SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 04-01-2017 20:26:19

Jirinek
Člen
Registrovaný: 09-09-2014
Příspěvky: 91

Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

Ahoj, vím , že o této svářečce už bylo napsáno zde dost, avšak jedná se skutečně přesně o tento typ svářečky? Nejde mi do hlavy když je tato svářečka tak kritizována, proč má téměř 100% kladných hodnocení

http://svarecky.heureka.cz/einhell-bt-g … e/#section

Offline

 

#2 04-01-2017 20:50:26

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4409

Re: Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

Pokus sis přečetl všechna uvedená "hodnocení" tak jsi zjistil, že 29 odpovídajících vlastně nic nehodnotí a ten zbytek jsou nic neříkající řeči. Pokud jsi už něco kupoval s výběrem přes heureku.cz tak víš, že ti za dva dny po nákupu přijde email, kde se tě ptají, jak jsi s jakýmkoliv zbožím spokojený. Rád bych viděl toho, kdo po dvou dnech má stroj pořádně  vyzkoušený z pohledu svářeče.
Ale platí "věř a víra tvá tě uzdraví". A tak buď uvěříš hodnocením z heuréky, nebo hodnocením od svářečů na různých fórech.

Offline

 

#3 04-01-2017 21:10:35

Jirinek
Člen
Registrovaný: 09-09-2014
Příspěvky: 91

Re: Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

jirkati napsal(a):

Pokus sis přečetl všechna uvedená "hodnocení" tak jsi zjistil, že 29 odpovídajících vlastně nic nehodnotí a ten zbytek jsou nic neříkající řeči. Pokud jsi už něco kupoval s výběrem přes heureku.cz tak víš, že ti za dva dny po nákupu přijde email, kde se tě ptají, jak jsi s jakýmkoliv zbožím spokojený. Rád bych viděl toho, kdo po dvou dnech má stroj pořádně  vyzkoušený z pohledu svářeče.
Ale platí "věř a víra tvá tě uzdraví". A tak buď uvěříš hodnocením z heuréky, nebo hodnocením od svářečů na různých fórech.

díky za informace a jedná se skutečně o ten SAMÝ TYP?
Já jsem rozhodnutý pro značku Sharks 250-Y10 MIG/MMA IGBT (SHK447)-PO DOPORUČENÍ NA TOMTO VÝBORNÉM FORU- COčko, což je aspoň jisota, máš pravdu, já jsem si neuvědomil, že ten dotazník o spokojenosti přichází brzy po zakoupení a na delší zkušenosti to ohled nebere.
To ta Heureka je tak trošku na houby teda...

Editoval Jirinek (04-01-2017 21:17:44)

Offline

 

#4 04-01-2017 21:30:34

varok
Člen
Místo: Havířov
Registrovaný: 20-11-2009
Příspěvky: 8537

Re: Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

A nebo taky to, že na heuréku ve většině případů píšou ti, kteří to vůbec neumí a nerozumí tomu. Ve vedlejším vláknu se někdo ptal na nějakého telwina 195/2. Já tento typ neznám, ale na netu jsou ceny okolo 17 tisíc. To už asi nějaký úplný šmejd nebude. Pak dal někdo odkaz videa na youtube, kde nějací myslím pšonci s tím doslova smrkají na kousku plechu. Jde vidět že to nemají ani dobře nastavené a neumí s tím. A takoví asi píšou na heuréku. Vždyť co jsem viděl, tak ty Einhely neumí pořádně svařovat.

Editoval varok (04-01-2017 21:31:38)


Omicron GAMA 1900L HF, Omicron GAMASTAR 176L, kukla BOHLER Guardian 62

Offline

 

#5 04-01-2017 21:47:51

Jirinek
Člen
Registrovaný: 09-09-2014
Příspěvky: 91

Re: Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

tady na svarforu někdo dával odkaz na video na toho Sharkse, stojí jen o 2 tisíce více než ten Einhell a umí MMA a podle videa vaří výborně

https://www.youtube.com/watch?v=KlcFMvA … e=youtu.be
ale jo, máte pravdu, ty i moderator jirkati, ty recenze by měli dělat jen svářeči profi, ale takhle je ta heureka pro ovce zajímavější, víc recenzí, víc zájemců o nákup přes Heureku a o to asi heurece jde, jen jsem si to zprvu neuvědomil.

Jinak ještě pro zajímavost na toho Einhella mě navedlo toto video, svařujou tím karoserie, schválně se na to video podívejte, ten kluk tu svářečku dost chválí
https://www.youtube.com/watch?v=6v7mictiV0Y

Editoval Jirinek (04-01-2017 21:51:23)

Offline

 

#6 04-01-2017 22:00:07

ihlan
Člen
Místo: Obec Ihĺany
Registrovaný: 11-05-2012
Příspěvky: 3420
Web

Re: Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

Ak sa chcete zasmiat tak si treba precitat dospele weby a komentare nemcov smile
https://translate.google.com/translate? … B0012MDIHM

Tam uz take ruzovy hodnotenie rozhodne nieje.


Link : Stavba kompresora www.bit.ly/2fywe1u  Lacne hobby CO2 zvaracky www.bit.ly/2EO3SQk Kukly www.bit.ly/2eSAlrB
Hladam zvaracku do XXX http://bit.ly/2wDObaP Pasove Pily www.bit.ly/2iOcpXj TIG www.bit.ly/2KdU02O
som pichlavy od narodenia a co je horsie picham z kazdej strany rovnako wink

Offline

 

#7 04-01-2017 23:24:15

jees
Zablokovaný
Registrovaný: 14-01-2013
Příspěvky: 1709

Re: Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

Já bych řekl že spokojenost v DE většinou je, jen balení a návod "byla by lepší inovovaná"

Offline

 

#8 05-01-2017 12:20:18

Radim
Člen
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17-12-2008
Příspěvky: 4477

Re: Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

Ty "recenze" na Heuréce nebo často i jinde jsou jen na to, jestli to je dobře zabaleno a jak to padne do ruky, když to poprvé zkouším.
Prostě je třeba to přečíst a potom použít selský rozum, abych ten text vyhodnotil. 
Jinak, pokud tam nějaké recenze jsou, je to hlavně ukazatel toho, že to koupilo hodně lidí, protože jen někdo z kupujících je ochoten tam nějakouz recenzi sesmolit. A na datech recenze je vidět, jak dlouho se to prodává, pokud rok i déle, takže to asi nebude podvodná jednorázovka, ale něco spolehlivějšího, co prodejce nabral vícekrát, protože s tím nebyly nějaké problémy.

Editoval Radim (05-01-2017 12:22:16)

Offline

 

#9 05-01-2017 13:10:20

ihlan
Člen
Místo: Obec Ihĺany
Registrovaný: 11-05-2012
Příspěvky: 3420
Web

Re: Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

Este dodam ze Amazon dava aj negativne recenzie ale viem aj z vlastnej skusenosti ked som nieco zabil pod zem.
Ze sa mi Eshop ozval ponukol mi vratenie tovaru stym ze upravim recenziu. A taky hej.sk napr ked som napisal
ze co to ma blbe tak sa to tam neukazalo pritom ostatne recenzie (pozitivne tam boli)
Takto sa chova aj banggood.com ked napises ze zle zlee ozve sa si csservice ucet a ponuknu ti refund alebo ine formu.

Preto treba cerpat z viacerych zdrojov a pouzivat zdravy rozum velmi dobrym zdrojom su polske ruske a usa kutil fora.
Tam sa stym neondeju casto sa docitam co nevie ani predajca lebo nevybali tovar len okopiruje opis tovaru z ineho eshopu.


Link : Stavba kompresora www.bit.ly/2fywe1u  Lacne hobby CO2 zvaracky www.bit.ly/2EO3SQk Kukly www.bit.ly/2eSAlrB
Hladam zvaracku do XXX http://bit.ly/2wDObaP Pasove Pily www.bit.ly/2iOcpXj TIG www.bit.ly/2KdU02O
som pichlavy od narodenia a co je horsie picham z kazdej strany rovnako wink

Offline

 

#10 05-01-2017 17:59:43

bourač
Člen
Místo: Doksy, Máchovo jezero
Registrovaný: 01-06-2009
Příspěvky: 4722
Web

Re: Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

překvapuje mne kolik lidí si myslí že tyhle srovnávací weby jsou k něčemu jinému než vyrazit z výrobců (prodejců) nějakej ten desátek, je to pouhopouhá placená reklama smile ty recenze píše sám provozovatel webu - podle toho jak si to dodavatel zaplatí. Proto je tam tak málo negativních recenzí.


Likvidace ocelových konstrukcí. Excelentní paliči železa. A nově také dřevorubci.
Plasmy. Přímočaré pily ocasky. Ruční orbitální pila (za studena). Utahováky. Sbíjecí kladiva. Plošiny. Jeřáby.
Vaření obalenou elektrodou (Lorch).
Práce ve vysokých výškách a v hlubokých hloubkách. Práce v jedovatých a výbušných atmosférách. Nic levného.

Offline

 

#11 05-01-2017 19:01:07

Radim
Člen
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17-12-2008
Příspěvky: 4477

Re: Recenze na Heureka na einhell-bt-gw-190-d/r

Není to zas tak úplně pravda. Občas tam nějaký výrobce atd napere pozitivní recenze, aby se jeho výrobek víc prodával, to je pravda,  ale dost si to hlídají, aby to bylo trochu solidní. A pokud takové recenze zjistí, tak s výrobcem končí.

A například Heuréka začala jako projekt internetových nadšenců úplně nezávisle na prodejcích. Je to tak snad 15 let. Vydělávat se na tom začalo poměrně nedávno.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče