SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 10-02-2012 10:50:56

Adecco
Člen
Registrovaný: 10-02-2012
Příspěvky: 2

Svařování

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost,
hledáme pracovníka na pozici:

Svářeč

Lokalita: Opole - Polsko
Náplň práce:
-    svařování konstrukcí pro větrné elektrárny
-    kontrola ultrazvukem

Očekáváme:
-    SOU – výuční list
-    platné svářečské zkoušky na metodu 135 + drážkování uhlíkovou elektrodou
-    ochota pracovat na turnusy (10 dnů práce 5 dní doma, nebo 20 dnů práce 10 dní doma)
-    manuální zručnost
-    pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
-    zajímavé finanční ohodnocení
-    dopravu a ubytování
-    smlouvu na HPP – dlouhodobá spolupráce
-    práci v moderní mezinárodní společnosti


V případě zájmu zašlete IHNED Váš strukturovaný životopis na adresu pavla.malkova@adecco.com

Offline

 

#2 18-02-2012 20:27:28

Laco-welder
Člen
Registrovaný: 20-10-2011
Příspěvky: 98

Re: Svařování

vylučně a jenom na HPP ???

Kdo je odběratel ???

SIAG ??  Richter AG ??

nebo sam RE-Power ??

Editoval Laco-welder (18-02-2012 20:31:46)

Offline

 

#3 19-02-2012 12:43:29

bobobo
Člen
Registrovaný: 20-08-2009
Příspěvky: 4074

Re: Svařování

Žeby v Polsku nebyli svářeči ? nějak to zavání .

Offline

 

#4 21-02-2012 07:38:48

Laco-welder
Člen
Registrovaný: 20-10-2011
Příspěvky: 98

Re: Svařování

bobobo napsal(a):

Žeby v Polsku nebyli svářeči ? nějak to zavání .

Ničím to nezaváni,

německá vláda aktívně podporuje alternatívni zdroje el.energie, mezi ně patří také vyroba elektřiny za pomoci větrné energie,

proto subvencuje výrobu větrných elektreren , na umístněných na moři tzv. "off shore" /mimo pobřeži/

proto se na to ptám ve svém příspěvku jednali se o RE-Power.

Na offshore větrné elektrárny se montuje největší konstrukce tzv.Repower 6 M  o váze 60 tun, průměr listové vrtule je kolem 80 m.

Svářovaní takové těžké konstrukce je na hranici sil lidskych, ale i na hranici technologického vybavení provozu,proto se takové těžké konstrukce

svařují jenom v několika malo strojirenských provozech vybavených potřebnou technologii na zvedaní, manipulaci a opracovaní,tak velkého a

těžkého svařence.

Nemluvě o požadavcích na kvalitu svařovaní plechú silnych 50-70-100 mm, zejména z hlediska NDT kontroly svarů, podle mého hlediska zcela

přemrštěnych.

Proto pro tenhle typ prací je těžké zaangažovat lidi, kteří by tohle byl schopní dlouhodobě dělat.

Editoval Laco-welder (21-02-2012 07:40:31)

Offline

 

#5 01-03-2012 14:01:59

Adecco
Člen
Registrovaný: 10-02-2012
Příspěvky: 2

Re: Svařování

Nejedná se ani o jednu z výše jmenovaných firem.

Offline

 

#6 01-03-2012 14:18:56

franišek
Člen
Registrovaný: 10-05-2011
Příspěvky: 636

Re: Svařování

tak povězte více, Třeba kde to je a jak je to s prac dobou ubytováním, stavným a přízpěvky na dopravu (tahle fráze je skoro u každého inzerátu ale málokdy je to pravda co tam píší)  a hlavně to nejdůležitější peníze. Pěknou kalkulaci kolik dostane svářeč a kolik tam nechá a kolik mu zbude. To je asi to nejdůležitější, ať zájemce rovnou vidí do čeho jde a při rozhodování mu to hodně pomůže. Jinak nikoho nenalákáte a penízky za ulovenou hlavu nebudou.

Editoval franišek (01-03-2012 14:27:11)

Offline

 

#7 27-03-2012 14:07:55

tomape
Člen
Registrovaný: 10-01-2012
Příspěvky: 1320

Re: Svařování

ještě pořád scháníte lidi? Kolik plaíte na hodinu? Jaká je pracovní doba?


Invertor GAMA 165, plazma Berlan, MIG-MAG Fronius, řezák Harris+30m hadice.

Offline

 

#8 06-04-2012 02:47:35

Laco-welder
Člen
Registrovaný: 20-10-2011
Příspěvky: 98

Re: Svařování

Tady je zbytečné se na něco dotazovat,

druh a charakter práce jsem popsal v příspěvku #4 ,

jedná se vesměs o nezaplacenou otročinu a navíc ještě trvalou šikanu od pracovníků kontroly svarů pod ultrazvukem, kde  dělají se svařeče blbce.

Proto nasazují na hledání lidí pracovní agentúru když lidi na práci,najednou nejsou k mání.

Svářeči vědí VŠECHNO ,co a jak a kde je jaká práce. Na dobrou práci není potřeba dělat nábor,jenom na tu špatnou,resp.nezaplacenou.

A otázka pro paní Pavlu z Adecco : Když se nedělá pro Němce , tak pro koho asi ? Pro Číňany ?

Nenechte se vysmát !

Nechce se mi věřit,žeby Němci pronechali tak výnosný a vládou podporovaný a subvencovaný džob někomu jinému.

Offline

 

#9 06-04-2012 06:45:43

oldaster
Člen
Registrovaný: 21-02-2009
Příspěvky: 175

Re: Svařování

Oni toho kolikrát tihle pasáci moc neví.Co ale ví na 100%,je odměna kterou dostanou za každou duši,kterou uloví.Nedávno mi jeden volal a lákal na práci do Blavy.Nevěděl o jakou práci se jedná,nevěděl jaké jsou potřeba zkoušky a co se vlastně bude vařit.Hned mě ale lanařil,ať seženu aspoň 5 dalších svářečů,že jim dá o euro míň na hodinu a o to euro se šábnem.


Migatronic Pilot 200 AC/DC,
Migatronic Pilot 2400 HP
Alfin ATA 350 Puls 2 Mobil
Esab Buddy Arc 180

Offline

 

#10 15-03-2015 20:35:42

Manofnorth
Člen
Registrovaný: 26-03-2013
Příspěvky: 7

Re: Svařování

Ty agentury to je fakt zlo,kdy už tomu udělá,jestli vůbec udělá těmhle pasákům přítrž.

Offline

 

#11 15-03-2015 20:40:07

Manofnorth
Člen
Registrovaný: 26-03-2013
Příspěvky: 7

Re: Svařování

Pracuji ve firmě na Ostravsku,kde je sedmdesát procent svářečů ze Slovenska,a to když jsem tam nastupoval před rokem ,a půl se tato firma tvářila jak něco víc,tím mám na mysli top elita,a takovou fluktuaci zaměstnanců co je tam teď se mi nikdy nikde nepodařilo v žádné firmě zažít,nemluvě o šikaně která tam je,opravdu zoufalost.

Offline

 

#12 15-03-2015 23:18:29

HonzaKovo
Člen
Registrovaný: 11-01-2015
Příspěvky: 226

Re: Svařování

Manofnorth napsal(a):

Pracuji ve firmě na Ostravsku,kde je sedmdesát procent svářečů ze Slovenska,a to když jsem tam nastupoval před rokem ,a půl se tato firma tvářila jak něco víc,tím mám na mysli top elita,a takovou fluktuaci zaměstnanců co je tam teď se mi nikdy nikde nepodařilo v žádné firmě zažít,nemluvě o šikaně která tam je,opravdu zoufalost.

O takovýchto rádoby dobrých firmách jsem už slyšel, to je potom příjemné když mě můj zaměstnanec řekl: "Tak to je první firma kde se ke mně chovají jako k člověku..." Takže nezoufej rozhlédni se po okolí a běž taky, pokud si neváží lidí tak ať si trhnou.

Offline

 

#13 16-03-2015 06:31:10

ihlan
Člen
Místo: Obec Ihĺany
Registrovaný: 11-05-2012
Příspěvky: 3418
Web

Re: Svařování

Adecco alebo niekedy ich dcera/matka Ajilon je agentura ktora sprostredkovava pracu.

Otazky typu: Kto je ich klient takto verejne... dost ma to pobavilo. To ti povedia ak prejdes aspon telefonickym pohovorom.
Ak si niekedy absolvolvoval takyto process tak to musis vediet. Skor bola dobra otazka ci to niesu ti menovany klienti.

Ale pochybujem ze by HR agent tu verejne nafore prezradil klienta. Plat ak to neuvedu priamo v inzerate dostanes
dostanes odpoved typu "dohodou alebo upresnia na pohovore na zaklade vasich skusenosti a kvalit".

Do tejto kategorie agentur patria aj ine ako napriklad MANPOWER, Trenkwalder a Grafton
potom este hromada inych malickych akurat tie spominane su globalny hraci na outsourcingovom trhu prace.

Vyhodou pri uz spominanych je ze mas istotu ze maju normalneho klienta a nejde do rizika ciernej prace/alebo na slovensku
velmi aktualna tema novodobe otroctvo ked vela ludi reaguje na podivne inzeraty. Tu by si dostal co si si vyjednal.
Ja s nimi mam skusenost aj ked je lepsie robit priamo pre spolocnost ako byt outsourcovany nejakou agenturou. (moj nazor)

Inak nepatri toto do komercnej reklamy? Nieje toto na fore nejako upresnene v pravidlach. Otazka na moderatora smile
Niektore fora maju sekciu Hladam a ponukam pracu .....

PS: Obcas je dobre si precitat referencie aj na HR kontakt napr google  hodil celkom vtipny nazor uchazdaca.
Ved oni radi lustruju ludom linkedin.com alebo moderne Facebook tak preco by to nemohli robit uchazdaci smile
tento asi dostal template odpoved a tak to treba aj brat proste uchazdac je proste "zbozi" aj ked mna 2x zamestnali
ale 3x tam uz nepojdem (opat moj nazor niekomu tato forma prace moze vyhovovat ja mam rad ked si cloveka vazia)

Editoval ihlan (16-03-2015 07:20:47)


Link : Stavba kompresora www.bit.ly/2fywe1u  Lacne hobby CO2 zvaracky www.bit.ly/2EO3SQk Kukly www.bit.ly/2eSAlrB
Hladam zvaracku do XXX http://bit.ly/2wDObaP Pasove Pily www.bit.ly/2iOcpXj TIG www.bit.ly/2KdU02O
som pichlavy od narodenia a co je horsie picham z kazdej strany rovnako wink

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče