SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 26-06-2017 17:21:55

Cista
Člen
Registrovaný: 26-06-2017
Příspěvky: 1

Herkules iw 160

Koupil jsem tuto svářečkou s tím že ji příležitostně budu užívat . Když s ní svařuji , stále zhasíná oblouk jako by nemohl provařit strusku . Pokud přidám proud ,tak se materiál propaluje. Se svařováním mám 40 let praxi, ale s tím jsem se ještě nesetkal. Tato svářečka se dá použít i na svařování s volframovou elektrodou, ale přepínač nemá. Pokud máte někdo zkušenost nebo radu, prosím poraďte. Děkuji.

Offline

 

#2 26-06-2017 18:35:41

Zdenek11
Člen
Místo: kousek od Brna
Registrovaný: 23-02-2010
Příspěvky: 2196

Re: Herkules iw 160

Nemusí to být zrovna tento případ, ale do jaké míry svářečka drží stabilní oblouk závisí hodně na její koncepci - jak výrobce zvládne vyladit dynamickou charakteristiku. Značkové výrobky (Fronius, EWM ...) bývají v tomto na špičce, ale taky si to zaplatíte. Ale to je tak se vším - 10 výrobců LED, 10 různých kvalit. Pokud chcete dobrou kvalitu a jistotu, připlatíte si za CREE.
Je taky možné, že máte jen špatný kus, zkuste reklamaci. Víc vám asi nikdo neporadí.
http://www.svarforum.cz/forum/viewtopic.php?id=3975
Edit.: pokud je to univerzál tig-mma bez přepínání, zřejmě ani nemá funkce hot start a arc force.

Editoval Zdenek11 (28-06-2017 12:37:09)

Offline

 

#3 27-06-2017 11:55:52

Atlan
Člen
Registrovaný: 18-07-2011
Příspěvky: 1400

Re: Herkules iw 160

Bud reklamovat alebo zahodit. Tu na fore je X clankov o x zvarackach a niekto si kupi macku vo vreci. Aspon dajte foto toho zazraku z predu z boku a najlepsue z vnutra.
Na obcasne zvaranie asi staci aj ten vychvaleny ukrajinsko cinsky zazrak. Aspon zvara.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče