovaný: 25-01-2020
Příspěvky: 10
Web

Re: seřízení čtyřkladky

To je velice zajímavé... Docela by mě zajímalo, na jaké je to svářečce měřené, v jakém místě obvodu bylo měření prováděno (zda za měřícím bodem nebyl ještě teprve nějaký výkonostní driver, protože v popisku měření je zmíněna CAN bus sběrnice) a jaký a jak zapojený motor podavače to má. Vidím to napsané černé na bílém a nějak nechápu, protože 16,5kHz PWM přímo na motoru podle mě odporuje fyzikálním zákonům... Ale samozřejmě se mohu plést! Každopádně mi přijde, že ty obrázky měření jsou vytržené z kontextu a přijde mi, že se jedná o vyobrazení pulzů pro řízení nějakého sofistikovaného budiče motoru, který je připojen na nějaké centrální sběrnici samotné svářečky, a zrovna Kemppi dle manuálů CAN bus používá (CAN bus = rozšířená obdoba RS485 pro sériovou komunikaci v silně zarušeném prostředí, jako jsou automobily, obráběcí stroje, svářecí stroje, automatizované linky a podobně).


Příležitostný hobby svářeč, kutil, programátor, 3D tisker, nadšenec...

Offline

 

#32 30-01-2020 17:02:46

Juggernault
Člen
Místo: Karlsbad
Registrovaný: 19-12-2010
Příspěvky: 1146

Re: seřízení čtyřkladky

PDF v adresáři.
V Promig manuálu je to ještě víc popsaný a složitějíší.
1m/min 11kHz a při 8m/min 40kHz Upeak 57V, average 23,5V
joo ja vím stačí 555tka a jeden tranzistor ale asi v tom nějaký rozdíl bude xD a jak to má asi Čína ?
Dokonce i plyn ventil řeší PWM ... njn
Ješte jsem tam přihodil foto starého driveru na Cloose .... proč to dělat jednoduše ... xD 
Takže 100Hz asi funguje ale nebude to ono .

Ještě dodám že ty joo lepší mašinky mají 4 kvadrantové drivery.

https://www.mediafire.com/folder/m30cjj2s6woo6/ jsou tam ty návody

Editoval Juggernault (30-01-2020 17:29:35)


Chtel bych nějakou hobby svářečku do garáže na smrkání prahu u auta a nejaký výfuk ale rád bych aby stím šel i nerezový a možná taky hliník a kolejnice vařit.

Offline

 

#33 30-01-2020 18:19:32

reeca
Člen
Místo: Kamýk nad Vltavou
Registrovaný: 25-01-2020
Příspěvky: 10
Web

Re: seřízení čtyřkladky

Juggernault napsal(a):

PDF v adresáři.
V Promig manuálu je to ještě víc popsaný a složitějíší.
1m/min 11kHz a při 8m/min 40kHz Upeak 57V, average 23,5V
joo ja vím stačí 555tka a jeden tranzistor ale asi v tom nějaký rozdíl bude xD a jak to má asi Čína ?
Dokonce i plyn ventil řeší PWM ... njn
Ješte jsem tam přihodil foto starého driveru na Cloose .... proč to dělat jednoduše ... xD 
Takže 100Hz asi funguje ale nebude to ono .

Ještě dodám že ty joo lepší mašinky mají 4 kvadrantové drivery.

https://www.mediafire.com/folder/m30cjj2s6woo6/ jsou tam ty návody

Díky za studijní materiál, prokoušu se tim :-)

Na 555 mám stejný názor (tím ji nehaním, slouží dobře a spolehlivě dodnes ve spouště konstrukcí, jen raději věci nastavuju programově), nepoužil jsem ji už já nevim, patnáct let? :-) Používám převážně obvody STMicroelectronics pro buzení motoru, a všechno to jsou plný můstky (čtyřkvadranty) a k jejich ovládání samozřejmě mikrokontrolér. Díky tomu mohu motor snadno točit na obě strany a brzdit (díky separovanému PWM signálu do driveru je možné brzdit opět silou od 0-100%, takže je možný brzdit tvrdě 100% na místě, brzdit pozvolna v rozmezí 1-99%, případně nechat volně dojet 0%).

Docela mě překvapuje PWM pro solenoid, prostuduju.

Každopádně hlavní rozdíl v motoru, co jsem v manuálu zběžně našel, je jeho velikost. Menší motory rozhodně zvládají vyšší frekvence PWM.

Motor Kemppi Fastmig

http://reeca.cz/pictures/feeder.PNG

Motor čtyřkladky, kterou používám

http://reeca.cz/pictures/feeder4ra.jpg

Ještě jednou díky za informace. Třeba se doberu nějakého výsledku ohledně řízení motorů v řádu desítek kilohertz.

Editoval reeca (30-01-2020 18:44:41)


Příležitostný hobby svářeč, kutil, programátor, 3D tisker, nadšenec...

Offline

 

#34 30-01-2020 20:10:50

Juggernault
Člen
Místo: Karlsbad
Registrovaný: 19-12-2010
Příspěvky: 1146

Re: seřízení čtyřkladky

Motory tam jsou normální podobné jako všude jinde. Ten DuraTorque je v nějakym přenosném podavači. Jinak mají běžné motory.


Chtel bych nějakou hobby svářečku do garáže na smrkání prahu u auta a nejaký výfuk ale rád bych aby stím šel i nerezový a možná taky hliník a kolejnice vařit.

Offline

 

#35 01-02-2020 17:54:28

Radim
Člen
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17-12-2008
Příspěvky: 4477

Re: seřízení čtyřkladky

reeca napsal(a):

To je velice zajímavé... Docela by mě zajímalo, na jaké je to svářečce měřené, v jakém místě obvodu bylo měření prováděno (zda za měřícím bodem nebyl ještě teprve nějaký výkonostní driver, protože v popisku měření je zmíněna CAN bus sběrnice) a jaký a jak zapojený motor podavače to má. Vidím to napsané černé na bílém a nějak nechápu, protože 16,5kHz PWM přímo na motoru podle mě odporuje fyzikálním zákonům... Ale samozřejmě se mohu plést! Každopádně mi přijde, že ty obrázky měření jsou vytržené z kontextu a přijde mi, že se jedná o vyobrazení pulzů pro řízení nějakého sofistikovaného budiče motoru, který je připojen na nějaké centrální sběrnici samotné svářečky, a zrovna Kemppi dle manuálů CAN bus používá (CAN bus = rozšířená obdoba RS485 pro sériovou komunikaci v silně zarušeném prostředí, jako jsou automobily, obráběcí stroje, svářecí stroje, automatizované linky a podobně).

Je PWM a PWM. Přímý  tepavý  proud PWM funguje, podle provedení  motorku  maximálně do několik  kiloherz. Při  vyšším  spínaném kmitočtu   PWM obvody obsahují  součástky, tlumivky a kondenzátory  které vyhlazují tepavý  proud na stálý  stejnosměrný proud o  napětí  odpovídajícímu obálce spínání  PWM.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče