SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 20-12-2007 22:29:13

Honzas
Člen
Místo: Praha
Registrovaný: 28-10-2007
Příspěvky: 9

Potřebuji svařit motocyklové kartery, jde to?

Renovuji veterána z první poloviny třicátých let. Kartery které mám jsou velice poškozené nárazem na olejovou vanu. Sehnal jsem jiné, bohužel také utrpěly menší, ale obdobný náraz. Materiál je hliník možná nějaká slitina. Nepoškozené sehnat prakticky nelze. Jedinou cestou je vzít svářečku a věc vyřešit. Hledám někoho kdo by se této věci zhostil. Je však pouze jeden jediný pokus a ten musí být úspěšný. I když jde o vlasové trhliny, jde bohužel o olejovou vanu, takže veškeré praskliny jsou prosyceny motorovým olejem.  Jak jsem se dočetl čistota při svařován hliníku je velice důležitá. dá se toto nějak řešit? Kolega, který obdobnou věc také podstoupil mne upozornil, že materiál bude při svařování pěnit, propadat se  a dělat rozličná nepříjemná překvapení a pokud se to podaří třeba svařit stejně to popraská vedle nově provedeného svaru. Je vůbec šance spolehlivě opravit takové poškození. Poraďte.


Zatím hledající své místo mezi elektrodami, dráty a plameny
UTA 200-1, Einhell SGA 170 Turbo, Tig 30, PP 315.21

Offline

 

#2 20-12-2007 23:02:27

lubos
Člen
Registrovaný: 08-11-2007
Příspěvky: 28

Re: Potřebuji svařit motocyklové kartery, jde to?

zkus p.Lounka v Ćiněvsi je to po ceste z Poděbrad do Jičína fa.LounekWelding on opravuje hlavy motoru ,do motorek je blazen aje to fakt borec .Mam na něj telefon ale moc ho nezveda tak musis byt trpelivy
tel:602351435

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče