SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 22-03-2019 11:01:50

Raduna
Člen
Registrovaný: 30-10-2018
Příspěvky: 12

Výroba a ohnutí výstuhy podlahy - korýtkový profil

Ahoj, měl bych dotaz. Potřebuju vyrobit výstuhy podlahy na Jeep a potřeboval bych tip, jak na to a nebo ještě lepší, kdyby mi to někdo dokázal vyrobit. Nevím, jestli jsem to nazval správně, ale mělo by jít o korýtkový profil. Jde mi o to, že nevím jak to ohnout do požadovanýho tvaru. Tím nemyslím jak ten profil vyrobit, ale jako ho ohnout, aby se nekroutil. Našel jsem na netu, tvářecí stroj - stahování a roztahování plechu, tak počítám, že tímhle by to mělo jít. Máte někdo praktické zkušenosti s tímhle strojem? Umíte to někdo vyrobit, samozřejmě za peníze.

http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/8708_body_supports.jpg


http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/8708_jeep-early-cjj5-passenger-front-floor-support.jpg

Offline

 

#2 22-03-2019 13:28:52

Juggernault
Člen
Místo: Karlsbad
Registrovaný: 19-12-2010
Příspěvky: 1146

Re: Výroba a ohnutí výstuhy podlahy - korýtkový profil

1.neprodávají to už hotové ?
2.musí to mít přesně ten tvar?


Chtel bych nějakou hobby svářečku do garáže na smrkání prahu u auta a nejaký výfuk ale rád bych aby stím šel i nerezový a možná taky hliník a kolejnice vařit.

Offline

 

#3 22-03-2019 13:33:01

Raduna
Člen
Registrovaný: 30-10-2018
Příspěvky: 12

Re: Výroba a ohnutí výstuhy podlahy - korýtkový profil

Jo prodávají se hotové, ale jsou v Usa a vyjde to cca na 10.000kč, Ten tvar tvar chci stejnej jako mam na autě, když je to veterán, nechci to bastlit z jeklu, ten spodní "novej" kus neni 100% totožnej, je tam navíc ten první malej výstupek s tou matkou. tu fotku jsem tam dal, pro lepší představu o tom, jak ten díl vypadá.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče