SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování

Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !

Navštivte také:     SVAR BAZAR      SVAR INZERT      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARBAZAR - internetový bazar svářeček      SVARINZERT - akční nabídky svářecí techniky      SVARINFO - magazín o praktickém svařování

#101 06-12-2018 05:24:10

Atlan
Člen

Re: Elektrospaw

Ja si myslim ze skupuje chybne kusy a dava ich do kopy.

#102 06-12-2018 07:47:36

ihlan
Člen
Místo: Nový Svet

Nemyslim ze chybne skor maju velku chybovost (POWERMAT a spol) on je priamo predajca alebo ma na neho kontakt.
Chova sa ako prekladac krabic ked je stroj skladom posle ked nieje riesi inu objednavku zrejme ich bude mat dost.
Ked vidim ako mu lietaju ludia na tie ceny tak nema vyznam sa zaoberat niecim co nema skladom pride dalsi dalsi dalsi...

Link : Stavba kompresora www.bit.ly/2fywe1u  Lacne hobby CO2 zvaracky www.bit.ly/2fasW7J Kukly www.bit.ly/2eSAlrB
Hladam zvaracku do XXX http://bit.ly/2wDObaP Pasove Pily www.bit.ly/2iOcpXj TIG www.bit.ly/2KdU02O

#103 06-12-2018 09:41:41

Charon
Člen
Místo: Praha

Ihlan, to mohu potvrdit. Mam od něj Magnum 210 a poslal originál oblepenou svářečku, jen do krabice nacpal věci co jsem si objednal bokem a vyndal to co jsem nechtěl.
Chová se stejně jako většina obchodníků na Aliexpessu s tím rozdílem, že posílá na dobírku. A vlastně e-shopů na internetu obecně. Kolik z nich má zboží k dispozici? Většina píše skladem, pak se kupující dozví skladem u dodavatele nebo výrobce a nebo že už boží není.
Je to obchodník bez navázaných služeb, levně koupí, výrazně levněji než konkurence prodá.
Za mě by měl zlepšit komunikaci, garantovat vrácení zboží do 14 dnů a bude v pohodě.

Zápatí

REKLAMA na SvarFóru

O SvarFóru + Pravidla