SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování

Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !

Navštivte také:     SVAR BAZAR      SVAR INZERT      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARBAZAR - internetový bazar svářeček      SVARINZERT - akční nabídky svářecí techniky      SVARINFO - magazín o praktickém svařování

#126 02-06-2019 20:14:59

Karelw
Člen

Re: WELDER FANTASY JET TIG 200 MINI AC/DC IGBT (fachowiec)

JJ na ty fotogalerie jsem tady už narazil a dočetl jsem se že máš jiný s vodou za menší příplatek. Také jsem viděl fotky otevřené mašinky, vypadá to vevnitř kultivovaně, ale kvalitu použitých součástek neumím posoudit. Vypadá to ale dobře udělaný. Líbí se mi ty zkušební sváry, vaří to hezky a ty konzolky jsou luxusní.
Díky za komentář ohledně hořáku, za tvůj názor jsem rád. Občas někdo psal, že je lepší nějaký měkčí, lehčí a slabíš, že se to lépe drží, ovládá...Já měl v ruce jen takový obyč a nemám porovnání, přeně nevím po čem se případně koukat a co se k mašince dá připojit. Je to už někde napsané?? abch nebyl zase za blbce....
Pokud by to byl třeba menší finanční rozdíl, vzal bych si k tomu i nějaký, s kterým se lépe pracuje.

#127 03-06-2019 07:26:35

VladaP
Člen
Místo: Strážnice

Karelw: Klidně jdi do  toho MINI. Taky jsem si vybíral novou svářečku, taky jsem váhal mezi JASIC a JET ( a to jsem měl v hledáčku i jiné daleko dražší značky ) a nakonec jsem vzal toho MINI z Buchlovic. Měl jsem to tam kousek tak jsem tam zajel  a viděl jsem to "naživo".  S prodejcem jsem se o ní dost pobavil i ohledně reklamací a to mě přesvědčilo jít do ní. Mám ji už 14 dní a jsem velmi spokojený. Provozuji ji na jističi 10A a v pohodě se zapne a jistič nevyhodí.  Svářel jsem s tím MMA a v pohodě.  Tig DC i AC  taky v pohodě a teď si užívám HF zapalování.  Je to super nemuset každou chvilku chodit brousit elektrodu což jsem po trvdém náškrabu musel až moc často.  Přeji dobrý výběr.

Gude235TC + dodělaný usměrňovač s malou tlumivkou + úprava pro TIG
Malá souprava  L5 ( ac+O2, PB+O2 ) a U7+RN7 na PB.

#128 03-06-2019 13:39:17

Karelw
Člen

Vypadá to fakt dobře, hodně podobných ohlasů a celkově asi dobrá zkušnost s JET MINI. Jsem skoro rozhodnutý. Jo to broušení elektrod to je pakárna, blbě se to chytne a je špička hned ....
Taky se tě zeptám, koupil jsi to v zákkladě?? nebo jsi si domluvil nejakou výměnu hořáku, dokupoval jsi k tomu ještě nějaké další příslušnství? pedál (elektrody, hubice atd.  nemyslím)

#129 03-06-2019 17:02:58

VladaP
Člen
Místo: Strážnice

Jen v základu. Na ostatní bude čas až to dostanu do ruky. Jen jsem si koupil elektrody, zlaté 2.4 a 3.2 mm. 1.6 jsem mel doma. Hořák Parker je dobrý, hned mi padl do ruky.

Gude235TC + dodělaný usměrňovač s malou tlumivkou + úprava pro TIG
Malá souprava  L5 ( ac+O2, PB+O2 ) a U7+RN7 na PB.

Zápatí

REKLAMA na SvarFóru

O SvarFóru + Pravidla