SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#26 25-02-2014 23:00:02

JARDA V
Člen
Místo: Velké Meziříčí
Registrovaný: 20-03-2011
Příspěvky: 830

Re: KÜHTREIBER KITin 145 - nesvařuje

killer napsal(a):

JARDA V:
... protože lidi volali i o víkendu a to třeba 3x denně (to si nevymýšlím),...

Já mám tři víkendy v měsíci pracovní = jeden volný za měsíc. No a co ???

Offline

 

#27 26-02-2014 06:57:58

bobobo
Člen
Registrovaný: 20-08-2009
Příspěvky: 4142

Re: KÜHTREIBER KITin 145 - nesvařuje

Jenže to je Alle ono . Věci se řeší NA FORU A NE BOKEM !!!! To jsem z náznaků pochopil , že zde , jinde jsem to nepoznal , se věci řeší v zákulisí i s pomluvami . Já nic takového nedělám , všechny věci ode mne jsou otevřené a zde na foru . Ale právě si myslím je to obrazem běžného jednání člověka . Přímo nebo bokem . To ho charakterizuje .

Offline

 

#28 26-02-2014 08:00:41

zdeště
Zablokovaný
Registrovaný: 30-04-2010
Příspěvky: 819

Re: KÜHTREIBER KITin 145 - nesvařuje

Dobrý den,
snad jen poslední k tématu Zdeště - velké odhalení se jmenuje: KINO s Transpocketem

kILLER - SE LŽÍ SE TĚŽKO BOJUJE -  nepochodíš ani dobrým slovem, ani u soudu

BOBOBO - v jednom pytli s Killerem.

Více není třeba dodávat. Jako vždy, ostatní ukáže čas a praxe

S pozdravem Zdeště

P.S. a ta budovatelká písnička poračuje  ..... ZPÁTKY NI KROK, RAZ DVA TŘI LEVÁ .....

Editoval zdeště (26-02-2014 08:01:51)


servis,oprava, svářečky,bodovky,plasmy
...dobrý servis, přítel vašich svářeček...

Offline

 

#29 29-03-2014 14:45:07

kutilsro
Člen
Registrovaný: 25-03-2009
Příspěvky: 17

Re: KÜHTREIBER KITin 145 - nesvařuje

To mě teda podržte, já v domnění že toto téma co jsem založil je na "mrtvém bodě", neboť mi na e-mail nechodilo absolutně žádné upozornění že někdo přispěl příspěvkem i když mám odesílání zaškrknuto a tu takováto debata  mad  .
Když jsem to tu takto všechno pročetl, tak jsem i rád že mi žádné upozornění na nějaký příspěvek nepřišlo. Mám dost svých vlastních problémů a život mě konec konců naučil nevšímat si "hlupáků". Jedno dobré přísloví hovoří samo za sebe: "Bláznům se nemá odporovat", vím to z vlastní zkušenosti, dva takové mám v baráku. Lidé co toho spoustu napíšou, navykládají, napomlouvají toho v životě moc kloudného neudělali, opět vlastní zkušenost. Ti co něco dovedou, umějí udělat, mají v hlavě mozek a jím uvažuji, ti nepotřebují osočovat druhých.
Tolik asi moje reakce k těmto nesmyslným projevům některých jedinců (nemusím asi nikoho jmenovat, oni už jistě pochopí).
Nyní k opravě invertoru. Invertor opraven, vyzkoušen, svařuje. Co bylo příčinou závady? Jedna dvojitá dioda BYV52-200. I když mám ve svém profilu nick kutilsro, tak to neznamená že všechno (alespoň podle některých) zk..vím.
Oprava se trochu časově protáhla neboť jisté okolnosti mi v tom bránily, co konkrétně to chápavým lidem bude zcela jedno a rýpalům se nemíním svěřovat.
Jinak jsem opravdu zklamaný z toho co se tu za tu dobu odehrálo a zrovna v mém vlákně ale s tím asi nic nenadělám, vždy to odskáče někdo nevinný, tak už to v tom životě chodí.
Na závěr děkuji těm, co mě v opravě invertoru podpořili, přeji hodně úspěchů v další práci.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče