SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 02-03-2012 18:26:46

gpmd
Člen
Registrovaný: 27-09-2011
Příspěvky: 3

Svářečka LUX Tools

Zdravím,
nejsem žádný odborník na svařování proto se chci zeptat zkušenějších. Chci si koupit nějakou svářečku na hobby použití (svařování trubek plechu (ne moc tenkeho),ale taky aby se s ni dal opravit/svarit vyfuk auta).
Je mi jasne ze elektrodova tohle nezvladne proto bych rad mozna i CO,ale ted sem v letaku OBI videl svarecku LUX TOOL za 2500,- (neni to CO) (90A,230V,pro plněný drát 0,6-0,9 , má svorky,kabely i MIG hořák).
Myslíte že za tu cenu (bezne ji prej maji za 3500,-) splni moje pozadavky nebo je lepší se poohlídnout po jiné?

díky moc za rady

Offline

 

#2 02-03-2012 18:57:22

KMU1
Člen
Registrovaný: 08-11-2009
Příspěvky: 460

Re: Svářečka LUX Tools

Klikni "svarinfo"  "mig-mag"  "kupujeme levné céóčko 1+2" tam vše řečeno. Ve skratce NE!!!

Offline

 

#3 02-03-2012 18:57:29

varok
Člen
Místo: Havířov
Registrovaný: 20-11-2009
Příspěvky: 8537

Re: Svářečka LUX Tools

Jestli vám mohu poradit já amatér, tak se takovýmhle šmejdům vyhýbejte. Celkově svářečky jen na trubičkový drát stojí za h...o. Tato metoda je drahá, né moc kvalitní sváry, musí se oklepávat struska a navíc tyto svářečky mají docela malý sv. proud. Pokud chcete svařovat i výfuky, které jsou někdy i z plechu více než 1,5mm silného, tak to tímhle nesvaříte.


Omicron GAMA 1900L HF, Omicron GAMASTAR 176L, kukla BOHLER Guardian 62

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče