SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 15-09-2019 22:57:50

PeterKicak
Člen
Registrovaný: 15-09-2019
Příspěvky: 2

Zváranie výfukových zvodov - Západné Slovensko

Dobrý deň. Dúfam, že hneď prvým príspevkom neporuším pravidlá fóra, ale chcel by som Vás veľmi poprosiť o doporučenie na niekoho, kto by mi vedel zvariť liatinové výfukové zvody.
Je na nich hneď katalyzátor, takže nový diel je asi v cene auta. 
Tento identický problém na identickom dieli bol vraj úspešne vyriešený takto: http://www.honda-club.cz/forum/viewtopic.php?p=1118245
Najlepšie okolie Malaciek alebo Bratislavy, ale jazdím občas aj po Poprad. Vopred ďakujem za rady alebo doporučenia. Peter

Offline

 

#2 15-09-2019 23:53:26

Atlan
Člen
Registrovaný: 18-07-2011
Příspěvky: 1400

Re: Zváranie výfukových zvodov - Západné Slovensko

No zvari ti to kde kto ale bez zaruky....

Offline

 

#3 16-09-2019 18:25:25

PeterKicak
Člen
Registrovaný: 15-09-2019
Příspěvky: 2

Re: Zváranie výfukových zvodov - Západné Slovensko

Záruku samozrejme nevyžadujem, niekto sa určite nájde kto by si to chcel možno na tomto dieli vyskúšať ale má knowhow a všetko čo treba.
Ja mám k dispo len invertor a veľmi slabé skúsenosti so zváraním a aj elektrody na to treba asi špeciálne lítiové alebo aké, tie sú dosť drahé. Ide mi o to aby som auto pred emisnou kontrolou dal do čo najlepšieho stavu, chcem ho potom len dojazdiť, to je len také pracovné auto pred vozík. Ak to neprejde holt smola treba kúpiť niečo iné.

Offline

 

#4 17-09-2019 10:54:55

Evita
Člen
Registrovaný: 27-05-2015
Příspěvky: 915

Re: Zváranie výfukových zvodov - Západné Slovensko

No, obrousit kolem, bobky na přeskáčku, s kafíčkem aby to bylo studený , eldama na litinu s niklem a bude, to zvládnete sám.zdravím

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče