SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:     SVAR BAZAR      SVAR INZERT      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARBAZAR - internetový bazar svářeček      SVARINZERT - akční nabídky svářecí techniky      SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 06-11-2019 18:37:00

CharlitoCZ
Člen
Registrovaný: 30-03-2012
Příspěvky: 17

Výroba pásové brusky

Ahoj,

letos mám nějaký ažmoc aktivní kutilský.. Nicméně, chystám se vyrobit si pásovku, dnes mi přišel jednofázový motor a jen bych si rád potvrdil, že jsem pochopil zapojení.
Fáze a nulák, jasné, ale co zem, chytit ji na označený šroub v plášti motoru? Co pak ale s tím circuit breakem, tam nepatří?

A ještě bych si dovolil jeden dotaz, dnes mi dorazila rozbruska metabo cs 23-355, nějak jsem přehlédl, že budu potřebovat jistič 16C, zkoušel jsem to doma a vyhazuji pojistky komplet. Využívat ji budu až na chatě, do jističů se mi moc hrabat nechce, resp. nevím, jestli do víkendu seženu elektrikáře, aby mi tam "Céčko" přidělal. Někde jsem však narazil na to, že to člověk řešil prodlužkou, zřejmě dostatečný odpor, aby to stihlo naběhnout.. Co si o tom myslíte vy?

Pamatuji, jak jsem tu podle návodu dělal před lety softstart k trafu, naštěstí šel čas dál a krom invertoru jsem letos pořídil i CO2..

Děkuji a omlouvám se za ne uplně věcné téma.
Karel

foto motoru:
http://spulka.store/a1.jpg http://spulka.store/a2.jpg

Offline

 

Zápatí

REKLAMA na SvarFóru

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 137  -  2020


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče  ♦  Svářečky MIGO a ELDYS