SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#26 27-03-2011 17:44:17

zdeště
Zablokovaný
Registrovaný: 30-04-2010
Příspěvky: 819

Re: na čem dělám v práci PP 315

Dobrý den,
dnes jsem šel do sebe a znovu jsem četl příspěvky v tomto tématu, zda jsem to nepřehnal vůči kolegovi killer.
A jak, tak zpytuji svědomí nenašel jsem jeho příspěvky. On je smazal. Škoda.

Asi, jak jsem psal:.... čas ukázal .... .

Je škoda, že mladí hoši se tak brzy vzdávají a je zajímavé, že právě on, killer, má kolem sebe techniky od kterých se může velmi dobře učit a nevyužije toho.
Třeba se ještě k tématu vrátí.
S pozdravem Zdeště


servis,oprava, svářečky,bodovky,plasmy
...dobrý servis, přítel vašich svářeček...

Offline

 

#27 27-03-2011 18:32:38

vihorlat45
Člen
Místo: HUMENNE
Registrovaný: 21-06-2010
Příspěvky: 40

Re: na čem dělám v práci PP 315

zdravím.po prečítaní výše uvedených příspěvku mi to pripadá ako keby zvarač zváral len na plocho a stupačka  alebo iná poloha by bola pre neho postrach,tak potom načo mu je zv. opravnenie.Tak aj tí revizáci keď sa do niečoho púšťajú tak musia počítať s tým žeto je pre nich ina káva ako papier a tuška ako píše p.zdeště,a chce to trochu chtíče a sily vôle v elektrobunkách ich mozgov!!

Editoval vihorlat45 (27-03-2011 18:33:19)

Offline

 

#28 27-03-2011 19:04:24

killer
Zablokovaný
Registrovaný: 19-09-2007
Příspěvky: 549

Re: na čem dělám v práci PP 315

zdeště napsal(a):

Dobrý den,
dnes jsem šel do sebe a znovu jsem četl příspěvky v tomto tématu, zda jsem to nepřehnal vůči kolegovi killer.
A jak, tak zpytuji svědomí nenašel jsem jeho příspěvky. On je smazal. Škoda.

Asi, jak jsem psal:.... čas ukázal .... .

Je škoda, že mladí hoši se tak brzy vzdávají a je zajímavé, že právě on, killer, má kolem sebe techniky od kterých se může velmi dobře učit a nevyužije toho.
Třeba se ještě k tématu vrátí.
S pozdravem Zdeště

Člověče vždyť vy nic nevíte. Stavte se někdy, je vidět, že jste několik let zpátky, tady se dějí věci. Pan B+H by Vám to vysvětlili smile

Dále bych to uzavřel a nechť se každý věnuje tématu a nebo své práci. Zabíháme příliš daleko a do podrobna.

Editoval killer (27-03-2011 19:06:37)


Servis, revize, MIG/MMA/TIG/PLASMA/SPOTTERY - svářeč amatér.
Hlášky z praxe: "Včera bylo pozdě!" "Neexistuje nejde" "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů" "Já jsem tak dobrej, kdybych byl ještě lepší, tak mě zakážou!"

Offline

 

#29 27-03-2011 22:16:28

bourač
Člen
Místo: Doksy, Máchovo jezero
Registrovaný: 01-06-2009
Příspěvky: 4716
Web

Re: na čem dělám v práci PP 315

killer napsal(a):

Člověče vždyť vy nic nevíte.

njn chtěl bych tady všechny před uživatelem zdeště varovat: četl jsem tady na něj někde pochvalu že někomu opravil svářečku, mám invertor neznámého původu a nedavno jsem něco vařil na stavbě, hovado vedle mne dělalo  flexou a jiskry od broušení vlétly do zaplého invertoru, invertor jsem poslal poštou (váha 3kg) uživateli zdeštěmu, za pár dnů přišel opravený zpátky a proč varování? big_smile dřív elektrody trošku prskaly, po opravě není proces vaření téměř vůbec slyšet! Elektroda jen lehce šumí - žádné kuličky okolo atd. takže na zdeště bacha, zdá se že rozumí a umí opravit jakékoliv svařovací zařízení smile smile

- pane zdeště díky, aparát jsem teprve dnes vybalil a poprvé zkusil big_smile


Likvidace ocelových konstrukcí. Excelentní paliči železa. A nově také dřevorubci.
Plasmy. Přímočaré pily ocasky. Ruční orbitální pila (za studena). Utahováky. Sbíjecí kladiva. Plošiny. Jeřáby.
Vaření obalenou elektrodou (Lorch).
Práce ve vysokých výškách a v hlubokých hloubkách. Práce v jedovatých a výbušných atmosférách. Nic levného.

Offline

 

#30 28-03-2011 07:00:26

bobobo
Člen
Registrovaný: 20-08-2009
Příspěvky: 4074

Re: na čem dělám v práci PP 315

Tomu také nerozumím killere , proč jsi to vamazal ? Ty příspěvky jasně dokazují momentální směřování společnosti a na to lze někdy dobře navázat . Tvé odpovědi by se hodily při řešení jiných problémů a to , že se něčím živíš a máš nějaký postoj , který si dovolíš popsat , je dobře . Valná většina lidí je bez názoru a další část se ho bojí říci . S oběma skupinami jednám nerad . Mám rád jasno , v technických věcech zvláště . Také setrvání na svém leccos napoví .

Offline

 

#31 28-03-2011 07:22:51

killer
Zablokovaný
Registrovaný: 19-09-2007
Příspěvky: 549

Re: na čem dělám v práci PP 315

Co třeba OFFtopic? Řešili se věci, které sem absolutně nepatří a zdá se, že to byla chyba a popravdě už nechci ztrácet čas a  sílu svojí obhajobou, když argumenty pana Zdeštěho jsou nepodložené. Koukám na nadpis a Stojí tam na čem vařím PP  315. A ne Killer a B+H smile


Bourač: nejde o narážku na Zdeštěho znalosti, to opravdu ne. Jde o to, že neví, co se děje u nás tady ve firmě a mluví o tom jaky by tu s námi pracoval.

Poprosil bych toto téma už neřešit nebo uzavřít.

Editoval killer (28-03-2011 09:11:57)


Servis, revize, MIG/MMA/TIG/PLASMA/SPOTTERY - svářeč amatér.
Hlášky z praxe: "Včera bylo pozdě!" "Neexistuje nejde" "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů" "Já jsem tak dobrej, kdybych byl ještě lepší, tak mě zakážou!"

Offline

 

#32 28-03-2011 09:07:56

bobobo
Člen
Registrovaný: 20-08-2009
Příspěvky: 4074

Re: na čem dělám v práci PP 315

Ale zde šlo o přístupy opravářů-servisáků k věci . Ty nebyly od věci . Jestli jsi se někde sekl ,není podstatné .

Offline

 

#33 28-03-2011 09:22:08

killer
Zablokovaný
Registrovaný: 19-09-2007
Příspěvky: 549

Re: na čem dělám v práci PP 315

Dobrá, já jsem už školen jinak, mě učili, že pro mne jako mladého je budoucnost v nových strojích, tak se učím opravy invertorů, je pravda, že ve většině případů jde o výměny desek nebo jde o čistě mechanické věci, ale to přece neznamená, že nemám ambice nebo spoustu jiných věcí, co zde bylo napsáno. Přepis softwaru a jiné věci se dnes také počítají jako servisní zásah a já už nevidím budoucnost v těchto starých strojích. Tak to vše původně bylo myšleno, moje náplň je z větší části obsažena revizemi, ale naše revize jsou spojeny úzce se servisem. Zákazníkovi opravím závadu většinou na místě, aby mu svářečka prošla.

Editoval killer (28-03-2011 09:23:22)


Servis, revize, MIG/MMA/TIG/PLASMA/SPOTTERY - svářeč amatér.
Hlášky z praxe: "Včera bylo pozdě!" "Neexistuje nejde" "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů" "Já jsem tak dobrej, kdybych byl ještě lepší, tak mě zakážou!"

Offline

 

#34 28-03-2011 13:04:22

zdeště
Zablokovaný
Registrovaný: 30-04-2010
Příspěvky: 819

Re: na čem dělám v práci PP 315

Dobrý den killer,
šel jsem do sebe. Jsem rád že jste se vrátil na toto vlákno. Myslím, že chci vyvěsit bílou vlajku.
Poučení pro mne - já se zastával starého zdroje a nevadí mi jeho archaické zapojení a provedení.
Vy jste opravdu někde jinde, život Vás vede jinou cestou.
Vaše firma je firmou, která se skutečně nebabrá s každou maličkostí a má své místo na trhu. Podobně se na věc dívá i množství zákazníků. Například někdo mne volá k servisu a už v telefonu si objedná nové zařízení, neboť nedoufá, že to opravím a chce mít jistotu pro svou výrobu. /většinou ten nový zdroj vezu zpět domů/.

Mé plamenné řeči o Vašich ambicích ap. jsou jen důsledek toho, že nemám dobrou zkušenost s lidmi, kteří se tváří jako technici a výsledky jsou s nimi smutné. Viz ten případ s tím hochem výše popsaným. A tak když jsem četl ty úvahy o množství drátů ap. tak mne to zvedlo. Přispělo k tomu i Vaše trochu tápavé vyjádření.
Bobobo tu pěkně napsal, že jsou lidé bez názoru, nebo se bojí jej vyjádřit.
TO NENÍ VÁŠ PŘÍPAD
Spojení revizí s případnou opravou je velmi užitečná služba a dobrá cesta. Jen tak dál.
Vyhovuji Vašemu přání, killer,a uzavírám tuto diskuzi, která začala na téma: "na čem dělám v práci PP 315"
Tak ještě jednou, BÍLÁ ZÁSTAVA UŽ VLAJE. A na usmířenou Vám dlužím láhev dobrého vína.
S pozdravem Zdeště
P.S. pozvání přijímám

Editoval zdeště (28-03-2011 13:10:15)


servis,oprava, svářečky,bodovky,plasmy
...dobrý servis, přítel vašich svářeček...

Offline

 

#35 28-03-2011 13:15:31

bobobo
Člen
Registrovaný: 20-08-2009
Příspěvky: 4074

Re: na čem dělám v práci PP 315

Kolego zdeště , tím DOBRÝM vínem nějak mácháš , abychom Tě nepřijeli vypít . smile

Offline

 

#36 28-03-2011 13:17:18

bobobo
Člen
Registrovaný: 20-08-2009
Příspěvky: 4074

Re: na čem dělám v práci PP 315

Kolego zdeště , tím DOBRÝM vínem nějak mácháš , abychom Tě nepřijeli vypít . smile Zítra jedu do Brna na Ampér .

Offline

 

#37 28-03-2011 14:12:00

killer
Zablokovaný
Registrovaný: 19-09-2007
Příspěvky: 549

Re: na čem dělám v práci PP 315

zdeště napsal(a):

Dobrý den killer,
šel jsem do sebe. Jsem rád že jste se vrátil na toto vlákno. Myslím, že chci vyvěsit bílou vlajku.
Poučení pro mne - já se zastával starého zdroje a nevadí mi jeho archaické zapojení a provedení.
Vy jste opravdu někde jinde, život Vás vede jinou cestou.
Vaše firma je firmou, která se skutečně nebabrá s každou maličkostí a má své místo na trhu. Podobně se na věc dívá i množství zákazníků. Například někdo mne volá k servisu a už v telefonu si objedná nové zařízení, neboť nedoufá, že to opravím a chce mít jistotu pro svou výrobu. /většinou ten nový zdroj vezu zpět domů/.

Mé plamenné řeči o Vašich ambicích ap. jsou jen důsledek toho, že nemám dobrou zkušenost s lidmi, kteří se tváří jako technici a výsledky jsou s nimi smutné. Viz ten případ s tím hochem výše popsaným. A tak když jsem četl ty úvahy o množství drátů ap. tak mne to zvedlo. Přispělo k tomu i Vaše trochu tápavé vyjádření.
Bobobo tu pěkně napsal, že jsou lidé bez názoru, nebo se bojí jej vyjádřit.
TO NENÍ VÁŠ PŘÍPAD
Spojení revizí s případnou opravou je velmi užitečná služba a dobrá cesta. Jen tak dál.
Vyhovuji Vašemu přání, killer,a uzavírám tuto diskuzi, která začala na téma: "na čem dělám v práci PP 315"
Tak ještě jednou, BÍLÁ ZÁSTAVA UŽ VLAJE. A na usmířenou Vám dlužím láhev dobrého vína.
S pozdravem Zdeště
P.S. pozvání přijímám

Děkuji


Servis, revize, MIG/MMA/TIG/PLASMA/SPOTTERY - svářeč amatér.
Hlášky z praxe: "Včera bylo pozdě!" "Neexistuje nejde" "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů" "Já jsem tak dobrej, kdybych byl ještě lepší, tak mě zakážou!"

Offline

 

#38 28-03-2011 16:47:19

zdeště
Zablokovaný
Registrovaný: 30-04-2010
Příspěvky: 819

Re: na čem dělám v práci PP 315

Dobrý den bobobo,
někdy příště, na Ampér jdu až v pátek, zítra mne čekají zákazníci v nedalekém Hodoníně a okolí.
Ale chystám vinotéku na svých stránkách. To jen proto, abyste si nemysleli, že nanic jiného nemyslím než na svářečky.
Tak pěkný den a ať to sváří a nezapomeňte www.svarecky.com oddělení VINOTÉKA
S pozdravem Zdeště

P.S. OK killer

Editoval zdeště (28-03-2011 16:48:14)


servis,oprava, svářečky,bodovky,plasmy
...dobrý servis, přítel vašich svářeček...

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče